Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LinekMichal Pena potrzebował więcej niż 2-3 mecze masz rację, ale idąc tym tokiem Szczęsny tez potrzebuje więcej niż 2-3 meczy a sądzę, że pewnie nawet więcej niż Pena biorąc pod uwagę jak grał większość kariery oraz fakt, że Pena jest wychowankiem. Według mnie obecnie to Pena jest przed Wojtkiem w hierarchii i to na Wojtka życzenie. Poza tym Pena też potrafi wybronić trudne piłki jednak wzrost to coś czego nie wyeliminuje i na starcie jest przegrany.
0
@Mitch_Atleta Ty z dupy zacząłeś deprecjonować Mbappe, bo miał czelność strzelić hat tricka i się burzysz, że ludzie mogą uznać, że to jednak jest bardzo dobry gracz XD Na koniec dochodzisz do wniosku o obiektywnych kibicach Barcelony. Chłopie jeśli bycie obiektywnym oznacza, że mogę swobodnie się wypowiedzieć o Mbappe, że jest dobrym piłkarzem to mogę być obiektywny. Ty siedź nadal w dziupli nienawiści.
0
Komentarz usunięty
0
@Mitch_Atleta No tak bo nie można docenić jak gra piłkarz Realu Madryt… Żałosne gadanie.
0
@LinekMichal Ja uważam, że po ostatnich popisach Wojtka postawienie na niego na dalszą część sezonu jest bardziej ryzykowne niż postawienie na Inakiego Pene. Niestety ale 2 mecze pod rząd gdy mógł wygryźć Pene Wojtek koncertowo spieprzył.
2
Myślę, że dla Szczęsnego może być za późno by nauczyć się nowego stylu gry. Sezon wkracza w decydującą fazę. Niech Flick się w końcu określi.
0
@4Fabregas4 Jesteś delusional.
0
@4Fabregas4 Nie jest to żenada tylko normalna rzecz w futbolu. Jak Barca chce topowych graczy musi im płacić jak się płaci topowym graczom. Dla Ciebie Lewy może nie jest topowym graczem ale liczby mówią co innego, gdy przychodził z Bayernu również był topowym graczem.
0
@4Fabregas4 Prosto myślący jak ja ok. Twoje bożyszcza napastnicy też zawodzą. Gdy Lewy miał serie wrzesień-październik to byś tak nie pisał. Jednak uważasz, że Lewy zasługuje za swoją karierę na pensję Luuka De Jonga. Ty się nie interesujesz futbolem albo się na nim nie znasz pisząc takie głupoty.
0
@4Fabregas4 Tak, już wiele razy to się słyszało. Powiedz coś nowego.
0
@4Fabregas4 Nie wiem czego ty się spodziewałeś gdy Lewandowski czyli najlepszy napastnik świata wówczas przychodził do Barcelony? Oczywiste, że dostanie wysoką pensję. Dodatkowo nadal strzela najwięcej i to jest fakt. Nie Haaland, Kane czy Lautaro a stary Lewy ma najwięcej goli w TOP5.
5
@Luciano99 Lubi się łamać a już Inigo Martinez pokazał, że używa więcej mózgu na boisku. Uruguayo może i ma warunki fizyczne, ale te jego epickie interwencje są wynikiem tego, że nie potrafi odpowiednio wcześniej się ustawić.
0
@Filipem Waham się między nim a Hakimim.
0
@Ris93PL No na pewno tak jest.
0
@D44H Chciałeś zabłysnąć, ale ci nie wyszło.
0
@Ris93PL Te twoje statystyki można o kant dupy rozbić bo były i takie, które przedstawiały świetne występy Ter Stegena jako mocno średnie.
0
@Ris93PL Nadal czekam na mityczne fakty.
0
@Ris93PL hahahaaha Intercity porównujesz stracone bramki z Intercity do tego co odwalił Szczęsny. Chłopie jesteś niepoważny, w meczu z Villarreal zawinił bezpośrednio przy bramce na 4-3 więc to jedna bramka a nie dwie.
0
@Ris93PL Ale o jakich statystykach mówisz? Czy Pena bezpośrednio w Barcelonie sprezentował 2 gole rywalom w jednym meczu? Nie przypominam sobie. Oświeć mnie.
0
@Ris93PL O jakich statystykach ty mówisz? Pena nigdy nie zagrał tak słabego meczu jak Szczęsny z Benficą i koniec dyskusji.
0
@kinioo Tak, bo strzelił te 2 karne w trudnych momentach.
1
@Ris93PL Redakcja ma rację. Szczęsny sprokurował w bezpośredni sposób 2 bramki dla rywali. Twoja niechęć do Peni jest śmieszna bo nie przypominam sobie takiej sytuacji z nim by sprezentował 2 gole dla rywali. Mówię sprezentował karygodnymi babolami a nie „niepewność” przy interwencjach.
0
@LOPEZ16 Remontada z PSG to też pojedyncza wygrana i potem odpadliśmy w 1/4 z Juventusem bijąc głową w mur. Każdy jednak doskonale pamięta ten mecz. Z Benficą też nie będzie zapomniane.
1
@Kapitan hawk Dzięki.
0
@MichuZ44 Coś znaleźć nie mogę, może przez VPN.
0
Ma ktoś link do skrótu po polsku?
0
Najgorsze to tylko i wyłącznie Wojciech Szczęsny. Przecież Barca po wyrównaniu w 1 połowie grała dobrze i zapowiadało się na wyjście na prowadzenie. Zepsuł to Szczęsny 2 rażącymi błędami. Po takim czymś może siąść psychika do końca połowy.
1
@Aragorn33 Czekam aż więcej ekspertów będzie takie same fikołki jak ty pisał. Szczęsny zepsuł ten mecz i swoją dalszą karierę w klubie.
2
@ACMaldini3 To jest niemożliwe. Musiałby dryblować między pachołkami. Jest tak słaby fizycznie, że pierwszy lepszy obrońca go pokona.
0
@Encore SPOILER
Gdy Walter chciał wyjechać z kasą a okazało się, że Skyler wydała kasę na pomoc Tedowi Beneke. 4 sezon to był zdaje się. Walter tracił panowanie nad sytuacją a Fring groził mu i jego rodzinie śmiercią.