2

Walentynki, to i "gorące" stosowne do okazji... ;)

0

Przeklęty saracen.

0

Strzeli przyszły reprezentant Polski, porażka i LFC z 15 pkt. straty do 4-ego miejsca.

0

@clyde Tak, podlega karze! Art. 9 ust. 2 ustawy o ochronie zwierząt „Zabrania się trzymania zwierząt domowych na uwięzi w sposób stały dłużej niż 12 godzin w ciągu doby lub powodujący u nich uszkodzenie ciała lub cierpienie oraz niezapewniający możliwości niezbędnego ruchu. Długość uwięzi nie może być krótsza niż 3 m.”

Imo nie doszłoby do tej tragedii, gdyby pies był przywiązany. Jeśli uważasz, że zagryzione dziecko, to "frycowe", które trzeba zapłacić za komfort piesków, to OK... Ja przeciwnie.

0

@Barcanajlepszyteam Wszystko wskazuje, że to był ich pies. Mówili, że z tej samej posesji, gdzie mieszkał dzieciak.

0

@draxidox Przyjmuję opinię, że właściciel też ponosi winę, co sam napisałem w pierwszym poście. Co nie zmienia faktu, że takie zwierzę, po takim zdarzeniu, powinno zostać wyeliminowane.

0

@BulaKG Bardzo możliwe. Policjant postąpiłby słusznie a obróciliby to przeciw niemu...

0

@bari_94 Co petardy mają do zagryzienia człowieka przez psa?
Policjanci przyjechali już po fakcie. Po czy w trakcie, bez różnicy, powinni też go zastrzelić.

0

@Inko Mówili, że nie dało się ustalić jak pies wydostał się z kojca. Dzieciak może podszedł do wejścia, sam otworzył i wypuścił. Who knows... Przywiązanego psa na pewno by nie odwiązał. Zwłaszcza agresywnego. Imo wina leży po części u właściciela też.

3

@Kgorecki2500 Z. Stagnacja, ale pytanie jakie wysokie te dochody faktycznie są?

1

@Kgorecki2500 ;) Dziecku akurat to już większej różnicy by nie zrobiło...

12

Pies pogryzł w łódzkim 7-latka. Mimo próby reanimacji dziecka nie udało się uratować. Stwierdzono m.in. rany szarpane głowy i szyi. Pies mieszaniec owczarka trafił na obowiązkową obserwację weterynaryjną...

Właściciel psa zostanie pewnie pociągnięty do odpowiedzialności, słusznie. Ale, Jpdl, żadnemu policjantowi na miejscu nie przyszło do głowy żeby to psisko od razu zastrzelić. Pies zagryzł dziecko, a w TV wypowiada się "ekspert", że zwierzę NIGDY nie jest winne... xD Mogliby jeszcze powiedzieć, że "NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA JEST TAKA, ŻE PIES JEST CAŁY I ZDRÓW""... ;)

Nie wydarzyło by się to, gdyby trzymanie psa na łańcuchu nie byłoby karane. Cymbały od ochrony zwierząt zadowoleni. Ważne, że kojec ma tyle i tyle m2. Dla pseudoekolgów życie człowieka mniej warte niż zwierzęcia...

Jak człowiek pogryzie psa. Pewnie od razu dadzą do uśpienia. Przecież żaden pożytek z niego. Pił i nie płacił alimentów.

2

"Jordan > LeBron. Nawet w "Kosmicznym meczu" grał lepiej." ;)
Co prawda, to prawda. Komentarz znaleziony na meczach.

11

Miło widzieć, że jest tylu ludzi, którzy uważa tak jak ja.
https://zapodaj.net/ee19bf560538b.bmp.html
Patologia to patologia.

2

@LS Co nie zmienia faktu, że piłka była, m.in. i dla niego, jedyną drogą na sukces, wyjście z biedy. W czym motywację mają upatrywać ich dzieci, chowane w luksusie...

0

dosłownie nikt:

DISNEY: Tak, Luke Skywalker jest gejem!
https://www.sportskeeda.com/comics/news-disney-star-wars-leans-towards-exploring-luke-skywalker-s-lgbtq-identity

Sequele [chciwej] Myszce Miki nie wystarczyły. Trzeba dobić Gwiezdne wojny.

0

Nie miałem dziś urodzin, a życzenia dostałem od użytkownika LR ;)
https://zapodaj.net/a6a02f9c00c26.bmp.html

0

@kamyk_23 Ja też Cię Pozdrawiam!

0

@kamyk_23 Przypomnij sobie ten swój komentarz, gdy będziesz się udzielał pod tematem o problemie samobójstw...

0

@kamyk_23 xD Dawno już nie pisałeś "komuno wróć!" Słaba forma?

0

@macio_944 Naprawdę trzeba być "wyjątkowym" osobnikiem, żeby obejrzeć nagranie, na którym nastolatek okłada z całej siły 9-latkę i pierwszą myślą nie jest szok, na widok zdarzenia jakie ma na nagraniu miejsce, tylko odwrócić uwagę od treści i obrażać innego użytkownika za rozpowszechnianie.

Vice versa. Mam nadzieję, że będę miał wyłącznie do czynienia z gośćmi a la "facet z flaszką na profilowym", a nie z "Europejczykami".

Wypij ich zdrowie, wielu spośród czarnoskórych siedzi w zimnych celach zakładów karnych... ;)

0

@macio_944 Nie powiem, ładnie tam złamałeś 9.3.2. Nie każdy może bez konsekwencji nazywać innego użytkownika rasistą i ksenofobem bez jakichkolwiek konsekwencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektórzy to faktyczni mają swojego "anioła stróża"...

0

Ależ Cię poratowali @macio_944! Takich głupot dawno nie czytałem... XD

0

@Kondziubarca Niech też dają w innych klubach 8-letnie kontrakty, to koszt transferu w księgach będzie bardziej rozłożony...

0

@Kubavilla7 Może jeszcze śniadanko zrobić i kołderką otulić żebyś dospał? xD

1

@qchulainn +1. Nic dodać, nic ująć.

0

@Rust_Cohle Tak, utrzymuje. Pogoda jak z bajki.

0

@mrboom Natomiast u mnie piękna zima.

0

@Rust_Cohle Póki co śnieg się utrzymuje.

0

Pada i nie ma zamiaru przestać. I dobrze! Zima ma być zimą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?