0

@Transu96 Ktoś mi ostatnio tutaj odpisał, że De Jong jest słaby technicznie.

2

@Encore Barbie obejrzałem drugi raz i jak pierwszy raz w kinie byłem zadowolony, tak drugi raz gdy znów widziałem ten wylewający się feminizm, który miał widza bić po głowie by mu coś do głowy wbić to się zrobił film niesmaczny. Ryan Gosling jako Ken z kolei był świetny, film o roli kobiet w społeczeństwie a gdyby nie męskie role to ten film byłby papką bez polotu.

3

Dla mnie transfer Daniego Olmo jest pozbawiony sensu. Zawodnik dobry, ale jeśli chcemy stawiać na naszych pomocników to po co nam Olmo? Przecież mamy zawodników o podobnej charakterystyce i ani jednego defensywnego pomocnika, lub kogoś od walki fizycznej w środku pola poza Gavim. To jest transfer dyskusyjny. Chcemy się pozbyć Pedriego i Gundogana, że kupujemy Olmo?

1

@Pawel13sz Wolałbym zrezygnować z Olmo by kupić Zubimendiego lub Merino.

1

Czego oni się spodziewali po tak spektakularnym Euro ich zawodnika? To oczywiste, że teraz najlepsze i najbogatsze kluby świata są nim zainteresowane. Athletic takim klubem nie jest i nie będzie.

3

@Herato Nie wiem czy Hiszpania czy Argentyna, pewnie ze względu na sposób gry Hiszpania, ale nawet Hiszpania naszpikowana gwiazdami musiała się bić z drużynami w rzutach karnych czy wygrywać jedną bramką by drżeć do końca o wynik. Tak po prostu jest nawet gdy ma się najlepszych graczy. Wyjątkiem jest Barca 2011 i 2015, tamte drużyny Barcelony po prostu każdego sprzątnęły nie pozostawiając żadnych wątpliwości. Piłka nożna to taki piękny sport, że czasem jedno złe zagranie, decyzja zawodnika i już drużyna, która miała być wielka przepada.

0

@malicinho Wiem, ja teraz piszę to co ja uważam.

0

@malicinho Ludzie życie zawsze było, jest i będzie więcej warte niż zwierzaka.

1

@arasz1819 Pelikan

7

@Pedri16Future Zauważyli, że często ludzie w Polsce bardziej dbają o zwierzęta niż drugiego człowieka to golą frajerów.

0

@AlexDark00 To fejk. Jest młody, ale nie aż tak. Ma 35 lat.

14

@Kgorecki2500 Strasznie irytuje mnie czepianie się akcentu i wymowy. Sam fakt, że płynnie mówi po angielsku wystarcza.

0

@blakkudium Kto bogatym zabroni? Rok temu kupili Ugarte, nie sprawdził się i cyk nowy pomocnik Neves. Nic tym oszustom nie zrobią a Barca musi grzebać w śmietnikach by płacić niską klauzulę za Nico.

0

@Amidamaru Od odejścia Neymara topu nie ma? Wedle Twojego rozumowania to topu nie ma od 2015 roku gdy ostatni raz zdobyli LM, bo tylko wtedy klub jest topowy.

1

@Amidamaru Z kolei gdy Messi wygrywał Ligi Mistrzów z Barcą to w Realu się nic nie zgadzało. Co z tego? To nie jest najemnik, że poszedłby do klubu, który na ten czas ma największe szanse na sukces. Poza tym grał w Barcy więc w klubie, który był w topie praktycznie cały czas gdy tam był.

0

@Amidamaru Co to za głupie gdybanie. Po grzyba Messi miałby kiedykolwiek grać w Realu?

1

@cules100pro Nie pisz im, oni tego nie rozumieją.

1

@Amidamaru Dziwne by było by jeden zawodnik miał więcej Lig Mistrzów niż najbardziej utytułowany klub w historii.

0

@Death_voice Jesteś ograniczony umysłowo. Enzo sugeruje, że Francuzi którzy grają w kadrze nie powinni się czuć w 100% Francuzami i dla ciebie to normalne, taka tam prowokacja.

0

@Death_voice Sugerowanie, że Francuzi wcale nie są Francuzami oraz, że są transwestytami to nic takiego pewnie.

0

@Death_voice Nic nie potrzeba. Nie pojmujesz tego, co mówi Enzo to jesteś głupiutki. Nie ma cię do czego przekonywać.

1

@Bobo25 "Listen, spread the word, they play in France, but they are all from Angola, they are going to run well, they like to sleep with trans people, their mum is Nigerian, their dad is Cameroonian, but on the passport it says: French". Tak to szło ponoć. Ludzie tutaj na stronie nie widzą tutaj nic złego. Durnie tu przesiadują.

4

@Xaviball Chodzi o wyśmiewanie. Chyba nie powiesz mi, że śpiewali sobie po prostu pioseneczkę, która ma stwierdzać fakty? Ta piosenka ma na celu ukazanie, że nie powinni grać dla kadry Francji, że są niepełnoprawnymi Francuzami. Jak wy możecie nie łapać tego? Średnia wieku na tej stronie chyba naprawdę niska, albo głupi ludzie.

0

@Death_voice Jesteś głupiutki.

0

@Atlas Proszę cię. Nawet nie próbujesz być obiektywny.

3

@Jakchcesz Tutaj niedojrzali ludzie przesiadują.

0

@Gaz Po prostu trzeba mieć wyczucie. Na zdjęciu akurat Koeman tego wyczucia nie ma, chociaż rozumiem go bardziej niż jakby teraz ktoś to zrobił, bo było to bliżej wojny niż jak jest teraz.

0

@BorzyKrzys Racja, jesteś jak ten piesek co się ślini na kobiety z Internetu.

0

@mientusek1407 Może i to prawda, ale te celebracje były nacechowane prześmiewczo. Jakby nie powinni reprezentować Francji, a to bujda.

1

@Arden Nadal uważam, że może mówić prawdę. To, że coś wstawia to oczywiste, bo jest osobą, która z tego zarabia, na gali również można zarobić dużą kasę. To wszystko się kręci wokół pieniędzy i robi się dla pieniędzy, ale jednocześnie można się czasem od tego odciąć gdy ma się na to czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?