0

Jaki skład La Rambla sobie życzy? Obrona i bramka jest oczywista, ale kto zagra na 10 lub LS? Ja osobiście widzę środek w osobach Casado, Pedri i Raphinha na 10. Na LS mógłby zagrać Fermin, Fati niestety jest po prostu słaby i myślę, że nawet Victor mógłby od niego lepiej zagrać. Fermin to dobra opcja na LS bo Raphinha potrzebuje swobody na 10 a Fermin ma braki w kreacji więc niech wbiega z lewego skrzydła. Nie liczę De Jonga, Olmo i Gaviego bo wątpię by byli gotowi na grę od 1 minuty.

0

@Marcelinho99 Kompany to też żółtodziób trenerski a radzi sobie w Bayernie póki co lepiej niż wyjadacz Tuchel.

0

@pride1899 Wszyscy tak pierdzielą a potem wystarczy włączyć mecz i zobaczyć jak gra by stwierdzić, że nie nadaje się obecnie na taki poziom grania w piłkę.

0

@pienaar No jak? Obserwując poczynania Barcelony na rynku transferowym.

1

Ten Javi Miguel takie niby ma info z klubu a to jak mówił, że Wojtek po przerwie na kadrę wskoczy za Pene się nie sprawdziło. Wcześniej podawał, że Barca będzie polować na Thomasa Parteya i Jonathana Davida. Zobaczymy czy gościu po prostu wali ślepakami.

0

@marcin62 Coś w tym jest. Wtedy też wyszedł RDR2 oraz takie gry jak Uncharted 4 i obecnie nie ma gier z lepszą grafiką. Trzeba poczekać na Rockstar i ich GTA VI. Nikt inny raczej poprzeczki nie podniesie.

1

@sendesara Dość upokarzający bilans to i tak mało powiedziane.

0

@dzefrej234 Oboje świetnie pasowali. Villa grał za Guardioli, Suarez w późniejszym okresie. Każdy trafił na odpowiedni moment.

7

Pseudodziennikarz.

0

@Fantastyczny Chłopiec Jak dla mnie to mu brakuje w ogóle dynamiki.

0

@mientusek1407 Generalnie Rudiger jest minimalnie lepszy od Araujo.

1

Nie zdziwię się jak żaden z tych składów nie wybiegnie i na 10 Flick znów ustawi Raphinhę a na LS postawi na kogoś z dwójki Victor/Fati.

0

@Xonar @Murazor , @quest93 , @Xonar wy serio uwierzyliście w ten bait.

0

Mnie Leo Messi interesuję tyle co zeszłoroczny śnieg. Odszedł z klubu swojego życia by zarabiać pieniądze w katarskim klubie a potem nie chciało mu się wrócić do domu. Zrobił z gęby cholewę. To jest strona o Barcelonie a nie Leo Messim. Messi to już historia, która się nie liczy w klubie, liczy się tylko tu i teraz.

0

@okiemtypera_lucaxx95 A co jak wejdzie Wojtek i zawali mecze? Wojtek najgorszy czas w Juve miał za Pirlo gdy musiał grać częściej nogami i nie do końca mu to dobrze wychodziło. Absolutnie nie twierdzę, że jest gorszy niż Pena, ale bądźmy ludźmi i dajmy im rywalizować ze sobą.

0

@Kamazinho Nie jesteś w klubie więc nie wiesz co drużyna o tym myśli. Pozostaje ufać trenerowi.

1

Proszę się nie wygłupiać z takimi artykułami. Ważna jest też dobra atmosfera w drużynie, a Inaki Pena nie przyczynił się w tym sezonie w 4 meczach do karygodnego błędu, który kosztowałby nas choćby punkt. Rozumiem, że jest niepewny, ale teraz dostaje ostatnią szansę i albo się dobrze pokaże, albo Wojtek wskoczy do składu. Przed nim topowe mecze więc lepszego okna do pokazania się nie ma.

0

@Barcanajlepszyteam Nie ma jednak żadnych kontrowersji w życiu rodzinnym Messiego i nie widzę przesłanek by tak miało być.

0

@Barcanajlepszyteam Świadczy o tym, że jest grzeczny i kocha swoją rodzinę. Tacy znani ludzie jak on nie przejdą bez uwagi. Jakie przygody miał Neymar lub kiedyś Ronaldo? Nic się nie ukryło. Myślę, że mimo wszystko można dużo się dowiedzieć o tym jaki ktoś jest dla rodziny zwłaszcza jeśli mowa o tak medialnych ludziach i nie trzeba wcale wchodzić do środka ich domu, bo i tak wszystko jest wynoszone do Internetu. Więc nie wierzę w jakieś brednie, że nie możesz się wypowiadać o tym kto jaki jest gdy nie wiesz jak mają na co dzień. Właśnie, że wiemy jak mają na co dzień, bo wrzucają swoje życie do Internetu.

23

Teraz czekajmy na artykuł El Jarka czy innego hala dzieciaka gdzie pisze, że Gaspart przyznaje się do ustawiania meczów przez Barcę. Oczywiście poucinane by było jak hala dzieci chcą myśleć.

17

Jaka to jest miękka faja.

0

@Messibestplayerintheworld Nie wiem jaki masz pokrętny sposób myślenia, ale jest miejsce na 11 zawodników. Chociaż wydaje Ci się to nieprawdopodobne to Raphinha według grafiki przedmeczowej jest ustawiony na LS zwłaszcza gdy jest dostępny Olmo. Może w trakcie meczu tam nie operować co nie zmienia faktu, że ma miejsce w składzie i tym oto sposobem Williams miałby konkretną rywalizację o miejsce w składzie ze środkowymi pomocnikami, którzy wypychają Raphinhę na teoretyczne miejsce LS oraz właśnie Raphinhą, który ma miejsce w składzie. To nie jest jakieś Rocket Science. Jeśli wstawisz Williamsa do składu to musisz wywalić Raphinhę lub jednego z bardzo dobrych pomocników. Więc tak Williams miałby konkretną rywalizację i zapewne i tak grałby często bo Yamal i Raphinha nie mają odpowiednich zmienników.

0

@Messibestplayerintheworld Ma dużą rywalizację człowieku w postaci Raphinhi, Yamala oraz ofensywnych pomocników takich jak Olmo, Pedri, Gavi lub Fermin. Przecież Raphinha grał w jedenastce już z trzema innymi pomocnikami i radził sobie świetnie więc nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że Williams nie miałby rywalizacji.

0

@Messibestplayerintheworld Nie, nie wchodzi od razu do pierwszego składu. Musi sobie go wywalczyć.

0

@Messibestplayerintheworld Z Raphinhą i Yamalem a z kim innym?

1

Może jednak Casado i Bernal ogarną pozycję. Potrzebni nam konkurenci dla Lewego i skrzydłowych oraz solidny konkurent dla Balde na LO. David z Lille za darmo może być jakimś rozwiązaniem. Nico Williams może konkurować na skrzydle.

0

Co to w ogóle za pieprzenie. Nie powinno być takiego tematu. Kounde jest nie do ruszenia na swojej pozycji, a jego zmiennikiem jest zdolny, młody Hector Fort. Prawa obrona w klubie jest wystarczająco obsadzona. Są inne priorytety jak lewy obrońca, napastnik czy skrzydłowy.

0

@Culers W zgryzie.

0

@Sulimo Gra o Tron i LOTR, ale to klasyka więc pewnie widziałeś.

3

@Eto'o9 R10 Dexter nie jest blisko BB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?