2

@Hasszz Te 92% to "MIEJSKA LEGENDA". Skąd wiadomo, że w ogóle te gwałty zaistniały. Statystyki, prognozy opiera się na danych. Jak można tworzyć statystykę bez żadnych danych na jej poparcie, skoro tych gwałtów nie zgłoszono... Równie dobrze można by twierdzić, że niezgłoszonych gwałtów jest 99%. Ale LEWICA i ludzie, którzy MAJĄ FIOŁA NA PUNKCIE stref erogennych są na to zbyt cwani! 99% to za dużo. Wiedzą, że zdroworozsądkowa osoba by w to nie uwierzyła. Zaś 60-80% za mało. 92% jest w sam raz. Ani za dużo, ani za mało.

Uważam tak jak przedmówcy, że LEWICA CHCE zmiany definicji gwałtu żeby słupki w statystykach poszły do góry, a co za tym idzie zyskali "dowody" na poparcie swoich tez. Definiują swoją obecność w polityce i na salonach.

1

Newcastle prowadzi 1:0 z drużyną Pepcia po golu Isaka w 53'.
III runda Pucharu ligi angielskiej

2

@A4ron Zatem walkowery za odmowę gry z reprezentacją Rosji.
Kontr produktywna inicjatywa. Zachodnie kary, obostrzenia na rosyjskich obywateli prędzej przekonają przeciwników Władimira Władimirowicza w Rosji do jego polityki niż zwrócą społeczeństwo przeciwko niemu. "Patrzcie jesteście przeciwko Putinowi, a ZŁY ZACHÓD karze Was tylko za to, że jesteście Rosjanami"...

0

@wojopancer Luis Suarez


6

@tbas O i drugi, który nie ma nic przeciwko, gdy oklaskują autentycznego NAZISTĘ.

0

@jedrek7000 Kogo orderem odznaczył Duda? Hunkę? ;)

10

UKRAINE kończy się amunicja, więc „przyjaciel” Polski Wołodymyr ZEŁEŃSKI pojechał na żebry do Kanady. Przy okazji tamtejszy parlament w obecności prezydenta Ukrainy UHONOROWAŁ członka SS Galizen 98-letniego Jarosława HUNKĘ…

https://www.pap.pl/aktualnosci/trudeau-pod-obstrzalem-po-uhonorowaniu-przez-parlament-ukrainca-z-ss-galizien

Pamiętajcie! Nikomu ani słowa. Cicho sza, bo „Ukraińcy tłuką się za nas” XD i żeby granica Polski z Rosją nie była za długa… ;)

23

@Comentateiro
Czy dobrze rozumiem? Twoim zdaniem jeśli w jakimś temacie ktoś się zgadza z którymś politykiem PiSu czy PO, to już nie ma prawa w innym go, jego partii krytykować. I odwrotnie. ;)
Zgadzasz się w jakiejś kwestii z Kaczyńskiem, Tuskiem czy Mentzenem?!. Koniec!. Znaczy, że zgadzasz się z tą osobą we wszystkim... xD Btw. Nie wierzę, że istnieją osoby, które zgadzają się we wszystkim z politykami Lewicy.

0

@mmaciass Łap


23

@tomek8756 "Cham ze wsi spod Elbląga" XD

27

Niemiecka telewizja ZDF i fundusz Rady Europy współfinansowały film Agnieszki Holland "ZIELONA GRANICA". Cóż za zaskoczenie... xD

1

@QQL5 Jakby co, to do @VegetaPolska po radę! ;)

0

@ranger3120 Chłopiskiem, które akceptuje taki stan rzeczy gardzę. Gardzę nawet bardziej niż tą ku**ą, która przyprawia mu rogi.

9

@FCBMati10 W obsadzie nie mogło zabraknąć młodego STUHRA i Kuleszy. Standard

0

@Beztroskii Ja oceniłbym na 7/10.

2

@partymaker Twój tato jakoś sobie poradzi. Ważne, że poszkodowani na wojnie Ukraińcy, którzy w przeciwieństwie do twojego ojca nigdy nie dołożyli się polskiego systemu, są leczenie bez kolejki...

@LambiPL Nigdy nie słyszałem powiedzenia, że „ktoś kto ma pecha, to się utopi w łyżce wody”. Na ogół: „jak ktoś ma pecha, to mu cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele”. O łyżce wody kojarzę powiedzenie: „ludzie jak chcą, to potrafiliby człowieka utopić w łyżce wody”, ale tu akurat chodzi o zupełnie inne znaczenie…

0

„CHORY ŚWIAT, PRAWDA?”

„Dźwięk wolności”. Film mi się podobał, ale...
Film nie dla wszystkich. Nie każdy będzie chciał poświęcić wolne popołudnie w kinie na filmie o porywaniu dzieci i pedofilach. „Dźwięk wolności” trwa dwie godziny z hakiem, a we filmie dzieje się dużo.. Tematyka trudna, a twórcom udało się umieścić zabawne momenty dla rozładowania emocji.

Film był gotowy w 2018 roku. Twórcy musieli odzyskać do niego pełnię praw i w 2023 po pięciu latach trafił do kin. FOX, który kupił prawa do dystrybucji filmu, niedługo później został przejęty przez DISNEY’a, a ci film „odstawili”… DZIWNA DECYZJA. Tym bardziej, że film stał się hitem. Niewielki budżet (15 mln $) jak na amerykański film. Promocji właściwie brak. Na początku w USA ograniczona liczba kin, w których był wyświetlany. Film żeby wyjść na 0 musiał zarobić 30-40 mln $, a pękło już 200 mln $ i stał się hitem. Warner bros. ma BARBIE. Universal m OPPENHAIMERA. Disney mógł mieć SOUND OF FREEDOM, a ma starego zmęczonego życiem Indianę Jonesa, który chce umrzeć… xD

Film mi się podobał, ale brakowało mi czegoś, co było w pierwszym sezonie TRUE DETECTIVE, szoku. Rust puszcza Marty’emu kasetę z nagraniem, a sam się odwraca. Widzimy niewyraźne fragmenty nagrania, ale kamera skupia się na Martym i jego reakcji na video, jak się zmienia, JEGO PRZERAŻENIU. Wyobraźnia pracuje. Nie musimy oglądać nagrania żeby wiedzieć, że jest na nim coś obrzydliwego. W „Dźwięku wolności” brakowało mi tego napięcia. Film polecam. No chyba, że wolicie filmy o komiksowych superbohaterach w obcisłych kostiumach…

0

Kazimierz z drugą bramką ;)

0

"Ulubieniec" LR z bramką dla United! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub96 + 1 Ale przeca Onana świetnie gra nogami... Jakby rozgrywanie u bramkarza było najważniejsze. xD
Czy środkowy obrońca, który jest kiepski w kryciu, a jednocześnie świetnie jak na obrońcy drybluje, jest dobry? ;)

0

@Omoziu Załóż trójnik. połącz kablem i będziesz mógł korzystać. :)

0

@Rastafarnianin +1 ;) Być może..

0

LAMPEDUSA, znowu system RELOKACJIi "inżynierów" i "naukowców". Manna z nieba dla PISu przed wyborami...

J. KACZYŃSKI: „Jeśli Donald TUSK dojdzie do władzy , to będziemy mieli do czynienia z Lampedusą w Polsce.”

0

@Amigo_Blanco Dostają świadczenia socjalne. Z pieniędzy ze socjali robią z zakupy. Płacąc za zakupy płacą podatki. Z podatków finansowane są świadczenia socjalne. LOGICZNE! XD

@dezkrit_smile Dobra wiadomość. Oby!

@VbamboeB Tylko fakty. Z jednej strony ponosimy koszty utrzymania Ukraińców w Polsce, a z drugiej Ukraińcy pozywają nasz kraj.

1

@VbamboeB "Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Ty pisałeś o jakiś Ukraińcach, którzy mieszkają tu od dawna i płacą na daniny, które pobierają i teraz ode mnie chcesz statystyk? Poczytaj artykuł w pierwszym poście.

@HighestInTheRoom Nazwałeś mnie „konfiarzem”? Zatem poczuwam się do obowiązku. W artykule w pierwszym poście jest mowa, że 5-8% dzieci w wieku szkolnym w poszczególnych rocznikach stanowią Ukraińcy. Można by stwierdzić, że BRAUNowskie „Stop ukrainizacji Polski” nie jest aż tak przesadzone…

1

@Compadre Uznałem, że cobym nie napisał i tak byłoby przez Ciebie zignorowane, przecież Ty już ich, Ukraińców wszystkich znasz i wiesz, że to "świetne osoby" są.. xD

3

@HighestInTheRoom Mogłeś być bardziej kreatywny i napisać, że "Ukraińcy tłuką się też w naszym interesie", to też każda pomoc się im należy... xD Oj, przeszacowałem Cię.
@VbamboeB Co rozumiesz przez "korzystanie z danin za które płacą", bo akurat nowoprzybili Ukraińcy dzięki statusowi uchodźcy nie muszą...

2

@Compadre "Jak Czesi składali skargę na Turów to też ci przeszkadzali Czesi w Polsce?" PRZESZKADZALIBY, gdyby stanowili równie liczną i równie roszczeniową grupę, co obecnie Ukraińcy w Polsce.

9

2 mln świadczeń 500+ trafiło do obcokrajowców. Z czego 90% trafiło do „PRZYJACIÓŁ” Ukraińców… Zatem obecność Ukraińców, tylko w ramach 500+, kosztowało budżet polskiego państwa 900 milionów złotych… Jak dobrze wiecie od stycznia 2024 będzie to już 800+, więc te koszta pójdą w górę! Zgodnie z ustawą o pomocy obywatelom Ukrainy uchodźcom przysługuje prawo do ubiegania się o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy (RKO) na drugie dziecko, który może wynieść nawet 12 tysięcy złotych (tj. 500 zł miesięcznie przez 2 lata bądź 1000 zł miesięcznie przez rok)...

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/w-pol-roku-500-plus-dla-2-mln-obcokrajowcow-w-czolowce-min-rosjanie/4tl8vp2

Z Wdzięczności Ukraina złożyła SKARGĘ NA Polskę do WTO. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?