John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niewykorzystana szansa. Iran mógł mieć awans "na wyciągnięcie ręki".
3
Iran jednego zawodnika więcej, a sytuacje mają Belgowie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Garbi się, źle biega.
Iran. Trening korygujący postawę
Polska. Upośledzenie fizyczne. Lepiej zapisz się na szachy.
0
@FcPortoFan1999 Samo stwierdzenie karły jest niepoprawne.
2
@Comentateiro Belgia po prawdzie, to powinna grać już w 10.
1
@Comentateiro Krytyka wchodzi na nerwy Laskowskiemu...
Dzisiaj przy okazji meczu Hiszpanów, Laskowski mówi o ciekawostce trenerów prowadzących zespół na mistrzostwach świata w dniu swoich urodzin. Okej. Po czym kontynuuje wprost do krytykantów, że są widzowie, których to interesuje. Ironia, bo jego praca w dużej mierze polega na krytyce, a sam sobie z nią najwyraźniej nie radzi. Co zwłaszcza było widać przy okazji meczu Portugalczyków, gdy przy piłce był CR7... ;)
0
@BorzyKrzys A jeszcze tak niedawno jeździł do Polski na żebry, bo na zachodzie im nie chcieli nic dać! A teraz tak "urośli w piórka"...
1
@jacobFCB Ci sami ludzie jak przestanie komentować będą żałować, że już nie komentuje. Nostalgia.
0
Regulaminowa przerwa Powerade
0
Zaiste majstersztyk!
0
@LAMC_10 Chcą "wydoić" frajerów!
0
@LAMC_10 Żeby tylko nie "opłaciło" się jak przy Griezmannie...
0
Alvarez, Alvarez, Alvarez, a może ten Ueda?! Fajnie się oglądało go na tle agresywnych Tunezyjczyków. Skoczny, szybki napastnik z wykończeniem. Ilu zawodników by wpadło żeby tak wykończyć głową?! Liga holenderska, to nie la liga, ale został jej królem strzelców. 27 lat, tylko dwa lata więcej od Argentyńczyka. Opcja skarbonka. Na pewno mniej by kosztował niż Alvarez. Zresztą statystki Argentyńczyka nie powalają. Na pewno nie są warte 150 mln. Po za tym to Japończyk! Marketingowy strzał w "10".
3
@Spider_Man A my Niemcom Szczecin... ;)
4
ZEŁEŃSKI oddając Order Orła Białego nie odmówił sobie komentarza, że w sumie to on nie chce tego orderu, skoro dostali go też Mussolini, Katarzyna II czy Kanclerz Schroder...
Premier Leszek MILLER w Polsat News:
"Mógł nie przyjmować tego orderu, dlatego że otrzymała go Katarzyna Wielka. Otrzymał go Benito Mussolini. Otrzymał go Gerhard Schroder. Powinien powiedzieć: nie, nie, ponieważ takie osoby mają ten order, to ja dziękuję bardzo. Ale go przyjął i nie wybrzydzał"
Za Zełeńskim jeszcze kilku ukraińskich polityków oddało polskie odznaczenia. M.in. dobrze znany za swoje wypowiedzi ambasador Bodnar, ale i odznaczony Orderem Orła Białego Leonid Kuczma.
też Premier Leszek Miller:
"Jak już tak się wszyscy rozpędzają, że nam zwracają to, co dostali, to niech zwrócą nam MiG-i, które otrzymali, czołgi i broń. To byłby gest prawda?" XD
"Czerwony", ale w porządku!
4
Większość gwiazdeczek już na insta by było, a kolo kucnął se i ogląda mecz
0
@GeraltzKatalonii Rocznikowo 39...
0
Niedorzeczne gol 3
6
17' 60' Messi. Ładnie to wygląda na tej grafice.
0
dobranoc, gol nr 2
1
Mahomes
0
Przerwa na reklamę Powerade...
6
Jak dla mnie, jeśli Argentyna przegra 2:1, to będzie dobry prognostyk.
1
Ale słaby był ten sędzia z Gabonu. Przy wolnych poprawiał ustawianie piłki do cm. Gwizdał fauli, zwłaszcza Norwegów, których nie było. Piłka całym obwodem wychodzi za linie, on musi zaskoczyć. Widzi przepychanki przed rzutem różnym, o których nie wiedzą zainteresowani zawodnicy. Przy akcji z czwartym golem mogła być ręka Norwega przy przyjęciu. Coś szybko to sprawdzili. Po co oni dają takim arbitrom z jakieś pipiduwy sędziować... Zadowoleni będą tylko hiszpańscy sędziowie. Nikt nie powie, że byli najgorsi!
4
@FcPortoFan1999 Każde pokolenie odejdzie w cień. A NASZE NIE.
2
@NeroTFP1 W tv mówili, że ojciec i syn byli na wycieczce zwiedzać miasto.
0
@NeroTFP1 Jak mężczyźni powinni się wystrzegać kobiet z włosami pofarbowanymi na jaskrawe kolory, tak i kobiety takich mężczyzn. Takie osoby "nie mają wszystkich w doma". Pewnie ta chemia przenika do mózgu.
0
Nareszcie dzień, że człowiek chce każdy mecz obejrzeć.
1
@macio_944 Taki żarcik/obserwacja z Twojej strony?! Troszku się radykalizujesz... ;)