Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 Balde w jaki sposób wyszydzany? Balde z buta wszedł do drużyny i wywalił z jedenastki Jordiego Albę, potem miał gorszy sezon naznaczony kontuzjami, ale pokazał od początku, że sufit ma wysoko.
0
@Hadim Narazie nikt, ale jak Christensen zacznie grać regularnie to zepchnie Araujo na czwartego.
2
@Mario96w Lepiej zagrać w wielkim finale niż w nim nie zagrać xd
16
Już teraz śmiało można powiedzieć, że Lamine Yamal jest najlepszym piłkarzem w Europie.
0
@Pawlak1992 Co to za głupie rozmyślania.
0
@Piotr,1985 Spokojnie.
0
@Deathwing112 Chyba też Coutinho. Kupa kasy, gwiazda Liverpoolu i się spalił. Transfer Griezmanna od początku był idiotyczny, zaś Dembele był mocno przepłacony i każdy wiedział, że Ousmane lepiej gra na PS gdzie operował Messi bliżej prawej strony. Swoją drogą to kontuzje Dembele ciągle stopowały.
1
Dlaczego Araujo miałby nagle zmienić klub skoro dopiero co dostał podwyżkę? Trzeba mu jasno pokazać, że jest 4 stoperem w hierarchii to wtedy może sam będzie chciał odejść.
0
@Eklerek Od 2009 więc odkąd realnie oglądam piłkę nożną i się nią zacząłem poważnie interesować to nie oglądałem z różnych względów losowych lub z wyboru finałów 2014, 2016, 2017, 2019. 3 finały gdy wygrał Real i jeden Liverpoolu ze Spurs, który ponoć i tak był słaby.
0
@joloskyy Hahahaha. Proszę bardzo panie żabo. Faul miał miejsce przed polem karnym a Cubarsi nie trafił w piłkę ani przez moment tylko w nogi Martineza. Nic więcej nie muszę dodawać.
0
@joloskyy Głupoty piszesz. Nie ma karnego na Yamalu i jest ewidentny karny dla Interu.
0
@AlexDark00 No Torres wczoraj nie zrobił absolutnie nic więc nie rozumiem twojego komentarza.
1
@KamQiX Jaka druga żółta? Przecież Mkhitaryan dostał żółtą za ten faul.
0
Co do braku dublerów dla Kounde i Balde to Eric Garcia pokazał, że się sprawdza. Martin tak naprawdę zrobił 2 asysty więc w teorii też nie można mieć zastrzeżeń, ale niech ktoś jeszcze dostanie szansę by się wykazać jak np Valle. Araujo to jest z kolei dramatyczny piłkarz i nic się nie zmieniło od poprzedniego sezonu. Christensen powinien zepchnąć go do głębokiej rezerwy jeśli zostanie w klubie. Brak pivota to tak naprawdę kwestia kontuzji bo mamy Casado i Bernala, ale byli kontuzjowani. Mnie mocno irytuje Raphinha pomimo liczb, które maskują fakt, że nie stwarza zagrożenia z piłką przy nodze. Barca czeka, czeka i nie może się doczekać na LS z prawdziwego zdarzenia od odejścia Neymara.
0
@Derean Dali z siebie wszystko i grając w taki sposób zaszli tak daleko. Pytanie czy można było inaczej zagrać ostatnie 5 minut? Pewnie można było. Trzeba w niedzielę przypieczętować ligę i to będzie udany sezon.
1
Tak w sumie z wczorajszych decyzji to jedynie mnie interesuje czy był faul na Martinie, bo rzut karny anulowany na Yamalu to decyzja, która się broni.
6
@Katalonik97 Jakby Lewy grał od początku to by lepiej zagrał niż słaby wczoraj Rekin.
0
@Derean No to wcisnęliśmy trzecią i zabrakło 2 minut.
0
@Derean ale to było przy 2-1 dla Interu jeszcze. Niedługo później już było 2-2.
0
@BezglutenowyPedri Ale co Szczęsny miał do wybronienia? Może strzał Frattesiego przychodzi mi na myśl, ale ciężko stwierdzić.
2
Lamine Yamal to jest przekozak.
0
@Kaamilos87 Karny słuszny.
1
@esem91 Nic by to nie zmieniło.
0
@lambard Najlepiej samemu wyciągać wnioski. Ludzie się interesują piłką nożną, ale czy oni faktycznie oglądają mecze? Czy raczej powielają opinie.
0
@Dari0G Ter Stegen był pisany Barcy już rok przed transferem. Wówczas faktycznie był temat Courtois, ale pewnie był zbyt skomplikowany to transfer do realizacji.
0
@Destroyer_of_Worlds UEFA ma to w dupie, kto awansuje.
0
@Destroyer_of_Worlds Letexier to najlepszy sędzia, ale pewnie PSG awansuje.
0
@daniel32778 Nie dostaliśmy się i tyle, poza tym to dobrze, że nie jedziemy bo trzeba wypocząć a taki turniej dodatkowy to masakra. Za 4 lata zapewne już zagramy.
5
@lajcior No jest różnica jak grasz z ostatnią drużyną w tabeli a z Interem naprzeciwko Dumfriesa.
0
@Jonyx Marciniak niech gry nie przerywa dopóki akcja nie pójdzie dalej.