0

@IronMan43 Niezły fikołek.

3

Talent czystej wody. Coraz mniej takich graczy.

0

Co myślicie o wczorajszym występie Mbappe? Ja tylko pierwszą połowę widziałem.

7

@BorzyKrzys Underrated xD Bachata Lewandowskiej lepiej wygląda.

0

@Szklaner Jesteś próżny.

0

@Szklaner Tylko potwierdzasz. Jakich osobistych poza tym? Ja sam nie jestem katolikiem, jestem chrześcijaninem, ale na pewno nie katolikiem.

7

@Szklaner Jesteś typowym reprezentantem nienawistnego ateisty. To co ja nie wierzę to jedyna racja. Ci co wierzą to debile. Jeszcze zacznij szczekać jak pies.

3

@DonAndrzejos Oboje dobrze. Jednak nie ukrywam, że brakuje mi Pedriego z piłką przy nodze gdy gra na interiorze. Takie są jednak założenia trenera.

1

@KamQiX Nowe KMŚ co roku na pewno nie będą się odbywać przez Euro, Copa i Mundiale. Nieparzyste lata co 2 lata by wypadały. Jednak większy prestiż byłby raz na 4 lata.

0

@Trojanek23 Jak on może mieć rację? Jak niby Euro jest trudniejsze niż Mundial skoro na Euro 3 drużyny wychodzą z grupy. Popatrz na taką Portugalię. W 2014 roku nie wychodzą z grupy na Mundialu by 2 lata potem wygrać Euro remisując 3 mecze w grupie i wychodząc z 3 miejsca. Potem grają z takimi tuzami jak Chorwacja, Polska, Walia i dopiero w finale Francja. Jak chcesz mi powiedzieć, że Euro jest trudniejsze? Maroko wygrywa na jednym Mundialu z Belgią, Hiszpanią i Portugalią. Jak można takie głupoty gadać.

1

@Encore Pompowanie balonika porównując do Messiego to po prostu głupota.

1

@Encore Na pewno nie w miejscu Messiego.

3

@Encore Nie wiem, jak ty nie widzisz gołym okiem, że Messi to jest inna planeta niż Yamal czy ktokolwiek inny to nie ma sensu z tobą dyskutować. Porównujesz 17 latka do Messiego, którego całą karierę już widzieliśmy i widzieliśmy co potrafi. Wątpię by ktokolwiek zbliżył się do tego poziomu w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.

1

@Encore Ma wszystko, ale nie ma talentu Messiego i jego naturalnych walorów fizycznych.

1

@Encore No widzę.

2

@Encore Gdzie ja skreśliłem Yamala? Jeśli napisanie faktu, że nigdy nie będzie tak dobry jak Messi jest skreśleniem to niech ci będzie.

1

@Encore Kogo obchodzi Twoje głupie zdanie.

0

Wynik dobry, ale poziom gry mnie rozczarował. Męczarnie dla oka. Więcej się spodziewam po Hiszpanach.

3

@Encore Myślę, że jesteś trollem.

2

@Encore Dwóch retardów się spotkało i broni.

0

Ten długoszyjec Olmo to niezły placek.

6

@Aferzysta Przecież już widać, że to nie będzie nigdy blisko poziomu Messiego.

5

@Aferzysta I to by było na tyle ze zjadania Messiego.

2

@Aferzysta Skrzydła mocne, świetny Pedri, rewelacyjny Rodri. Nie jest wcale tak źle. Obrona jednak trochę słaba.

4

@Barcasub A jednak. Chyba w sparingach bardziej przekonał do siebie De La Fuente niż Grimaldo.

3

@Herato Zrobili jedną edycję jubileuszową a potem zrobili jeszcze jedno dodatkowe by już zaczęło kolidować razem z Euro.

0

@TaleOfUs Dania będzie czarnym koniem.

0

@ACMaldini3 Ja Ci powiem jaka będzie na 100%.
Simon - Carvajal - Le Normand - Nacho - Grimaldo - Rodri - Fabian - Pedri - Yamal - Morata - Nico

1

@partymaker A drugi gol to co było?

6

Wolę Borka słuchać niż tą mdłą ceremonię oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?