4

Obrzydza mnie sędziowanie pod Real w każdych rozgrywkach. To się dzieje w Hiszpanii i w Lidze Mistrzów. To ma być dobry sport, zdrowa rywalizacja a to jest niezrozumiała patologia. Naprawdę takie coś niszczy ten sport.

0

@Danny Gaucho Barcelona B to nie poziom seniorski?

0

@BorzyKrzys Beznadziejny wybór.

0

@Tuc Ja bym obserwował jak się mecz układa. Mały cashout jak na jedno wydarzenie z takim kursem.

1

@FCB24 Nie idzie. Sam zerwałem i grałem dalej aż w końcu się pogorszyło po kolejnym rozjechaniu kolana.

0

@messi564 To jest zwykła zawiść. Jak można oglądać w akcji tego chłopaka i dyskredytować to jakim genialnym jest piłkarzem? To jest po prostu zawiść i ignorancja.

0

@heniusss Więc jaki ma sens popieranie projektu i nie korzystanie z niego?

9

Chelsea pokazała w jakim ma go poważaniu gdy anulowali jego wypożyczenie do Sunderlandu i ma zaledwie 450 minut w Chelsea.

0

@Cule6019 Messi się nie zna na futbolu xd

2

@heniusss Rayo Vallecano ma wybitną infrastrukturę w takim razie z tych pieniędzy.

0

@Fake69 Już wtedy wiązały ledwo koniec z końcem i chciały szybkich pieniędzy.

2

@Fake69 Gdyby była umowa zostałby pewnie Messi, ale jakim kosztem?

0

Deco to jednak były światowej klasy piłkarz więc na pewno na futbolu zna się dobrze.

3

Jeśli faktycznie potrafi obskoczyć kilka pozycji to może mieć tutaj przyszłość. Taki Bardghji tutaj przyszłości nie ma bo gra na jednej pozycji, która jest zabetonowana przez najlepszego piłkarza na świecie na swojej pozycji.

1

@Fake69 Tebas chciał na nim wymusić umowę CVC.

0

@kanver_ Hahahaha najlepiej kupić na 3 razy wyjść i za każdym razem zapakować do auta. Co ty za odklejki gadasz? Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak duże zakupy wielu ludzi robi a zwłaszcza jak ktoś mieszka na wsi bez marketu.

1

@kanver_ Bo to jest nie do zaakceptowania. Jak masz cały wózek zakupów to dużo, dużo szybciej wszystko skasuje Ci kasjer. Jak są wszystkie kasy tradycyjne zamknięte i wyręcza się kasjerów samoobsługą to coś tutaj nie gra.

0

@Bilon87 Brak reakcji VARU po faulu na Martinie przez Dumfriesa.

0

Czy on tak kocha swoje życie, że chciał się na nie targnąć?

0

Mario Lemina to taki ulaniec?

0

Przecież ten Real Madryt to popierdółka. Gdzie oni by byli gdyby nie sędziowie?

0

@CZAJUN_119 Też tak uważam. Piłka nożna to dla mnie rozrywka a nie słuchanie jak to Real Madryt potrafi cierpieć i pozwala rywalom się wyszumieć.

3

Ale gówno ten Real gra. Cieszmy się, że mamy Flicka za trenera a nie jakiegoś amatora jak Arbeloa i że w drużynie nie ma gwiazdek z przerośniętym ego.

0

Wstrzemięźliwy PDF

0

Jak tam Real w 1 połowie?

1

@partymaker Ale o co chodzi? Może w LM dali ciała, ale w Serie A pewnie pędzą po tytuł.

2

@BorzyKrzys Inter za tą parodię finału LM sprzed roku powinien do 1/8 nie wchodzić przez dobrych kilka lat.

29

Vinicius to kretyn. Od zawsze piłkarze na boisku się wyzywali i dokuczali sobie, ale po tym był koniec meczu i piątki zbijane, ale ten debil musi na tym robić afery i do tego sam je prowokuje.

0

@MichuZ44 To jest tak zwany brak serwisu według La Ramblii i odklejenie przez nagrody indywidualne.

2

Ale marionetka Pereza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?