0

Chciałbym wielkie marki, ale pokuszę się o wskazanie najłatwiejszych 2 rywali, z każdego koszyka.
Borussia Dortmund
Manchester City
Bayer Leverkusen
Atalanta
Slavia Praga
Olympiakos
Karabach
Kajrat

0

@Czyhrynski Też 21 lat.

0

@Walpiano Co to jest za gracz niezwykły. Przyszedł do Miami 2 lata temu gdy szorowali dno i od razu wygrał Leagues Cup, potem runda zasadnicza MLS, teraz kolejne Leagues Cup może wjechać. Po drodze zagrali na KMŚ gdzie wyszli z grupy pokonując Porto. To jest gracz, który naprawdę robi różnicę na boisku a nie tylko nabija statystyki.

3

United w papę z Grimsby. Amorim chce przebić Ten Haga.

0

@Talisker Nikt tak nie twierdził.

3

@partymaker Xavi go kupował?

1

@blakkudium Zobaczy się na żywo jak ten cały Mambeppe gra.

0

@Filipem Łysy Ten Hag w 3 miesiące rozpieprzy to co osiągnął Alonso w 2 lata.

0

@DariaFCB Najlepiej jakby politycy walczyli.

0

@DariaFCB A dlaczego ktokolwiek miałby chcieć siedzieć w okopach i umierać, zwłaszcza młoda osoba, która ma całe życie przed sobą.

0

@lucca87 No jest Gavi, który potrzebuje minut, ale jest on jednak gorszy od tej dwójki na ofensywnym pomocniku. Lepiej mu wychodzi granie niżej.

2

Dobrze byłoby mieć zarówno Olmo jak i Fermina bo to dwie inne charakterystyki na boisku i różne rozwiązania na fazy meczu. Olmo świetny w małej grze, w zeszłym sezonie był w stanie rozmontować autobusy, z kolei Fermin bardziej atakuje przestrzeń, jest nieustępliwy. Już nie trzeba dodawać tego, że Olmo to szklanka.

0

@Nefir Tak, Grimaldo z ławki. Eric Garcia myślę, że nie dostanie powołania przez powrót Carvajala a drugim PO musi być Pedro Porro.

0

@HypeR Musi się z nim polubić bo to właśnie Balde ma największy potencjał na lewej obronie. Potencjał i jakość na już. Tak eksplozywnego gracza się nie ignoruje.

0

@Kgorecki2500 A widzisz wszedłem do mojej Żabki i od razu był.

2

Ja myślę, że od nas pojadą Joan Garcia, Alejandro Balde, Gavi, Pedri, Dani Olmo, Lamine Yamal i Ferran Torres.
Balde w końcu wygryzie ze składu Grimaldo.

0

@BulaKG W Żabce.

8

Czyli wychodzi na to, że naszym największym problemem jest amerykański raper Post Malone.

1

@DonAndresFCB A co takiego robi Yamal? Zrobił imprezę na swoje 18 urodziny co jest normalne, teraz zaprezentował, że ma dziewczynę. Te gadanie o sodówce jest chyba po to by jakoś go zdyskredytować, bo na boisku się broni. Jak ktoś zauważy brak zaangażowania czy przykładania się do treningów, braku profesjonalizmu to powinien mu to powiedzieć, ale póki co jest bardzo profesjonalnie a u niego widać głód wygrywania i trzeba ten głód wykorzystać a nie już wymyślać argumenty z czapy, które nie istnieją. Nikt mi nie powie, że impreza urodzinowa czy posiadanie dziewczyny jest złe.

0

@4Fabregas4 Trener profilowo nie pasujący do Barcelony, ale nadal dobry trener z sukcesami to dla mnie nie jest parodysta.

5

@4Fabregas4 Miał mankamenty, ale nie był parodystą. Wygrał 2 mistrzostwa na 2 pełne sezony, zwolnili go gdy był liderem La Liga, mógł mieć 3/3 mistrzostwa zdobyte. Plama w Lidze Mistrzów nie do zmazania, ale jego Barca potrafiła punktować. W Lidze Mistrzów nie tylko Valverde ponosi odpowiedzialność a przede wszystkim piłkarze. Przyszedł Setien i został ukrzyżowany i pokazał co znaczy prawdziwy parodysta. Valverde zrobił ligę z jedną porażką w ostatniej kolejce.

4

@4Fabregas4 Który parodysta? Dembele miał tutaj 4 trenerów i u każdego łapał kontuzje. Valverde, Setien, Koeman i Xavi. Jeśli to Xavi jest parodystą to się mylisz bo u Xaviego miał najmniej kontuzji. Valverde z kolei parodystą nie był, to bardzo dobry trener. Setiena można o to posądzić.

0

@BorzyKrzys Może i jestem uzależniony od futbolu i oglądam go za dużo, ale przynajmniej wiem jak kto gra i gdzie a potem gdy słyszysz tych ekspertów to się śmiejesz bo oni na tym hajs zarabiają.

2

@Gaucho Tebas to jest serio cymbał.

2

@Guillegavira Myślę, że mogą to być obie rzeczy. W PSG gra 2 lata i praktycznie bez kontuzji.

0

@JohnKennedy Dla mnie Breaking Bad to najlepszy serial jaki powstał bez podziału na gatunki.

32

Szkoda, że Dembouz nie był tak poważny podczas kariery u nas. On u nas przecież grał aż 6 lat a jego wkład przez te lata jest znikomy. Kontuzje kontuzjami, ale one się skądś brały.

0

@lincoln25 Dokładnie 2 lata temu. Napisałem o niemieckich bramkarzach a więc Ter Stegen też nim jest.

1

@Faro Gdyby tylko Pep nie kupował tego Grealisha to może Leo by wylądował w City. Jednak PSG to był rozsądny wybór, wzmacniane Hakimim, Donnarummą. Był tam Neymar, Paredes, Di Maria. To była sensowna opcja, ale Pochettino i Galtier nie mieli jaj by tą drużyną odpowiednio zarządzać.

0

Rwanda czy Kongo to bardzo skorumpowane państwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?