- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
0
Flick mówił, że Ansu wyglądał świetnie na treningach i w foodtrucku chłopaki mówią, że Szczęsny był zaskoczony pozytywnie Ansu, że widać potencjał. Co myślicie? To tylko blokada mentalna, strzeli gola i zacznie grać lepiej ?Czy chłopak już się nie odkuje?
1
@Fantastyczny Chłopiec na pewno Szczęsny i Flick nie maja racji, tylko eksperci stąd. A tak serio to dla mnie on ma braki taktyczne i dziwnie biega po boisku
1
@Faro
A co tu jest o racjach? Oni mówią o treningu, a pytanie jest czy to blokada mentalna i się odkuje, czy już nie przeskoczy na wyższy poziom.
0
@Fantastyczny Chłopiec Jak dla mnie to mu brakuje w ogóle dynamiki.
0
@Faro Dokładnie miałem takie samo wrażenie. Był zagubiony i nie nadążał za akcjami kolegów.
0
@Fantastyczny Chłopiec Wczoraj dobrze wyglądał, miał swoje szanse, pressował, próbował gry kombinacyjnej. Moim zdaniem warto na niego jeszcze raz postawić.
0
@Fantastyczny Chłopiec ale Ty pytasz o opinie czy o co? Raczej tutaj ci nikt nie powie czy wroci, czy nie. Według mnie to nie kwestia blokady jeśli glupio biega i sie ustawia a niewiedzy. Jakby sie trzymal skrzydla to może czesciej by dostal piłkę, niz jak biega w srodku gdzie jest tłok, druga kwestia że Balde nie umie współpracować na skrzydle z nikim
0
@Faro takie są założenia taktyczne dla naszego lewego skrzydła. Przecież Raphinha jak tam gra to również często schodzi do środka budować przewagę liczebną w środku pola czy robiąc miejsce napastnikowi lub w drugą stronę i zostawia lewą flankę Balde. Nasza gra też opiera się na dużej wymienności pozycji. To nie czasy Xaviego, że zawodnik jest przyklejony do swojej pozycji. Na koniec dodam, że De Zerbi też go widział często bliżej środka jako praktycznie ofensywnego pomocnika więc może to być pewna wskazówka na temat tego gdzie prezentuje się obecnie najlepiej.
Edit. Zwróć też uwagę na asymetrię jaką wykorzystujemy pomiędzy prawą i lewą stroną oraz jak różne zadania wykonują co daje nam dodatkowa nieprzewidywalność(podobnie jest w wielu topowych zespołach np. Realu od wielu lat) więc klasycznego skrzydła Fati raczej nie uświadczy
0
@ViscaelBarca2007 ale byly takie sytuacje w meczu że obaj byli obok siebie Ansu i Balde, a Balde wolal wrzucić na oślep w pole karne. Wystarczy to porównac z gra Kounde i Yamala i jest przepaść. Fati nie ma czego szukac w pomocy przy Pedrim i Casado to do nich sa zagrywane pilki. Wątpię, ze to decyzja trenera skoro Ferran gral to sobie normalnie na tym Lewym chodzil czy biegal a Ansu zbiega po ta piłkę zeby ja dostac, moim zdaniem niepotrzebnie niech stoi tam gdzie ma stać i czeka i wtedy ma wieksza szanse na jakąś akcje
0
@Faro
Tak o opinie, co sądzą użytkownicy o tym co pisałem już 2 krotnie wyżej ^.
@kanver_
Ta decyzyjność leżała, ale jakby coś wpadło w końcu do siatki to i w głowie może "przeskoczy" .
0
@Fantastyczny Chłopiec nawet Ćwiąkała go docenil za wczorajszy mecz, wiec jakaś tam szansa jeszcze jest, teraz potrzeba minut i zgrania