2

@ACMaldini3 To jest niemożliwe. Musiałby dryblować między pachołkami. Jest tak słaby fizycznie, że pierwszy lepszy obrońca go pokona.

0

@Encore SPOILER


Gdy Walter chciał wyjechać z kasą a okazało się, że Skyler wydała kasę na pomoc Tedowi Beneke. 4 sezon to był zdaje się. Walter tracił panowanie nad sytuacją a Fring groził mu i jego rodzinie śmiercią.

3

Szczęsny żebyś tylko czegoś koncertowo nie spieprzył. Ta czerwona kartka z Realem to była porażka. Trzymam kciuki oczywiście.

0

@Bilon87 Tylko ja nie jestem katolikiem więc skupmy się na innych sposobach.

0

@Bilon87 Proste i nie proste bo jednak ludzka natura jest grzeszna i ciągnie do zaspokojania własnych potrzeb i skupiania się na sobie.

0

@XELO Zacznijmy od tego, że obecność Realu Madryt dziś na losowaniu to mocno kontrowersyjna sprawa.

1

@Litman Ale on dostał minuty z 4 ligowcem.

0

@Pawci023x W sumie jak patrzysz na potencjalnych rywali w 1/4 Pucharu to wygraliśmy tylko z Realem i Valencią w tym sezonie. Leganes, Osasuna, Atletico, Real Sociedad nas pokonały a tylko remis z Getafe.

3

@MesQueUnClub_87 2 remisy Realu, porażka z nami i łapiemy ich. Oczywiście w idealnym świecie gdzie wszystko wygrywamy.

0

@SelloutCrowd „ za Xaviego przez całą jego kadencję nie zagraliśmy tak co u Flicka w jakimkolwiek meczu”. Dlaczego na siłę chcesz dowieść racji pisząc głupoty?

0

@Krzysztof1987 Łatwo się domyślić o co chodzi. Jakby to był Polak, który podchodzi to byś tak nie pisał.

2

@Nightraider Akurat w ustawki podczas losowań nie wierzę. Wypaczanie wyniku to już co innego.

1

Kiedy losowanie ćwierćfinałów Pucharu Króla? Powtórzę, że mendy z Madrytu w ogóle nie powinny mieć wstępu na ten etap.

2

@Jacob94 Czerwona kartka, która powoduje, że Real równa do Barcelony i nie można więcej atakować. Ma Wojtek szczęście, że dostał tą kartkę przy 5-1 a nie 2-1. Do tego interwencja "stadiony świata" przy strzale Tchouameniego? Ten artykuł to farsa.

4

Trochę zakłamany ten artykuł.

1

@MichuZ44 Szajs za szajsem wychodzi obecnie. Szkoda, że PES nie kontynuował swoich gier tylko przeszedł na Free2Play. PES miał przynajmniej bardzo dobry gameplay.

6

Hahhahahaha i nagrała to czesząc sobie mokre włosy. Ona na każdym zdjęciu ma tonę tapety. Ostatecznie w filmiku nie powiedziała żadnych konkretów, ale musiała nagrać durny filmik. Mam nadzieję, że w tym przypadku tylko podziała to pozytywnie dla Roque.

2

W tej obsranej lidze tylko sędziowie są w stanie zabierać satysfakcję z oglądania popisów piłkarzy.

0

Na co te cepy czekają

10

Nie ma nikogo w canterze kto zagrałby na skrzydle? Toni Fernandez nie?

2

Ciekawe czy jakiś klub się w ogóle nabierze. W Brighton nie pracował, w Barcy nie pracuje. W Ekstraklasie też by go łamali.

0

Myśmy płacili 18 milionów lekką ręką na szybkie łatanie ataku przeciętniakiem z La Liga.

0

To City to gra tak beznadziejnie, że mogą to przegrać. Żałuję, że pieniążki na nich poszły…

4

To też jest niezły atencjusz. Czy to ten Maffeo robił kiedyś za plaster dla Messiego w jakimś meczu?

1

@Lordzi Inaki Pena. Jednak Szczęsny zagrał raptem 3 mecze więc to niesprawiedliwe porównanie. Pena musiał więcej pograć by zacząć lepiej to robić.

0

@Nazio_87 185 zł za jaki okres?

1

@Kalipso Weź człowieku głupot nie opowiadaj. Jakby szedł do Realu Madryt czy Manchesteru City to bym zrozumiał ale ty piszesz o Juventusie xd.

0

@DonCarletto Ciężko stwierdzić, będzie tylko rok do końca kontraktu, ale z drugiej strony jeśli zagra pół roku na swoim wysokim poziomie to i tak mocne kluby będą chciały za niego sporo zapłacić.

6

Nawet on byłby lepszy niż Ansu Fati.

1

Trzeba nawet wypożyczyć i pewnie tak będzie aż do końca kontraktu. Ansu Fati jest skończony w tym klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?