John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh Nie interesuje mnie, że ludzie wydali na chłopaka wyrok skazujący nim zrobiły to sądy.
Wątpliwość (2008). Ciekawy film. Polecam.
0
@marcin62 Oczyszczony z zarzutów czy wycofane zarzuty, bez różnicy. Do kryminału go nie zamkną. Koleś za chwilę pójdzie za grosze do jakiegoś Milanu i będzie wymiatał. Okazja na rynku.
0
@MessiForeverTheBest Na to samo wychodzi.
0
GREENWOOD. Zagra na lewym, na prawym skrzydle. Bez różnicy. Drybling i zejście do środka ze strzałem ma. Nie uderza piłki bezmyślnie na siłę, tylko płasko w krótki róg bądź dokręca w przeciwny. Schodząc do środka ściąga za sobą obrońców, przez co za nim robi się pusta przestrzeń na skrzydle. Idealne „środowisko do życia” dla takiego ofensywnego bocznego obrońcy jak CANCELO. W PL oszukiwał obrońców, że zejdzie do środka na strzał lewą, po czym zmieniał nogę i uciekał obrońcy w innym kierunku żeby podać bądź strzelić prawą. Przez to, że jest obunożny obrońca nie wie, w którą stronę ma go wypychać. Grając na środku potrafi się cofnąć do rozegrania, ścigać się z obrońcą do zagranej długiej piłki i grać tyłem do bramki. Serio, który środkowy obrońca lubi grać na napastnika, który w mgnieniu oka potrafi zmienić nogę i kierunek prowadzenia piłki. Spytajcie Boatenga... xD Rzuty wolne wykonywał z każdej nogi. Nie istotnie, jakie macie zdanie o sprawie domniemanej próby gwałtu i przemocy. Chłopak został oczyszczony z zarzutów. United ogłosiło właśnie, że nie ma dla niego miejsca w klubie i najlepiej byłoby się rozstać. Jedynym znakiem zapytania jest to, że 1,5 roku nie grał i jak to na niego wpłynęło. Imo lepsza i tańsza opcja niż ten RUI COSTA 2.0 z Atletico. Zwłaszcza dla takiego klubu jak FC Barcelona, gdzie się nie przelewa i trzeba oglądać kilka razy każdy grosz.
0
@TheNekro94 Najwyraźniej masz ograniczone zdolności poznawcze. Mógłbym ująć to jednym słowem, ale zastosowałem ten sam zabieg, co @macio_944 w dyskusji z gorących.
1
@TheNekro94 Trzeba być tumanem żeby nie wpaść, co pisze "między wierszami"...
0
@jacobFCB Równi i równiejsi... ;)
1
@wpwelement Czy można na forum (bez)pośrednio nazwać bądź porównać innego użytkownika do narządów zewnętrznych człowieka? Pytam, bo taka sytuacja ma miejsce w "gorących" i nie reagujecie. Pozdrawiam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LS Niech ino Platforma Obywatelska wygra wybory...
1
@macio_944 Duma, szukanie pozytywów po przegranej w meczu u siebie... xD Porażka to porażka. Przed losowaniem to samo. Kalkulowanie. Lepiej trafić na tą drużynę, bo .... Na tą drużynę lepiej nie, bo .... Liczenie na innych, a nie patrzenie na siebie. Raków chce grać w LM z "dużymi chłopcami", to taka Kopenhaga nie powinna stanowić problemu.
0
@bartekvisca Skupować najlepszych Polaków z ligi. Jak Legia Warszawa w 90'. Reprezentacja była wówczas dużo gorsza niż teraz...
0
@SuperPatsonFCB Propsy dla zarządzających Rakowem, że nie dają się nabrać na Brazylijczyków z plaży czy podstarzałych Słowaków.
Nie zmienia to jednak istoty mojego postu. Już odległa historia, ale swego czasu Borussia Dortmund była bardziej polska niż obecnie Raków. ;)
0
@tomcias10 To ilu Duńczyków jest w duńskiej drużynie nie powinno interesować Polaka, a Duńczyka. Im powinno być przykro.
0
Raków Częstochowa "polski" zespół... W wyjściowej jedenastce dwóch Polaków (Cebula, Piasecki). xD
FC Kopenhaga równie polska i to nawet bardziej, bo Polak na, bądź co bądź, ważnej pozycji. Do boju Duńczycy! Tj. "Polacy"!
6
7.01.2023 FAJDEK: "Może przestanę wygrywać." Po zajęciu dziewiątego miejsca w plebiscycie Przeglądu Sportowego.
Jak powiedział, tak zrobił... Szacunek!
2
Sędzia Chojnacki kończy mecz. Polska U-17 zlała w Grodzisku Mazowieckim Walię U-17!
Polska U-17 vs Walia U-17 7:2.
0
Hubert Jasiak trafia w słupek i następnie dobija swój strzał (88'). 4 gole tego zawodnika w 5 meczach na poziomie U-17.
Polska U-17 vs Walia U-17 7:2.
0
@Tasde INFO pierwsze podały niemieckie media! Maerkische Oderzeitung. Pisała też o tym INTERIA.
Interia jest oddziałem TVP? xD Propaganda niemiecka? xD
Następnym razem wysil się nim coś bezmyślnie napiszesz!
1
@Sulimo Oczywiście, że można!
Kibicować Lechowi Posen, FC Barcelonie, rep. Polski i głosować na Platformę Obywatelską (PO)! ;)
Zastrzeżenie. Mnie nie dotyczy.
1
KATASTROFA na Odrze była wynikiem zrzutu gorących ŚCIEKÓW przez NIEMIECKIE fabryki papieru.
Na "szczęście" z pomocą popędziła Marszałek woj. lubuskiego Elżbieta POLAK (PO)... Polityk PLATFORMY OBYWATELSKIEJ twierdziła wówczas, że wina leży po polskiej stronie. Odrę miały ZANIECZYŚCIĆ RTĘCIĄ polskie firmy. O czym mieli ją poinformować, a jakże niemieccy koledzy. xD Winą obarczyła również Min. Środowiska i Wody Polskie o niedopełnienie obowiązków. xD
ŻAL, że w Polsce tylu folksdojczów, którzy na zamówienie są w stanie oczernić swój własny kraj...
0
Błąd bramkarza. Jakub Adkonis (LEGIA Warszawa) z golem (63').
Polska U-17 vs Walia U-17 6:2.
0
Kamil Jakóbczyk z golem.
Polska U-17 vs Walia U-17 5:2.
1
Mateusz Szczepaniak (LEGIA Warszawa) najpierw podaje z prawego skrzydła, potem dobija i strzela swojego drugiego gola.
Polska U-17 vs Walia U-17 4:2.
Koniec I połowy.
0
Cruz Allen w okno!
Polska U-17 vs Walia U-17 3:2
1
Mateusz Szczepaniak (LEGIA Warszawa) z golem.
Polska U-17 vs Walia U-17 3:1
2 gole Polski w ciągu 8 minut od momentu straty bramki.
1
Samobój po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Polska U-17 vs Walia U-17 2:1
1
Gol dla Walii. E. Myles z karnego.
Polska U-17 vs Walia U-17 1:1
Faulował K. Potulski (1. FSV Mainz 05)
3
Patryk Mazur (Stal Rzeszów) z golem.
Póki co Polska U-17 vs Walia U-17 1:0
0
PUCHAR SYRENKI U-17: Polska - Walia. Na youtubie transmisja na żywo.