- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1177 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1177 Culés
0
Czemu Real ma tak dobry sezon? Moim zdaniem oprócz farta i sędziów którzy im sprzyjają to jednak dobry trener. Ten żujący wiecznie gumę Włoch to jest jednak instytucja. Real potrafi postawic na trenera z zewnątrz. W końcu Ancelotti nigdy w Realu nie grał. A my zawsze szukamy trenera z tym DNA, a w tym DNA niestety w trofeach jesteśmy daleko za Realem. Potrzeba zaorać ten Cruyffizm i zacząć wygrywać!
2
@betonito Guardiola nadal wyznaje Cruyffizm i masowo wygrywa. Tylko, że to fachowiec i wie jak to zastosować. Xavi sobie tylko wmawia, że potrafi.
0
@Kubsoleon jak pokazuje Ancelotti dużo skuteczniejsza jest filozofia szybkiej gry z kontry niż klepanie podań po obwodzie.
1
@betonito Ancelotti miał masę szczęścia, że przeszedł City bo zostali zdominowani i tylko niewykorzystana setka De Bruyne ich uratowała. RB Lipsk też był w stanie ich zdominować, ale tutaj tak samo niewykorzystane sytuacje i duży błąd sędziego przesądziły o awansie Realu. Sposób Ancelottiego nie jest jedyny najlepszy. Fakt, że Real ma topowych graczy i skutecznych gdy to jest wymagane też im pomógł. Ciekawe czy rok temu gdy Real dostał wpierdziel od City byś powiedział, że Ancelotti ma najlepszy pomysł na grę.
0
@Kubsoleon ale Ancelotti wygrywał trofea z różnymi zespołami w różnych ligach.
0
@betonito Tak jak Guardiola. Co to w ogóle ma znaczyć? Ancelotti ma mało trofeów ligowych. Zobacz ile ich zdobył Guardiola. Jak zdominował Premier League i każda inną ligę gdzie był. W Ligach Mistrzów też prędzej czy później dogoni Ancelottiego.