John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obrona reprezentacji bez tego "dziadka" KAMILA GLIKA, ale hej jest lewonożny KIWIOR, nowoczesny obrońca z wyprowadzeniem. Idzie nowe!
2
Santos wyjaśnia aż miło... Źle się zestarzało. ;)
https://zapodaj.net/8e80de19dd1f5.bmp.html
0
@tomek8756 Jej ojciec pewnie jak ten struś z głową w piasku. Wstyd mu wyjść z domu. Żal mi chłopa.
1
DYREKTOR i szef inwestycji BANKU CREDIT SUISSE. Philip Bounce.
https://zapodaj.net/62d4ebec9671b.bmp.html
Pardon. Poprawniej byłoby tytułować imieniem stosownym do zdjęcia, PIPPA Bounce. Płeć płynna... Kurka wodna, jak ten Credit Suisse mógł ZBANKRUTOWAĆ? Zastanawiające… ;)
Philip albo Pippa, nieistotne, był wybrany do listy TOP 100 KOBIET W BIZNESIE dziennika Financial Times. xD British diversity award 2022. Wśród 10 inspirujących leaderów British LGBT awards. Co się nawygrywał to jego.
2
"Pep subbing Haaland off to save what's left of Messi's CL legacy. That’s why he’s the greatest coach ever." ;)
0
@bartas97 D. Núñez z hattrickiem jutro i na pewno wlatuje nowy! :)
1
@require Normalka, gdzie gra toczy się o wielką kasę.
0
@Trojanek23 Tak. Nigdzie nie napisałem, że Haaland imo jest lepszy od Ronaldo z Brazylii. Norweg na pewno jest efektywniejszy. W kopanej mimo wszystko najważniejsze są bramki, a nie doznania artystyczne. Haaland statystyki już teraz ma świetne i o to przede wszystkim mi chodziło.
10
@Janiama głąb Cię zwyzywał, wyśmiał co napisałeś. Zwyzywaj i wyśmiej głąba. I vice versa. Usunięte posty. Może po przymusowym "urlopie" i po sprawie. Nie rozumiem. Po co od razu usuwać konto? Swoją decyzją o usunięciu konta dajesz im SATYSFAKCJĘ. Kolejny skalp. Nowa odznaka harcerska. Loguj się rzadziej i tyle.
1
@Klaudiaa8 Masz recht. Dzięki!
1
@Colon W wieku 22 lat...
1
@DonCarletto To co robili na boisku, ile goli zdobywali, wydawało mi się za dzieciaka niesamowite.
Haaland: "I can do better than that"... ;)
6
Najlepsi strzelcy w historii LM:
1. Cristiano RONALDO 140 goli (w 183 występach)
2. Lionel MESSI 129 goli (w 163 występach)
3. Robert LEWANDOWSKI 91 goli (w 111 występach)
4. Karim BENZEMA 88 goli (w 147 występach)
5. RAUL 71 goli (w 142 występach)
*
*
*
23. Erling HAALAND 33 gole (!!! w 25 występach !!!) w wieku 22 lat i 352 dni.
Łyknął m.in.: Eto'o, Rooneya, Kakę, Makaaya, Suareza Rivaldo. Skurczysyn niszczy moje wspomnienia…
0
Piszcie, że ma słabą technikę, ale robi to co od napadziora się wymaga. Wali bramy aż miło. Obecnie najlepszy napastnik na świecie. Lewy i kamerzysta nie są nawet blisko.
0
Bestia
1
@Pawel13sz +1 Cóż, z faktami nie da się dyskutować...
26
@Survier Prędzej czy później upadają.
5
@Nano22 Najpierw zarzeka się przed kumplem, że z laską go nic nie łączy, a potem ma pretensje, że kolega się do niej zbliżył. Cymbał sam sobie winien. Lepiej to wyjaśnijcie między sobą. Najprawdopodobniej latawica.
33
@tomek8756 Trzeba docenić, że gdyby nie jej głupota nie byłoby dowodu jak znęcają się nad tym nastolatkiem.
0
“If you kick someone in these boots, they go boing!”
https://zapodaj.net/9eef7cee5b01a.bmp.html
MSCHF Wielkie czerwone buty. Cena 350$. xD Cały zapas został wysprzedany... Teraz można kupić jedynie w drugim obiegu przy cenie 1000$ i więcej za parę.
Tak, jestem stary. Nie potrafię tego pojąć. Zapłacilibyście ponad 1500 zł za kalosze albo- i lepiej -4400 zł za używane?
0
Lionel MESSI teraz o LM:
0
@michal26 Włosi może z trzema drużynami w 1/4, ale tę edycję LM i tak wygra hiszpańska... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@agaFCB Wypij coś gorącego, naoblykaj się i do łóżka wypocić. Nie kumam tych sposobów z zimnymi okładami. Mnie przy gorączce trzęsie z zimna.
2
Przecież P$G bez Neya miało ograć Niemców. Drużyna bez Brazylijczyka jest bardziej zrównoważona. XD
Neymar aktorzy, ma w "D" obronę, ale w ataku zawsze może zrobić coś ekstra. Lepszy Neymar z dyskoteki niż większość piłkarzy.
0
@agaFCB Tabletka polpiryny i do wyra przespać.
0
Będzie o czym pisać w newsach transferowych. Ojciec tego, matka tamtego...
2
"Obecny czas drugim zamachem na Jana Pawła II."
0
@Ultra_Barca A potem "Czy boisz się ciemności?".
0
Pytanie do ludzi na poziomie.
O 15 włączali RTL 7?
4
@Ojciec5tkidzieci "(...) Katowice są najlepszym miastem do życia w Polsce" XD
Niech się przejdą po centrum po zmroku. Głównie patola.