John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@JaroBoss Polsatowskie WYDARZENIA i INFORMACJE DNIA telewizji TRWAM, to imo najlepsze wieczorne programy informacyjne. Zrównoważone, wypowiedzi każdej ze stron, niewiele linii redakcyjnej. Aczkolwiek na Informacjach dnia przy temacie chociażby aborcji pogląd jest jednoznaczny. Czy można oczekiwać czegoś innego skoro prowadząca program na pożegnanie mówi: "Z Panem Bogiem". Niekatolika może uwierać. Na Tv Trwam nie trzeba też oglądać tych głupich reklam w oczekiwaniu na pogodę. Szkoda, że największą oglądalność w Polsce mają skrajności, Wiadomości i Fakty.
6
@AxelF Wnioskuję po komentarzu, że jesteś przeciwny imigracji do Polski generalnie nie białych ludzi? A to ciekawe...
Była debata. Stanowisko totalnej opozycji (bez Konfederacji, która poparła budowę muru) było jednoznaczne.: Hartwich: "Wpuśćcie tych ludzi! Kim są, ustali się później. Tusk: „Ten mur nie powstanie ani w ciągu roku, ani w ciągu trzech lat”. Frasyniuk o żołnierzach "Wataha psów, śmieci".
2
@Gruak Na wiadomościach był materiał zbitka całkowicie przeciwstawnych wypowiedzi Tuska, a w tym też ta wypowiedź Grabowskiego. Czyżby redaktorzy Wiadomości TVP mieli konto na LR? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chicago, stoisko z hot dogami. Kłótnia między mężczyzną a kobietą. Mężczyzna kilkakrotnie uderza kobietę. Jej 14-letni syn wyciąga broń i strzela. 32-letni Jeremy Brown ginie na miejscu.
https://www.tiktok.com/@lilwitch05_4/video/7250628491992108334
Matkę i jej syna oskarżono o morderstwo pierwszego stopnia, tj. działali umyślnie, czyn był zaplanowany. Zarzuty wycofano. Obrona konieczna. Teraz kobieta pozywa miasto. $$$
15
Kompletnie nie rozumiecie idei adopcji dzieci przez pary LGBTIQA+. Nie chodzi o zapewnienie dziecku z bidula domu rodzinnego. Nie chodzi o zaspokojenie potrzeby posiadania dziecka u pary lesbijek czy pary gejów. Chodzi wyłącznie o WERBOWANIE nowych członków IDEOLOGII.
0
@Borneo xD Uzyskam odpowiedź dlaczego PO nie wybudowało tego tunelu podczas swoich rządów? Pewnie nie. Jak pogłębią Odrę to też pewnie będzie bardziej zasługa PO i UE niż obecnego rządu... ;)
1
@takisobiektos W takim razie w Polsce czarnoskórych, arabów, muzułmanów powinno być 0, bo Polska nie miała żadnych kolonii.
@Sulimo Przykro mi, ale napisanie "nie jestem rasista" Cię nie uratuje. "Tolerancyjni" już wpisali Cię w poczet... ;)
0
@HighestInTheRoom No i co z tego? Środków z UE PO jak rządziło nie mogło pozyskać?
Nie chciało im się/Nie potrafili/Czekali na pozwolenie od Merkel.
Który wariant poprawny? A może wszystkie...
0
@Zoker Zapewne kibice, którzy "nie znają historii klubu któremu podobno kibicują" albo "chociaż raz w życiu nie raczyli przeczytać statut klubu". xD
0
W związku z otwarciem tunelu pod Świną w Świnoujściu chciałbym tylko to tu zostawić.
1
@Comentateiro z faktami się nie dyskutuje ¯\_(ツ)_/¯
0
xD Na czasie.
3
@KamQiX KONFEDERACJA, BO w tym kraju NIGDY NIE RZĄDZIŁA PRAWICA. PO? Jak ktoś chce znowu „zimną wodę w kranie”, to proszę bardzo. Zabawne, że kiedy rządziła ta „nowoczesna” partia, to z Polski wyjeżdżało najwięcej młodych Polaków nie widząc dla siebie przyszłości. Mnie katolika żaden Sławomir NITRAS, nikt nie opiłuje z przywilejów. Chociaż nadal nie wiem, jakie te przywileje faktycznie są… LEWICA, czyli ko***iści + tę***wi? Nie, dziękuję. SLD już rządziło. Pamiętam to bezrobocie. POLSKA 2050, czyli Nowoczesna 2.0. Ciekawe czy jak wejdą do sejmu, to będą potrafili rozliczyć się ze subwencji? Partia Ryśka „POLECAM KREDYTY FRANKOWE” PETRU do dziś się nie rozliczyła, a i mają ją zwrócić, co orzekł Sąd Najwyższy. PSL czy ZSL, nieistotne, jak dla mnie mogą w ogóle nie wejść do sejmu. PiS i tak „zaklepał” wieś. PO „wchodzi w rów” Niemcom i UE, a PiS jankesom i Ukraińcom.
2
@Vampir707 SM powiedział, że w razie, odpukać w niemalowane, wojny wojsko zawodowe to za mało. Trzeba mieć przeszkolone rezerwy. Tylko wraz z likwidacją poboru tych rezerw nie ma. W razie mobilizacji nie będzie czasu na żadne szkolenia.
Względem tego mema. Imo, TAK dla kobiet we wojsku, tylko jeśli spełniają identyczne wymagania jakie muszą spełniać mężczyźni.
12
@arasz1819 DONALD TUSK i PO nie mają sekciarskich wyznawców? XD Buhahaha
Ostatnio chyba wyjechałeś w Bieszczady i przegapiłeś relacje z marszów w Warszawie i Poznaniu. Chamskie hasła postkomuny, która straciła przywileje, tzw. sort w najgorszym wydaniu. Sam Tusk "dolewał oliwy do ognia" swoimi przemówieniami. Zero programu, tylko "plucie żółcią" z mównicy.
0
@chosenone Co napisałeś można powiedzieć o każdej partii. Hipotetycznie, gdyby do sejmu weszło PiS, PO i Konfederacja. PiS, PO nie mogą samodzielnie rządzić, to PiS prędzej wejdzie w koalicję z PO niż Konfederacja z PiS.
0
@RoberDzik Touche.
0
@negreanu Jak schowają Brauna i narodowców, to może im nawet rosnąć. PiS tu chroni Polskę przed imigrantami zarobkowymi, a tu Orlen przez Hjundaja zatrudnia 10.000 Azjatów do budowy rafinerii. PO raz mówi, że na 500+ pieniędzy nie ma i to "hodowanie postaw patologicznych", a tu prześciga się, że 800+ nie od nowego roku, tylko od czerwca. Konfederacja nie powinna, nie może tego spieprzyć. 20% jak najbardziej w zasięgu.
13
@ChampionLW Ciekawe czy korzysta z normalnej ubikacji czy postawili mu kuwetę... ;)
7
@Tasde Ależ boli Was poparcie Konfederacji...
0
@ElTomas Szymański w ogóle powinien schować głowę w piasek za samą tą zmarnowaną 100tkę.
0
@Dosq Co nie zmienia faktu, że imo zagrałby wczoraj lepiej niż Kiwior czy Bednarek.
Glik i Pazdan > Kiwior i Bednarek
2
Wczoraj gdyby grał KAMIL GLIK imo Polska na pewno by nie przegrała. Hejterzy powiedzą, że tak dzisiaj się nie gra w obronie. "Obrońca musi wychodzić wyżej". Pejoratywnie, "Glik to libero". Może i Glik wolny, rozgrywa prostymi podaniami, ale NIKT NIE MOŻE odmówić mu umiejętności i doświadczenia gry w obronie. W przeciwieństwie do Bednarka i "nowoczesnego" obrońcy Kiwiora- UWAGA BANAŁ -"nie bałby się wsadzić głowy, gdzie inni boją się wsadzić nogi". Czemu Mołdawianie wygrali? Nie wygrali, bo 3 razy celnie strzelili na polską bramkę. Byli agresywni i zdeterminowani. LAMPKA SIĘ ZAŚWIECIŁA? Z którym polskim reprezentantem kojarzą się Wam te cechy? Ano właśnie m.in. z Glikiem. O sile obrony ma stanowić Bednarek? Gość, który cały mecz ma minę "w poszukiwaniu rozumu". Dla mnie najbardziej przereklamowany obrońca. Oglądam reprezentacją jakiś czas. Nie pamiętam równie bezjajecznego piłkarza. Nie ma żadnych walorów. Dlaczego on trafił do PL i jeszcze się na nim nie poznali? Zagadka. Kiwior? C**j z rozgrywaniem. Obrońca musi przede wszystkim wygrać głowę, odebrać piłkę, sfaulować jeśli trzeba, ustawić go sobie rywala. Glika napastnik przeciwnej drużyny mógł się bać. Ślązak potrafi "zdemolować" rywala. U kogo Kiwior ma wzbudzać strach czy chociaż respekt? Pewnie to grzeczny, sympatyczny chłopak. Można z nim piwko wypić, wiertarkę udarową pożyczy. Reprezentacja potrzebuje łobuzów a nie miłych chłopców. Potrzebuje zawodnika, który, za przeproszeniem, da w r*ja głąbowi, który robi zdjęcie jego dzieciom bawiącym się na posesji. Jak chociażby... Ja osobiście uważałem i nadal uważam, że lepszym bramkarzem w sensie umiejętności był i jest Fabiański, ale grał Szczęsny. Kiwior, Fabiański nie mają tego co ma Szczęsny, Glik CHARAKTER!
Jeśli dla Glika nie ma miejsca w reprezentacji, bo nie jest "nowoczesnym" obrońcą, to sorry, ale dla LEWANDOWSKIEGO nie powinno być miejsca w Barcelonie. Lewandowski nie jest "nowoczesnym" napastnikiem. Potrafi cofnąć i rozegrać? Może z jakimiś "ogórkami", z Kadyksem, jak ma dobry dzień, ale generalnie nie. Kiedy Lewandowski kogoś miną dryblingiem? Dlatego Robercik nie ma podjazdu do Suareza czy nawet, zaraz mnie nazwą madryciokiem, Benzemy. A już o legendarnym Brazylijczyku, RONALDO, nie wspomnę. Tylko ślepiec tego nie dostrzega. W takim klubie jak Barcelona, który słynie z gry opartej na rozgrywaniu, klepaniu, to aż nadto widoczne. Pozdrawiam.
2
@sidi12843 Dobranoc
5
Ion Nicolaescu TOP!
1
@Mazi Koleś jak Konfa będzie-daj Bóg- miała dobry wynik we wyborach, to PiS i PO będą przyjacioły, byle ich zatrzymać.
2
@FcPortoFan1999 Wyszło im to na dobre, że biedni. Przyszedłby obcokrajowiec, efekt z tego żaden, a wydoił klub z pieniędzy. Może mieliby sprawy w sądzie o zaległości. A tak postawili na swoich chłopaków.
"(...),gardzą młodymi Polakami". Na to nie wpadłem. Aczkolwiek trudno mi uwierzyć, że tam też tradycyjna polska zawiść Polaka do Polaka odgrywa rolę.
2
Niebiescy awansowali do Ekstraklasy. W Ruchu Chorzów jeden obcokrajowiec! Co? To tak można? Muszą mieć fest wielki budżet przy Cichej 6? Nie, jeden z najmniejszych budżetów w I lidze! Nie może być...
Stara wymówka polskich trenerów i działaczy, rodzimi piłkarze nie mają jakości albo są drożsi w utrzymaniu. Taniej wychodzi jakiegoś podstarzałego Słowaka, Hiszpana z 4 ligi czy fawelarza prosto z plaży. Już nawet nie wspomnę jak Wisła się kiedyś skompromitowała testując studenta z Rumunii.
Mam nadzieje, że w Chorzowie nie przejdą na złą stronę mocy, a i więcej klubów w Polsce pójdzie tą drogą. Pożytek przede wszystkim dla Polskiej reprezentacji i dla samego klubu. Gdy polskie kluby sprzedają piłkarza zagranicę, to na kim mają największy zarobek? Odpowiadam, na młodych Polakach.
0
@dv7wisnia DoppelHerz, fitolizynę? xD