Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT Mamy taką średnią, bo jesteśmy zmuszeni przez FFP do grania La Masią. Joan Garcia został zarejestrowany dzięki kontuzji Ter Stegena, rok temu Olmo nie grał momentami przez brak rejestracji a ty się dziwisz dlaczego nie wzięliśmy Taha.
0
@Mixtape Już Europa swoje łapska na tym położy. Uganda ugra z tego kilka procent. Cała reszta pójdzie dla białasów, którzy rządzą tak naprawdę Afryką.
0
@APTAPT Nikogo w tamtym momencie nie interesował sezon 26/27. Zamiast Taha można spróbować wyjąć Guehiego czy Konate.
0
@Tasde Sam nie piję praktycznie alkoholu, ale to fakt, że po alkoholu jesteś bardziej otwarty i te rozmowy mogą być bardziej otwarte, bo czujesz się mniej skrępowany.
1
@esem91 Te trójkąty z Żabki zacznijmy od tego, że to chemia obrzydliwa.
1
@Frimpong Konto o nazwie NoodleHairCR7. Nic tutaj nie trzeba dodawać.
0
@Lionel_Messi10 Reguilon to ten duży kontrakt? Gościu jest przeciętniakiem.
1
@blakkudium Nam by się przydał i to mocno. W sile wieku taki stoper od razu wskakuje do jedenastki zamiast Araujo co myśli bicepsem a nie mózgiem.
3
Gdy odchodził od nas w 2023 nadal był na poziomie gry w europejskich topowych klubach.
0
@Krzeczo No i ma zmiennika Erica Garcię, który wywiązuje się ze swojej roli.
0
@Czyhrynski Nico Schlotterbeck.
0
@Krzeczo Kounde zagrał słaby początek sezonu i już skazany na porażkę tak? Nie rozśmieszaj mnie. Eric Garcia jest zmiennikiem Kounde. Fort nie był żadnym zmiennikiem, żadną alternatywą dla Kounde. Samemu bym chętnie przytulił fajnego PO, który pogodziłby się z rolą zmiennnika, ale nie można mieć wszystkiego naraz, nie u nas z takimi problemami finansowymi. Poza tym Eric Garcia pokazuje wysoki poziom więc nie wiem jaki widzisz problem.
0
@Krzeczo Jaki dobry i solidny prawy obrońca będzie chciał grzać ławę?
3
@Lionel_Messi10 Potem jeszcze jest Olympiacos więc mógłby wybiec w pierwszym składzie na Clasico.
1
@betonito Może Fabregas oraz Thiago. Bardzo żałuję tego Thiago bo wystarczyło dać mu niewiele więcej minut i nie miałby śmiesznie niskiej klauzuli.
0
@Arden To ma podłoże psychiczne. Anoreksja to też choroba, która bierze się z głowy. Takim ludziom trzeba pomagać a nie się śmiać z krzywdy.
0
@betonito Ani to ani to.
0
@APTAPT Gdy w drużynie nadal był Martinez.
0
@daniel32778 Science fiction. Wypożyczymy Martineza a potem dodatkowo po sezonie doświadczonego Van Dijka.
0
@severius Nie są w stanie się skupić na treningu bo myślą z kim Yamal imprezował w weekend xD
0
@APTAPT Barca pozyskała absolutnie kluczowych graczy na brakujące pozycje i nie spodziewali się odejścia Martineza. Gdy odchodził Tah był zaklepany przez Bayern, Araujo już wcześniej dostał kontrakt. Na ostatnią chwilę mieli ściągać wynalazek na ŚO gdy męczyli się by zarejestrować nowych graczy? Czekamy na powrót na Camp Nou co pomoże nam finansowo. Utrzymanie kadry to też koszty, tym bardziej tak jakościowej kadry jaką mamy.
0
@Faro Fajnie, że strzela i niech buduje pewność siebie ale dajmy mu pograć chociaż pół roku bez kontuzji i wtedy się wypowiemy czy ten zawodnik ma przed sobą przyszłość na europejskim poziomie.
0
@Gibbon_FCB Maciek Krawczyk czyli prawdziwy specjalista od rzutów karnych się wypowiedział. Ludzie, którzy nigdy nie grali w piłkę w rozgrywkach ligowych na jakimkolwiek poziomie szybko by oprzytomnieli gdyby zobaczyli jaka dzieli ich przepaść między graczami na poziomie choćby 4 ligi polskiej.
0
@NeyJr11 Roony nie musiał podawać. Musiał po prostu wybrać róg i strzelić celnie.
0
I tak najlepszy komentator, który po meczu mówi, że to może być koniec Barcelony. Jesteś na wizji i takie głupoty gadać to wstyd.
2
@Encore Miał oba rogi do wyboru. To nie kwestia podania a finalizacji.
0
@Azazel_Pazuzu Araujo jak idiota wsadził nogę i na nogę patrzyli.
3
Araujo faulował jak głupek, gramy beznadziejnie a Kounde nie był faulowany. Nie będzie się takiego gówna gwizdać jak się tak nieudolnie broni.
0
@Danny Gaucho Ponoć Vinicius zdaniem La Bamby się skończył.
1
Laporta ma zamiar coś zrobić z dopingiem na nowym Camp Nou? Czy myśli, że nagle turyści będą dopingować ile sił?