Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Laporta to kłamca. Kłamie bez przerwy. Zaczynajac od Messiego, potem Libero, umowa z Xavim i chwalenie się, że stać nas na transfer pokroju Nico.
0
@BORO_12 Nic nie pokazał.
1
@escarabajo Lewandowski, Zieliński i Kiwior.
3
@Arczi87 Darmowy wychowanek Barcelony lepszy niż drewniany tygrys za 40 milionów euro.
0
Raphinha to świetny gracz, pytanie czy na dłuższą metę da radę grać na lewym skrzydle, jeśli faktycznie Nico nie przyjdzie. Prawe skrzydło jest zaklepane dla Yamala.
1
@pt9 Jeśli to jest 7.5 mln brutto to nie jest dużo.
1
@macio_944 Niestety jesteśmy tak niepoważnym klubem, że nie możemy nawet piłkarzowi zagwarantować rejestracji na czas.
4
Błąd redakcji. Guardiola mierzył się z Barcą 6 razy. Dodatkowe 2 w fazie grupowej LM 2016/17.
0
Witam po banicji, jak nasze asy z Barcelony zagrały? Ponoć Roque był słabiutki.
0
@Culer9002 Głupek boiskowy. Prąd mu odcina w irracjonalny sposób zbyt często.
0
@Kapitan hawk Ciemnoskórzy w Paryżu autorstwa Zachodni Kamil.
1
@Messibestplayerintheworld Lamine Yamal ma kilka dni by go przekonać.
0
@GeneralXavi Jest jeszcze spirala antykoncepcyjna.
0
@Bykunn Ja używam Safari.
0
Czemu na przeglądaniu w telefonie wywala stronę?
1
@KamQiX Niestety szybkość i zapał do gry to za mało. Nadal uważam, że on ma potencjał na dobrego napastnika, ale tutaj pół roku zostało spalone. Poza tym widać, że jest surowy technicznie. Może się odnajdzie gdzie indziej.
0
@VeB 1899 Transfer Nico to nie jest prosta sprawa. Po pierwsze nie wiesz czy Laporta nie blefuje z tym, że ma kasę na klauzulę od ręki. Po drugie zapewne Nico kuszony przez wiele klubów chce ugrać poprzez agenta jak najlepszy dla siebie kontrakt w Barcelonie, jeśli tam faktycznie ma trafić. My nie mamy zaplecza finansowego. Za Olmo przedstawiliśmy jakąś śmieszną ofertę co tylko podsumowuje nasze finanse. Wszystko jest kupowane na raty i pożyczki.
5
@Gaz Dla takich graczy się ogląda piłkę. Tacy gracze powodują, że ludzie się zakochują w futbolu. Lamine Yamal coś o tym wie.
2
@BulaKG Masz poczęstuj się.
1
@KRISU77 Aaron. Takie imię ze Starego Testamentu. Trochę niestandardowo by brzmiało w Polsce.
3
Kibicuję Rodriemu. Na Messiego tutaj głosowano chyba tylko dla zabawy.
0
Hiszpania wygra czy gówno grają?
6
@Culer9002 Głupsze jest rozpływanie się nad takimi komentarzami.
0
3 miesiące poza grą pewnie.
0
@LukaszFan Zdecydowanie bardziej niż Lewemu.
0
@FCB24 Po prostu widać, że to nie jest dobry technicznie gracz. Piłka mu raczej przeszkadza.
0
@Dankho94isback Idź płakać do kąta.
1
Jeśli dla niego tak ważna jest pozycja numer "6" to można się spodziewać Christensena na tej pozycji, bo szczerze nie wierzę, że zarząd wykombinuje porządnego pivota.
0
Nie ma szans, że Lewy będzie grał poniżej 55%. Raz, że się dobrze kojarzą z Flickiem a dwa, że po prostu nie ma Lewy żadnej konkurencji.
0
@Transu96 Ktoś mi ostatnio tutaj odpisał, że De Jong jest słaby technicznie.