1

@Kapitan hawk Jakiś uraz.

0

Jeśli takie rzeczy się pisze o 17 latku to tylko pokazuje skalę jego talentu.

1

@Danny Gaucho Oj ty ty zawsze perfekcyjnie przygotowany ;)

0

@krefi10 W pierwszej drużynie pierwsze 3 kolejki poprzedniego sezonu.

0

@Krzysztof1987 Strzelenie 2 bramek z 5 sytuacji nie wydaje mi się niezłe gdy chcemy walczyć z najlepszymi defensywami na świecie. Lewy w zeszłym sezonie z PSG też miał swoje sytuacje, które zmarnował. Tak samo rok wcześniej z Bayernem.

0

@Kapitan hawk Prędzej hattrick zmarnowanych szans. Żeby on strzelił hattricka to potrzebuje karnego i 5 sytuacji.

0

@Popitek12 W końcu coś mądrego Cristiano powiedział.

0

@NeroTFP1 Jeśli chodzi o Dembele to uważam go za jednego z najlepszych graczy na świecie, ale on ma problem taki, że albo w jednym meczu jest topowym graczem a w następnym robi z siebie pośmiewisko. Tak czy inaczej uważam go za wartość dodaną dla drużyny, która np nie może się przebić przez obronę i potrzebuje zrywu na skrzydle.

0

Jestem za tym by obniżyć liczbę spotkań jednocześnie obniżając piłkarzom zarobki. Ciekawe czy wtedy by nadal byli chętni?

0

@partymaker Problem jest taki, że nie ma nikogo interesującego na rynku.

0

@esem91 Ja nie dałem rady drugiego sezonu dokończyć, bo był jak dla mnie po prostu słaby. Na tyle słaby, że szkoda było mojego czasu.

2

Miał jaja by tutaj strzał oddać, ale załadował mocno. To jest inny mental niż nasz Roque.

2

@Pawel13sz Nie, to będzie po prostu świetne widowisko. Jedyne czego możemy się obawiać, że do tego czasu będziemy mieli zajechanych zawodników i wąską kadrę.

14

Jeden idiota a tak pustoszy Hiszpanię swoją głupotą. Niech on już spieprza z Realu Madryt i wyjeżdża do Arabów.

0

@Kamiloos Udało się?

0

Udało się komuś z obecnych tutaj kupić bilet na mecz Polska - Portugalia?

0

@kuz W takim razie pewnie musisz założyć nowego maila i dokupić na nim to co Cię interesuje.

0

@mmaciass Porównywanie klęski żywiołowej z wojną to idiotyzm. Wojna to żołnierze, którzy do Ciebie celują i chcą cię zabić. Podczas klęski chronisz dobytku i raczej nie zagraża Ci śmierć jeśli masz choć trochę oleju w głowie.

0

@Bartas7VeB Mógł 2 gole z Gironą strzelić i spieprzył obie sytuacje.

0

@kuz Może wpierw skontaktuj się z obsługą klienta Orange i spytaj czy możesz rozszerzyć ofertę.

0

@mvnBasten Jeśli dramatem było oglądanie Barcy Ernesto to co dopiero powiesz o Setienie?

11

Dramatem było zwalnianie Valverde w momencie gdy był w środku sezonu w grze o wszystkie trofea i prowadził w La Liga. Rozmarzyli się kibice i zarząd się posłuchał kibiców o braku stylu drużyny. Przyszedł Setien i dopiero się zaczęło klepanie miliona podań i zero sytuacji strzeleckich. Kibice byli źli na styl a mogę się założyć, że również Ci sami kibice woleliby tamtą Barcę niż Barcę Xaviego, która wygrała ligę również nie prezentując dobrego stylu. U schyłku Valverde nadal można było zawiesić oko na Messim i on sam już dostarczał wystarczająco wrażeń boiskowych.

1

@FCB24 Nie no De Jong pomimo wątów La Rambli to umiejętności piłkarskie ma na bardzo wysokim poziomie. Musi ktoś go po prostu ustawić do pionu, kto ma to zrobić jak nie rygorystyczny Niemiec?

0

@Hubert102 Monaco gra dobrze w tym sezonie a dodatkowo ostatnio niezły wpierdziel nam spuścili. Mamy też wąską kadrę więc może być ciężko. Bardzo mi się podoba w tej drużynie zabójczy pressing. To działa niesamowicie i pytanie jak bardzo jest to dla graczy wyczerpujące fizycznie.

0

@Roobo Właśnie dlaczego te cepy ostatnio Raphinhi nie powołali?

0

@BulaKG We wtorek ma być apogeum tak?

0

I jak tam Wrocław. Wiadomo co się może wydarzyć w ciągu najbliższych dni?

1

@bartekvisca Dlatego też ważne by robić to z głową i się np ubezpieczyć.

0

Myślicie, że Juve wygra?

1

@Przemek2323 Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia ignorancie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?