1

Myślicie, że kto obecnie zastąpi Bernala w pomocy? Wydaje się, że jedyna opcja to Casado. Fermin to bardziej ofensywny zawodnik. Niestety cała reszta potencjalnych następców ma kontuzje.

0

@Lukiss Nie jest problem zastąpić Yamala bo może zagrać na jego stronie Raphinha. Problem się robi z lewą stroną gdy tam zabraknie Raphinhi. Ferran Torres to niestety dramat i myślę, że można już tam Fermina spróbować kosztem „Rekinka”.

0

@Faro Właśnie posadził na ławce Balde żeby dbać o jego zdrowie pomimo tego, że jego zmiennik jest dużo gorszy. Myślę, że dba o zdrowie swoich graczy.

0

@RivaldoVitorBorba Jaki to telefon z ciekawości?

10

U szczytu kariery to on nie jest, ale właśnie zagrał fenomenalny turniej Copa America. Lepszy był chyba tylko Mundial 2014 w jego wykonaniu.

1

Właśnie zagrał świetny sezon w Gironie. Widać, że tam pasuje a Barca go odda za 15 milionów bo każdy nas może teraz robić jak chce wiedząc, że jesteśmy pod ścianą. Zapowiada się, że zostanie Cubarsi, Martinez i nawet Kounde pewnie będzie wykorzystywany na ŚO. Barca Atletic znów musi dostarczyć jakiegoś obrońcę.

1

@Jakchcesz Jak to? Przecież wszystkie transfery Laporty to miał być dramat. Tak na serio to właśnie Kounde, Christensen, Lewandowski i Raphinha to gracze bardzo dobrzy i mocno sie przyczynili, że Barca wróciła na tron w lidze. Po 2 latach nadal każdy z nich ma ważne role w drużynie.

10

Rozumiem nagonkę na Deco. Ale to, że Elon Musk wyzyskuje normalnych pracowników jest chore i nie powinno się szczycić tym, że ktoś by w firmie Muska nie wytrzymał, bo to po prostu patologia.

1

@Faro Aż sobie przeanalizowałem straty w ostatnich 15 minutach tego meczu i ich nie było. Więc nie wiem skąd te doniesienia, że mówił o naszych. To Real Madryt w tym meczu tracił piłki.

1

@D10SLEO Chiesa raz zerwał więzadło. Nie grał przez 1.5 sezonu i ludzie już mu wróżą koniec kariery XD Poprzedni sezon był cały zdrowy. Zamiast powielać zapraszam do zapoznania się z historią poszczególnych zawodników. Ja tylko przypomnę, że Florian Wirtz też miał zerwane więzadło i nikt o nim nie mówi szklanka.

0

@HORUS Nie trzeba nic wyjaśniać, każdy wie, że chodzi pensję i zmieszczenie się w limitach La Liga.

0

Jak Roque nie wywalczy sobie tam pierwszej jedenastki to już jego koniec na pewnym poziomie.

0

Jakiś pomocnik musiał odejść po transferze kolejnego. Nie mam nic przeciwko temu, że Gundogan odszedł bo już obstawiam, że najlepsze granie ma za sobą i wieku nie oszuka, ale mam problem z tym, że kupiono pomocnika ofensywnego podczas gdy my mamy braki na pozycji defensywnego pomocnika i nawet nie postaraliśmy się o Zubimendiego czy Merino.

0

Jaki Leao? Po co wy wypuszczacie w ogóle informacje o Leao? Przecież to abstrakcja.

3

@MesQueUnClub_87 Ja z kolei zaczynałem swoją przygodę z Mafią od 2 części i od razu pokochałem. Po latach zagrałem w remake 1 części i jeśli chodzi o historię oraz warstwę wizualną gry jest fenomenalnie to jeśli chodzi o takie małe rzeczy jakie miała Mafia II to trochę mi brakuje. Wchodzenie do różnych pubów, zabawa samochodem u mechaników, tankowanie, posiadanie domów/mieszkań, kupowanie ciuchów, kupowanie broni, napady na stację benzynową czy bar. Takie małe rzeczy ale robią też robotę i wcale nie zaburzały liniowości w 2 części. Mafia I pod tym względem była dla mnie zbyt uboga bo praktyczne nie było tam niczego poza klepaniem misji za misją.

0

@Bartek22 Frenkie to nie jest pasożyt. Dostał pensję jaką dostał, decyzją zarządu postanowiono odłożyć płatności a do tego gdy jest zdrowy to gra regularnie więc też nie ma powodu dla niego by odchodził skoro gra.

0

8 meczów z 8 różnymi zespołami. Może być ciekawie.

0

Czyli można to uznać za roczne wypożyczenie. Barca wycisnęła z niego resztki. On praktycznie sam robił za linię pomocy, która ciągle była na L4 i po roku wraca bo czas na młodszych. Rozumiem jego odejście, ale w beznadziejny sposób jest to robione.

1

@karolup Kounde w Barcelonie więcej spotkań rozegrał na PO niż na ŚO i grał lepiej na PO niż ŚO. Co więcej na ostatnich MŚ i Euro w kadrze Francji też grał na PO. Zdecydowanie można go nazwać prawym obrońcą.

0

Ferran pewnie zagra kilka dobrych spotkań by w większości grać na poziomie średniaka. Do tego pewnie grać będzie bo konkurencji wielkiej z przodu nie ma.

1

@4drian0 Zdążyłem wyciągnąć xD

0

Myślicie, że Napoli wyrówna czy robić Cash-out?

0

@Bulbazaur17 Nie wiem, ale wiem, że kariera Lewego jest lepsza i jest on lepszym napastnikiem.

0

Myślicie, że City da dziś radę chociaż nie przegrać z Chelsea? Nie wiem czy cash-out robić.

0

Każda akcja Valencii to potencjalne zagrożenie. To tylko pokazuje w jakiej dupie jesteśmy. Hansi ogarnij to.

0

Dziady grają jak dziady. Co za paździerz.

0

Czyli Pau Victor za świetny presezon w nagrodę ląduje na ławce kosztem Torresa, który dołączył po presezonie w USA i nic pokazał. Trochę dziwne, ale zrozumiałe. Mam nadzieję, że damy radę.

2

@Szaman Pewnie w Pub Sportowy Wembley.

0

@Faro Przecież widać, że ma braki techniczne, proste piłki mu odskakują.

1

@Kengo O Panie Marvel już 5 lat przegrywa? Rozumiem wtedy byli ostatni Avengers, ale jeszcze w 2021 wyszedł Spider-Man czy nawet niezłe seriale jak Loki, WandaVision czy Hawkeye. Ja dałem osobiście sobie spokój z Marcelem po seansie kinowym nowego Doktora Strange’a, było to ogromne rozczarowanie dla wielkiego wówczas fana Marvela. Jak widać nie żałuję tej decyzji bo potem to była mogiła. Jeszcze nie oglądałem Deadpool & Wolverine, ale widziałem dużo spoilerów i mi się wszystkie podobały. Tak jak mówisz wraca RDJ, jest Deadpool, zobaczymy co wykombinują z nową Fantastyczną Czwórką i X-Men. Jeśli im się uda to jest szansa na ożywienie marki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?