0

@Hosh Nie interesuje mnie, że ludzie wydali na chłopaka wyrok skazujący nim zrobiły to sądy.
Wątpliwość (2008). Ciekawy film. Polecam.

0

@marcin62 Oczyszczony z zarzutów czy wycofane zarzuty, bez różnicy. Do kryminału go nie zamkną. Koleś za chwilę pójdzie za grosze do jakiegoś Milanu i będzie wymiatał. Okazja na rynku.

0

@MessiForeverTheBest Na to samo wychodzi.

0

GREENWOOD. Zagra na lewym, na prawym skrzydle. Bez różnicy. Drybling i zejście do środka ze strzałem ma. Nie uderza piłki bezmyślnie na siłę, tylko płasko w krótki róg bądź dokręca w przeciwny. Schodząc do środka ściąga za sobą obrońców, przez co za nim robi się pusta przestrzeń na skrzydle. Idealne „środowisko do życia” dla takiego ofensywnego bocznego obrońcy jak CANCELO. W PL oszukiwał obrońców, że zejdzie do środka na strzał lewą, po czym zmieniał nogę i uciekał obrońcy w innym kierunku żeby podać bądź strzelić prawą. Przez to, że jest obunożny obrońca nie wie, w którą stronę ma go wypychać. Grając na środku potrafi się cofnąć do rozegrania, ścigać się z obrońcą do zagranej długiej piłki i grać tyłem do bramki. Serio, który środkowy obrońca lubi grać na napastnika, który w mgnieniu oka potrafi zmienić nogę i kierunek prowadzenia piłki. Spytajcie Boatenga... xD Rzuty wolne wykonywał z każdej nogi. Nie istotnie, jakie macie zdanie o sprawie domniemanej próby gwałtu i przemocy. Chłopak został oczyszczony z zarzutów. United ogłosiło właśnie, że nie ma dla niego miejsca w klubie i najlepiej byłoby się rozstać. Jedynym znakiem zapytania jest to, że 1,5 roku nie grał i jak to na niego wpłynęło. Imo lepsza i tańsza opcja niż ten RUI COSTA 2.0 z Atletico. Zwłaszcza dla takiego klubu jak FC Barcelona, gdzie się nie przelewa i trzeba oglądać kilka razy każdy grosz.

0

@TheNekro94 Najwyraźniej masz ograniczone zdolności poznawcze. Mógłbym ująć to jednym słowem, ale zastosowałem ten sam zabieg, co @macio_944 w dyskusji z gorących.

1

@TheNekro94 Trzeba być tumanem żeby nie wpaść, co pisze "między wierszami"...

0

@jacobFCB Równi i równiejsi... ;)

1

@wpwelement Czy można na forum (bez)pośrednio nazwać bądź porównać innego użytkownika do narządów zewnętrznych człowieka? Pytam, bo taka sytuacja ma miejsce w "gorących" i nie reagujecie. Pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LS Niech ino Platforma Obywatelska wygra wybory...


1

@macio_944 Duma, szukanie pozytywów po przegranej w meczu u siebie... xD Porażka to porażka. Przed losowaniem to samo. Kalkulowanie. Lepiej trafić na tą drużynę, bo .... Na tą drużynę lepiej nie, bo .... Liczenie na innych, a nie patrzenie na siebie. Raków chce grać w LM z "dużymi chłopcami", to taka Kopenhaga nie powinna stanowić problemu.

0

@bartekvisca Skupować najlepszych Polaków z ligi. Jak Legia Warszawa w 90'. Reprezentacja była wówczas dużo gorsza niż teraz...

0

@SuperPatsonFCB Propsy dla zarządzających Rakowem, że nie dają się nabrać na Brazylijczyków z plaży czy podstarzałych Słowaków.
Nie zmienia to jednak istoty mojego postu. Już odległa historia, ale swego czasu Borussia Dortmund była bardziej polska niż obecnie Raków. ;)

0

@tomcias10 To ilu Duńczyków jest w duńskiej drużynie nie powinno interesować Polaka, a Duńczyka. Im powinno być przykro.

0

Raków Częstochowa "polski" zespół... W wyjściowej jedenastce dwóch Polaków (Cebula, Piasecki). xD

FC Kopenhaga równie polska i to nawet bardziej, bo Polak na, bądź co bądź, ważnej pozycji. Do boju Duńczycy! Tj. "Polacy"!

6

7.01.2023 FAJDEK: "Może przestanę wygrywać." Po zajęciu dziewiątego miejsca w plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Jak powiedział, tak zrobił... Szacunek!

2

Sędzia Chojnacki kończy mecz. Polska U-17 zlała w Grodzisku Mazowieckim Walię U-17!
Polska U-17 vs Walia U-17 7:2.

0

Hubert Jasiak trafia w słupek i następnie dobija swój strzał (88'). 4 gole tego zawodnika w 5 meczach na poziomie U-17.
Polska U-17 vs Walia U-17 7:2.

0

@Tasde INFO pierwsze podały niemieckie media! Maerkische Oderzeitung. Pisała też o tym INTERIA.

Interia jest oddziałem TVP? xD Propaganda niemiecka? xD

Następnym razem wysil się nim coś bezmyślnie napiszesz!

1

@Sulimo Oczywiście, że można!
Kibicować Lechowi Posen, FC Barcelonie, rep. Polski i głosować na Platformę Obywatelską (PO)! ;)

Zastrzeżenie. Mnie nie dotyczy.

1

KATASTROFA na Odrze była wynikiem zrzutu gorących ŚCIEKÓW przez NIEMIECKIE fabryki papieru.

Na "szczęście" z pomocą popędziła Marszałek woj. lubuskiego Elżbieta POLAK (PO)... Polityk PLATFORMY OBYWATELSKIEJ twierdziła wówczas, że wina leży po polskiej stronie. Odrę miały ZANIECZYŚCIĆ RTĘCIĄ polskie firmy. O czym mieli ją poinformować, a jakże niemieccy koledzy. xD Winą obarczyła również Min. Środowiska i Wody Polskie o niedopełnienie obowiązków. xD

ŻAL, że w Polsce tylu folksdojczów, którzy na zamówienie są w stanie oczernić swój własny kraj...

0

Błąd bramkarza. Jakub Adkonis (LEGIA Warszawa) z golem (63').
Polska U-17 vs Walia U-17 6:2.

0

Kamil Jakóbczyk z golem.
Polska U-17 vs Walia U-17 5:2.

1

Mateusz Szczepaniak (LEGIA Warszawa) najpierw podaje z prawego skrzydła, potem dobija i strzela swojego drugiego gola.
Polska U-17 vs Walia U-17 4:2.
Koniec I połowy.

0

Cruz Allen w okno!
Polska U-17 vs Walia U-17 3:2

1

Mateusz Szczepaniak (LEGIA Warszawa) z golem.
Polska U-17 vs Walia U-17 3:1
2 gole Polski w ciągu 8 minut od momentu straty bramki.

1

Samobój po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Polska U-17 vs Walia U-17 2:1

1

Gol dla Walii. E. Myles z karnego.
Polska U-17 vs Walia U-17 1:1
Faulował K. Potulski (1. FSV Mainz 05)

3

Patryk Mazur (Stal Rzeszów) z golem.
Póki co Polska U-17 vs Walia U-17 1:0

0

PUCHAR SYRENKI U-17: Polska - Walia. Na youtubie transmisja na żywo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?