3

@BARCA1899Messi Może po prostu w tym momencie nie możemy mu zagwarantować rejestracji. Mam nadzieję, że za rok ktokolwiek będzie na stanowisku dyrektora sportowego nie będzie unosił się dumą tylko powalczy o Nico Williamsa, bo matki nam nie zabił ani nikogo nie oszukał xd. Wy sobie coś do głowy wkręcacie.

0

@Pawci023x Ja to przestałem oglądać po 4 odcinku tego sezonu.

2

Nie można go winić. Dobry napastnik z potencjałem, niech mu się powiedzie w Premier League.

0

@kuz Olmo niech będzie jak najdalej Barcelony.

2

Pewnie będą gwizdać i tak pseudo spalone gdzie rzekomo piłkarz przeszkadza wzrokiem bramkarzowi. Żadne nowości nie przekonają mnie do tych partaczy z La Liga.

0

@ViscaelBarca2007 Nie pogra sobie, bo pierwszy skład na PO ma Jules Kounde.

1

@don'T.R.I.P.e Ter Stegen - tutaj nie ma wątpliwości
Kounde na PO - bez zaskoczenia
Inigo Martinez - jest w treningu od początku i jest świeży
Christensen - jest już w treningu
Na LO Balde

W pomocy Gundogan, Casado/Bernal i być może Olmo jeśli przyjdzie.
Z przodu zagrają Raphinha, Yamal i Lewy.

Nie rozumiem dlaczego wrzucasz Forta kosztem Balde a jeszcze bardziej nie rozumiem skąd wziąłeś Kounde na LO xd
Cubarsi i Fermin będą świeżo po IO i Flick o tym wie.

Środek pola ciężki do przewidzenia poza Gundoganem, bo nie wiemy co z Olmo i czy Flick nie postanowi zagrać Christensenem na ŚPD i wtedy na ŚO ktoś inny.

Dużo powiedzą sparingi i treningi Flickowi i zapewne można się spodziewać, że ktoś z dwójki Casado/Bernal może przekonać Flicka do siebie, a może oboje.

3

@don'T.R.I.P.e Odklejony od rzeczywistości skład.

3

Nie załamujcie mnie. Swoje się nagrał w klubie, czas na młodzież.

3

@DJ6 Właśnie tak to wygląda, polegamy na szczęściu. Laporta chwali się La Masią i słusznie, ale nawet by w jej kierunku nie spojrzał gdyby miał setki milionów euro do roztrwonienia na niepotrzebnych graczy jak Olmo czy Roque.

1

Trzeba liczyć na to, że Casado i Bernal okażą się kolejnymi diamentami La Masii, a mam przeczucie, że tak może faktycznie być. Do tego jest Christensen, który jako tako sobie tam radził, chociaż mnie on nie przekonywał. Mimo wszystko powinni walczyć o Merino zamiast Olmo, nie dość, że jest tańszy, zarabia podobnie, to jeszcze na bardziej potrzebną nam pozycję i tego typu pomocnika nie mamy. Zarząd jednak jest skretyniały.

1

@Lucyfffer Na La Ramblii można pisać o wszystkim.

0

@Azi Nie czepiam się BMW bo to zbyt oczywiste. Tak jak piszesz zabawa w szeryfa ryzykując życie obcych ludzi to idiotyzm.

0

@Hosh Zwykły śmieć to nagrywał. Zawistna osoba, dla której życie ludzkie nie ma znaczenia. Duma mu nie pozwoli zwolnić nawet ryzykując życiem obcej osoby.

12

16 milionów euro brutto XD To jest niesamowite.

0

@BORO_12 Dziwny typek z Ciebie.

2

Kolesiostwo i kłamstwa. Tak wygląda kadencja Laporty.

0

@Litman Real to Real. Nie ma co patrzeć na nich, trzeba martwić się o siebie. Nie uważam, że wszystkie nasze transfery są beznadziejne. Po prostu wiele jest niepotrzebnych. Darmowy Christensen, Gundogan to świetni gracze. Kounde również topowy gracz, nikt nie powie, że Lewandowski czy De Jong gdy przychodzili do Barcy byli słabi, to też najlepsi gracze. Wcale nie mamy słabej kadry, ale trzeba za to dziękować wychowankom, bo kasy na porządne transfery to my obecnie nie mamy, chociaż w to nie wierzę, bo 2 lata temu w jedno okienko przyszedł Kounde, Raphinha, Lewandowski, Christensen i Kessie. Chyba, że to był szczyt możliwości Laporty. Rok potem już nie było żadnych pieniędzy na transfery gotówkowe oprócz tego drewniaka Roque.

0

@BORO_12 Jakie głupoty? Żadnej głupoty nie napisałem w żadnym momencie.

0

@BORO_12 Nie wątpię w to. Wiem jak grał w juniorskich zespołach, bo zaznajamiałem się z jego profilem. Nie myśl, że masz jakąś tajemną wiedzę, której inni użytkownicy nie mają, bo artykuły o Yamalu się tutaj pojawiały już rok temu a nawet i wcześniej.

0

@BORO_12 Nie skłamałem xd Żadnego meczu w seniorskim futbolu nie rozegrał na ofensywnym pomocniku.

2

Niech walczą o pozycję numer "9" Lewy, Pau Victor i Ferran Torres. Roque trzeba sprzedać póki coś wart. Ferrana też bym sprzedał, ale nie mówi się o żadnym zainteresowaniu Torresem.

0

@BORO_12 Napisałem, że Yamal jest skrzydłowym. Skłamałem?

1

@Salchent Nie mamy już sezonów przejściowych, bo rywalizujemy o trofea, pomimo tego, że rywalizujemy z potentatami finansowymi. Real Madryt ma mocarny skład, dużo kasy i przychylność La Ligi a potrafimy rywalizować. W Lidze Mistrzów w tym sezonie był promyk nadziei. La Masia wypuszcza talenty co roku i w tym sezonie również wypuści. Po prostu nie będzie już tak, że co roku będziemy wygrywać La Ligę i za każdym razem notować co najmniej półfinał Ligi Mistrzów. Rywalizacja jest duża.

0

@BORO_12 Nie masz żadnych podstaw, tylko swoje fanaberie.

3

@RanDiFCB Mam tylko nadzieję, że w przypadku dramatycznej gry u Lewego Flick nie będzie się bał go posadzić.

0

@BORO_12 Skąd wiesz, że tego nie wiem typie?

1

@Mocher Olmo i szybkość xD Szybki to jest Nico Williams, Vinicius czy Mbappe. Olmo to żółw przy nich.

0

@BORO_12 Piszesz do mnie „gdybyś się interesował”. Skąd ty możesz wiedzieć co ja wiem o klubie, któremu kibicuję od zawsze.

0

@ziomal88 Niesamowici ludzie są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?