0

@ACMaldini3 Już sprzedane, sorry. Tak, był na płytę.

1

@Rewolucja123 Ale średnia pensja 5 letnia a rosnąca to w perspektywie 5 letniej te same pieniądze.

0

@Rewolucja123 Wolisz by Yamal od razu dostał średnią pensję z tej rosnącej 5 letniej? To nie jest taki zły pomysł. Taka pensja też motywuje do każdego kolejnego roku gry w klubie bardziej. Mendes prawdopodobnie nie zgodziłby się na pensję najniższą z tej 5 letniej więc zapewne były negocjacje. My mówimy obecnie o graczu, który jest jednym z faworytów/faworytem do Złotej Piłki i bombą marketingową. Wielki piłkarz ma duże pieniądze.

2

@Szlag No to Rafał bez szans.

0

@mientusek1407 Nie no nie wierzę, że nie będzie Pedriego. To był przecież najlepszy piłkarz sezonu w La Liga.

0

Dziś debata w jakiej TV i w jakiej formie?

0

@Reviven U nas na szczęście pojawili się Casado i Bernal, których uważam za lepszych.

0

@Barcafan2020 Nie, dziękuję.

1

@Kgorecki2500 Mam wątpliwości co do bramkarza. Ter Stegen i Szczęsny nie przekonują. Kolejna wątpliwość to Martin jako rezerwowy. Flick go trochę wyrobił, ale ma on swoje ograniczenia a wiemy, że Balde często potrzebuje odpoczynku. ŚO jest ok ale oddałbym Araujo i postawił na ławce na Garcie i Christensena. PO może obskoczyć w razie czego Garcia i Fort. Środek pola mamy już bardzo mocny i Luis Diaz do przodu by rozwiązał problem z brakiem alternatyw dla Raphinhi i Yamala a może nawet Lewego, bo też na szpicy grał w tym sezonie. Myślę, że fajnie byłoby już teraz realnie pomyśleć nad nowym bramkarzem, ale to się stanie tylko jeśli Szczęsny postanowi odejść. Jakby Espanyol spadł z ligi to Garcia jest na promocji i trzeba z tego skorzystać. LO nie przyjdzie bo Flick zaufał Martinowi jak widzimy.

0

@Stinger_ To tak samo jak sparingi są nieważne. Można wtedy eksperymentować składem.

0

@Stinger_ Mecz o 3 miejsce jest zapewne by właśnie drużyny miały do rozegrania ten drugi mecz jak to bywało w trakcie meczów towarzyskich.

0

@SeWo77 Nie wierzysz, że Mendes mówi prawdę o tym, że Yamal odnowi kontrakt?

1

@Demazo Rok temu był temat Nico i padło na Olmo. Teraz myślę, że wchodzi też kwestia płatności w ratach i faktu, że Diaz może bardziej pasować Flickowi. Diaz też potrafi zagrać na 9 gdzie grywał w tym sezonie z powodzeniem.

0

@Bogan Tak naprawdę wiek do jakiego możesz grać na wysokim poziomie zależy od determinacji piłkarza. Z obecnym poziomem przygotowania a zwłaszcza u Flicka to nie trzeba się martwić o problem w tej kwestii. Zresztą jak można myśleć, że 28 lat to dziad XD David Villa trafiał do Barcy w wieku 29 lat i nikt w taki sposób nie mówił. Każdy był zachwycony.

0

@Bogan Praktycznie nikt go tutaj nie chce to grube nadużycie. Ja osobiście go chcę i myślę, że wielu również. Nie chcą go ludzie, którzy go nie oglądają i kierują się tym, że 28 lat to emerytura a cena to 85 milionów. Zarówno wiek jak i cena to kłamstwo.

0

A po co Liverpoolowi Wirtz? Mają Mac Allistera, Szoboszlaia, Jonesa i Elliotta.

0

@Deathwing112 Ostatnie Pokolenie to grupa, która ma zbyt skrajne żądania.

0

@ToWinaSedziego Ale ja mówię po odejściu Lewego w 2026 roku. Teraz to wiadomo, że skończymy z Lewym i Torresem.

0

@Bernard777 Jak chcemy mieć drużynę na poziomie Romy to czemu nie?

1

@FCB24 Julian Alvarez jest lepszy.

6

@Szlag Napoli to zgarnia.

1

Kto najlepiej pasowałby na naszego napastnika po odejściu Lewego? Czy może jednak myślicie, że Torres w przyszłym sezonie udowodni, że może być pierwszym napastnikiem? Na pewno musi to być jakiś mobilny napastnik. Lewemu brakuje tej mobilności no i jednak często piłka odbija mu się od sęka, ale nie można mu odmówić, że potrafi zagrać tyłem do bramki i jest bardzo inteligentny w poruszaniu się. Nadal mówmy o gościu, który strzelił w tym sezonie 40 bramek.

1

@Hellrider Też mam ten problem, na La Rambli nie ale pod artykułami. Plus reklamy to przegięcie.

0

@Tomason Super.

13

@HarveySpecter Nie żeby coś, ale to PiS nielegalnie wydawał wizy dla obywateli krajów muzułmańskich pomimo ich retoryki antyimigracyjnej. 366 tysięcy wiz wydanych przez pisiorków. KO prawdopodobnie też będzie wpuszczać pomimo ich retoryki, że będą się przed tym bronić argumentując napływ Ukraińców, ale pisanie „jakich imigrantów” przy kłamstwach PiS jest niedorzeczne.

0

@Rewolucja123 ChatGPT nie bierze pod uwagę, że często postulaty to tylko puste słowa bez pokrycia. Jednak też zachęcam by się posiłkować tym, ale trzeba samemu sobie zrobić rekonesans tego co możliwe a tego co nie.

0

@4drian0 2/3 filmu dobre, potem słabiutko.

0

@VeB 1899 Zwykli kibice mówią, że Diaz się nie nadaje czy, że jest zbyt drogi? Jeśli chodzi o aspekt sportowy to się nadaje, jeśli chodzi o finanse to niech o finansach decydują ludzie, którzy są za to odpowiedzialni.

0

@takisobiektos Nie ma regulacji bo państwo na tym zarabia.

3

@Faro Jak ktoś ogląda piłkę nożną poza La Ligą to wie, że Diaz to kapitalny gracz i pasuje do naszego zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?