Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz Niemców podniósł ciśnienie, a czuję, że to dopiero początek przed popisami Ronaldo.
1
Antony Taylor to debil do kwadratu.
0
@agaFCB Kroos mu pomógł, ale Pedri się nie nadaje do grania na profesjonalnym poziomie na obecną chwilę. Jakiś konkretny specjalista od przygotowania do tego sportu musi go naprawić.
0
@Gaz To niestety prawda.
0
Co za łysa pała.
0
@Cvzx Kroos to kapitalny piłkarz.
0
@MesQueUnClub96 Musiala wtedy musi grać bliżej prawej strony gdy gra Wirtz. Też czułem, że granie jednocześnie Musialą i Wirtzem na dłuższą metę nie będzie optymalne.
1
@kcule14 Po co ma zmieniać Cucurellę, który nie zawodzi. Przecież to potencjalny najlepszy LO na tym turnieju.
0
@Barca_Big_Moment Ale odpowiedz na pytanie do kogo się odnosi Gundo. Niemiec nam Polakom jak brat xD w ogóle nie ma tutaj o tym mowy, tutaj mowa o Niemcu, który wypowiada się o hiszpańskich piłkarzach.
0
@Barca_Big_Moment Kto musi się wiele nauczyć gry w obronie? Ja tutaj nie widzę w jego wypowiedziach nic bucowatego.
0
@tristan87 To jest bez komentarza w ogóle?
0
Proszę nie mówcie mi, że Węgrzyn komentuje...
0
@Barca_Big_Moment Nazywanie Gundogana bucem bez podania realnego źródła to przeginka. Ty przeginasz. To jest jedyne co znalazłem "There's no reason why we shouldn't be confident. We have a very good team, we are well established, we have clear ideas and concepts that we have already applied on the pitch and that have worked very well so far. " Gdzie tutaj widzisz jakąś bucowatość?
1
@MesQueUnClub96 Nieśmieszny żart.
0
@sendesara Z miejsca by wskoczył do pierwszej jedenastki Barcy.
0
@Arden Jacy wy jesteście żałośni w tym umniejszaniu Martinezowi. Niesamowicie broni karne a wy "On wcale nie jest tak dobry, to rywale są słabi". Wybroni sam na sam to też zawsze rywal słaby. Jesteście zakopani w wąskich głowach i tyle.
1
@Tollusiek Boli ich wielki Dibu.
1
@J4no Nie można służyć dwóm panom.
1
@RichardWinters To jest niesamowite. Im bardziej Martinez ludziom udowadnia jak świetnym jest bramkarzem, tym bardziej go deprecjonują.
0
@against_modern_football Gówno prawda. Martinez to topowy bramkarz, ale go nie oglądasz to skąd możesz wiedzieć. Niczym nie ustępuje MATS czy Courtois. Mówimy o obecnym czasie a nie to co było xxx lat temu.
0
Leave the football before it leaves you Messi.
3
@Firestone 5 lat w drużynie a nie jestem w stanie powiedzieć, że zrobił on tutaj ogromną różnicę. Ivan Rakitic ma lepszą karierę w Barcelonie.
0
@Barca_Big_Moment Pokaż link.
0
@BIGCULES Kontuzje były wynikiem ostrych wejść rywali. Druga sprawa, że Neymar nie wzmocnił odpowiednio swojego ciała by je chronić, ale tego nie wiemy.
0
@Janas11224 Activlab ja polecam, ale tam musisz 4-5 wziąć, łatwo się je łyka.
9
Jak będzie tak dobry jak Neymar to już będę zdziwiony i to zapewne wystarczy by był najlepszy w swojej generacji. Neymar był wielkim piłkarzem, ale kontuzje go wymęczyły.
0
@4drian0 Z Messim i Neymarem mógł sobie biegać.
1
@michaleu Dla mnie Breaking Bad to najlepszy serial ever. Polecam Better Call Saul, wręcz to pozycja obowiązkowa po Breaking Bad.
3
@Barca_Big_Moment Co zrobił Gundogan?
8
@tomek8756 Ślub nie jest dla każdego. Trzeba wiedzieć z czym się to wiąże, jaka to odpowiedzialność, która się rozkłada na dwie osoby. To też kwestia przekonań indywidualnych człowieka. To dla ludzi, którzy kochają się szczerze i są dojrzali w tej miłości oraz wiedzą co ślub oznacza. Generalnie mówiąc ślub nie jest, dla każdego i powinien być przemyślany.