La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1602 Culés

0

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie. Mam pakiet orange love z C+ prestige, do tego podpiętą apkę C+ online. Wiem, że w pakiecie nie mam tego pakietu sport z ligą mistrzów, ale apka nawet nie pozwala mi tego dokupić. Jest szansa żeby na tym koncie to zrobić czy muszę założyć nowe na innym mailu i płacić dodatkowo za LM? Ktoś to ogarniał? Swoją drogą to dymają nieźle klientów, dokupić pakietu się nie da i dwa razy za to samo ludzie płacą, a zrezygnować z C+ prestige się nie da przed końcem umowy bez kary. To żarty jakieś.

0

@kuz Może wpierw skontaktuj się z obsługą klienta Orange i spytaj czy możesz rozszerzyć ofertę.

0

@Kubsoleon Byłem już 3 razy w punkcie Orange, oni nic nie wiedzą i twierdzą, że się nie da bo nie dogadali się z C+.

0

@kuz W takim razie pewnie musisz założyć nowego maila i dokupić na nim to co Cię interesuje.

0

@Kubsoleon Tego chciałem uniknąć właśnie, multikont...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?