3

Szacun dla Iwańskiego.

0

Jest 2026 i sprzedajemy Yamala oraz Pedriego, ale przychodzi Haaland, Vitinha i Mohamed Salah. Wchodzicie w to?

1

@Arden Busquets nawet nie był nominowany do tych nagród. Zlewali go totalnie skupiając się na Xavim/Inieście.

0

@slayer Może dać radę, ale Joan Garcia wyglądał fenomenalnie.

1

Załóżmy, że odchodzi De Jong za darmo. Kogo widzicie w Barcelonie? Ale realne finansowo opcje a nie Moises Caicedo warty ponad 100 milionów.

0

Duża strata. Garcia by się wykazał z PSG.

0

@BorzyKrzys Jakim trzeba być w ogóle typem by pisać w wieku 22/23 lat lub więcej pracę o youtuberach, którzy robią kontent dla dzieci.

1

@olejtm Przede wszystkim fajnie w końcu widzieć na LS gracza szybkiego, dynamicznego z prawą nogą, który może zejść do środka lub zagrać na 1 kontakt klepkę i uderzyć. Raphinha jednak ma wiodącą lewą nogę i tego nie będzie robił.

4

@BezglutenowyPedri Pewnie masz rację, ale jak Ci lekarze z kadry są zdegenerowani, że młodemu 18 latkowi zastrzyk robią by grał pomimo bólu zamiast zadbać o jego zdrowie. De La Fuente póki co osiąga sukcesy, ale jest burakiem mocnym.

0

@Kz1234 U niego wystarczyło uwierzyć w siebie. Flick mu zaufał i ten się odpłaca, pewność siebie z niego emanuje i to oddziaływuje na jego grę.

0

@Huck Rapha na ŚPO XD On ile meczów zagrał na ŚPO u nas? Kilka spotkań max. Na ŚPO grają Olmo lub Fermin i Rapha zaczyna na LS a przez jego poruszanie się po boisku może się wydawać, że gra na ŚPO, ale jak go tam dasz na stałe to nie będzie ten groźny Raphinha.

1

@AREK1234 Najlepszy ŚPD swoich czasów. Może zresztą konkurować o tytuł najlepszego ŚPD w historii tej gry.

0

@Patinka353 Ja się wtrącę chociaż De Jonga nie chciałbym nikim zastąpić to myślę, że Kimmich byłby w stanie De Jonga zastąpić.

1

@Elvisek Mógł podać do Casy ale celnie, zamiast tego podał na strzał przeciwnikowi.

11

@Elvisek Ta bramka idzie na konto tylko i wyłącznie bramkarza.

0

@BHAFCB Grają do tego dobry futbol.

1

Tak szczerze to De La Fuente powiedział najlepszą dla siebie rzecz, bo wie, że ciężko byłoby mu znaleźć usprawiedliwienie więc powiedział, że teraz go to nie interesuje w tym momencie gdy świętuje nagrodę.

0

@TAN Nie chcą nas zniszczyć. Chcą nam bardzo uprzykrzyć życie i funkcjonowanie. Perez wie, że La Ligę się ogląda dla tych 2 drużyn.

0

@ViscaelBarca2007 Mam trochę tych przykładów. Malcom, Yerry Mina, Pau Victor, Nelson Semedo, Junior Firpo, Franck Kessie, Aubameyang, Arthur Melo, Fabregas, Alexis Sanchez.

Julian Alvarez ma taką renomę, że bez problemu można go sprzedać. Sprawdził się na Mundialu, w La Liga, Premier League.

1

@BORO_12 Powinni to przedyskutować. Dwa inne profile, ale Alvarez to jest młodszy gracz, z lepszym potencjałem finansowym nawet gdyby był niewypałem. Poza tym i tak nie mamy szans na tak duży transfer jeśli nie zapłacimy co najmniej 100 milionów.

1

@Stinger_ Na pewno uzgadniają. Tylko ja mówię o wszystkich klubach a nie samej Barcelonie.

2

@BORO_12 To tak nie działa, że trener dostaje kogo chce i tak nie powinno działać. Dyrektor sportowy z prezydentem patrzą długoterminowo na klub a trenerzy w wielu przypadkach przychodzą i zaraz odchodzą lub są zwalniani a ich zachcianki zostają.

1

@spiderman1899 260 km/h to trzeba być totalnym debilem.

1

@fart Też jadłem bo babcia czy mama dawały, ale po czasie już nawet jako dziecko sobie uświadomiłem, że to syf i to nawet jakieś super smaczne nie jest.

1

@fart Ale to był gówniany produkt.

0

@marcin62 Moje stwierdzenie ma sens. Wokół postaci tworzysz grę i w przypadku gier superhero dostosowujesz historię oraz mechaniki do postaci grywalnej.

0

@MsBarca Myślę, że nie ma szans dorównać Spidermanowi, ale warto pewnie będzie zagrać. Zastanawia mnie jak będzie wyglądał otwarty świat. GOTY to duża przesada dla takiej gry jak Wolverine, ta postać nie ma potencjału na takie nagrody.

0

@barca__rządzi Ja dzielę na 2 osoby i oglądamy bez problemów.

2

@RoberDzik Z tych dużych to pewnie PSG.

1

@luki9v Nie ma szans na taki skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?