- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
0
Jak futbol jest sprawiedliwy to wygra Hiszpania, a co do Copa America to paradoksalnie nic mnie nie zasmuci tzn. jestem z Argentyną, ale jak wygra Kolumbia to tez nie mam problemu, nawet zasłużyli na to też :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 A co jeśli wygrają Anglicy?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Przecież wiesz, że futbol jest niesprawiedliwy. Nie pamiętasz o klubie zwanym Real Madryt?
1
@Comentateiro To jest najbardziej niezrozumiały klub świata.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Futbol nigdy nie miał nie być sprawiedliwy- albo wygrywasz, albo nie.
0
@FcPortoFan1999 to wtedy futbol przegra
0
@marcin62 Ale przynajmniej nie upadnie ;)
1
@Comentateiro wygrana Argentyny w finale odzyskała wiarę ;p
0
@FcPortoFan1999 niesmak ogromny
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale za to Ja będę zadowolony bo jak wszyscy wiedzą, kibicuję Anglii Sleepy Garetha.
0
@FcPortoFan1999 tutaj Hiszpanie z pieknym Yamalem to musza wziac
Pileczka bedzie chodzic za szybko dla Anglików - jesli Hiszpania utrzyma poziom gry z poprzednich spotkan
1
@DonCarletto Otóż to. Dopóki zwycięstwo nie jest wypaczone błędami sędziowskimi, to nie ma powodu by kwestionować zwycięzcę.
1
@mekston Hiszpanie, są piękni/młodzi/szybcy/sprawni/niepokonani zaś Anglicy są starzy/zmarnowani/zmęczeni/smutni/śpiący/pokonani..
0
@FcPortoFan1999 auuu, Vamos Espana
0
@mekston Nope Espana, yes England.
0
@FcPortoFan1999 Yamal - czekamy na to ME i może MVP ME dla 17 latka
0
@mekston I to jutro zrobi.Stawiam na 4:0 dla Hiszpanii.
0
@FcPortoFan1999 hmm, co Ty kombinujesz
0
@mekston Mam dziwne flashbacki z Euro 2012 gdzie Hiszpania, wyglądała podobnie.
0
@FcPortoFan1999 Hiszpania bryluje to fakt, ale nie kombinuj już z typami
0
@mekston Ja, pomimo iż kibicuję Anglii to stawiam że wysoko wygra Hiszpania.