0

Oglądajcie konferencję. Grilują Santosa.

0

Z "osobowością" Szczęsny i Bereszyński. Wyjdzie do wywiadu Lewandowski?

9

Dziennikarz: "Czy widzisz coś co może rozwiązać tą sytuację?"
W. Szczęsny bez zawahania: "Nie!"

0

Kowal jak podniesie ocenę 0, tak jej już nie opuści.

1

W. Kowalczyk: "Kochamy Robercika. Ciekawy jestem, co powie po meczu"... ;)

1

Borek o Albanii: "Widać zespół, który ma szefa na ławce".

0

Kiwior myśli, że na lewej Martineli biega

2

Oglądanie polskiej kadry liczy się do emerytury stażowej?

2

@Kamilos84 Połóweczka i śledzik.

1

Piłkarze nie awansują, to znów uaktywnią ci, którzy narzekają ile to piłkarze zarabiają a ile medaliści olimpijscy. Bo rzut żelazkiem można porównywać z nożną...

1

@Sulimo A mnie wręcz przeciwnie. Zamiast brać odpowiedzialność na klatę, jak na kapitana i najlepszego zawodnika kadry przystało, to lata po kolegach dziennikarzach i pitoli o "osobowości"!

3

Michniewicz wyszedłby z tej grupy.

1

@barcanawieki Dokładnie. Jeszcze go będą tłumaczyć.

1

@Szreko Z mitologii. Miała przewidywać ZŁĄ przyszłość, ale nikt nie chciał jej wierzyć.

0

Jeśli Polska dzisiaj przerżnie, to niemal na pewno straci szanse na awans na Euro. Lewandowski ma 35 lat. Myślicie, że powie pas grze w reprezentacji?

0

@Szreko Zmień sobie nick na Kassandra...

1

@piasqnfcb Hiszpan. Nie podoba mnie się to...

0

Albania liczy 3 mln mieszkańców, a Polska 38 mln. Na boisku nie będzie żadnej różnicy.

4

Albańskie PiEkŁo czas rozpocząć!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ależ się Lewy zapętlił.

1

Żołnierz I: "Czemu siedzicie na hełmach?"
Żołnierz II: "Żeby jaj nam nie urwało!"
Żołnierz I się śmieje. Chwila zastanowienia. Ściąga hełm i na nim siada. xD

Gdyby ktoś miał dosyć jogi bonito Polaków, to na TVP Historia leci Czas Apokalipsy (1979).

0

@Kazragore W punkt!

0

@BorzyKrzys @Compadre
"Na pytanie "czy powinniśmy nadal pomagać Ukraińcom?" 65 proc. ankietowanych odpowiedziało - tak, a 35 proc. - nie."
https://forsal.pl/swiat/ukraina/artykuly/8730177,powinnismy-nadal-pomagac-ukraincom-sondaz.html

"Zdecydowanie źle badani oceniają pomoc socjalną, jakiej Polska udzieliła uchodźcom z Ukrainy – zrównaniu dostępu do świadczeń, jakie mają Polacy, „nie” mówi dziś już 60 proc. badanych, ponad połowa jest przeciwna także przyznawaniu zasiłków (rok temu było to 37 proc.) i finansowaniu wyżywienia i zakwaterowania Ukraińców (było 20 proc.)"
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art38594331-badania-polacy-mniej-chetni-do-pomocy-ukraincom

Wujek Google i 10s mojego czasu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

@macio_944 Zabierając pieniądze obywateli z OFE i wyprzedając majątek państwowy. Fajno...

12

@wpwelement Godło narodowe ma łączyć, a nie być zarezerwowane dla określonej grupy.

9.3.1"(...)- posiadanie awataru przedstawiającego treści, KTÓRE MOGĄ zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego."

Regulamin łamie awatar, który obraża, ale też ten, który może obrażać. Użytkownika X to nie obraża, ale przykładowo @dniel i tych, którzy polubili jego posta już tak. Podpunkt regulaminu spełniony.

Ze społecznością LGBTQ+ utożsamia się pewne specyficzne "zachowania". Przypisanie ich do godła narodowego jest w porządku?

2

@Compadre Jak pójdziesz do szemranej dzielnicy wieczorem i cię okradną, to też zyskasz... ZYSKASZ wiedzę, że tam o tej porze lepiej nie chodzić. Różnie można rozumieć słowo ZYSK.
@Nieznajomy Nigdzie nie napisałem, że Ukraińcy więcej zyskali niż stracili na wojnie, ale jednak coś zyskali.

0

@maroon Do UE na pewno i będą trzymać z Niemcami.

0

@tristan87 Dla mnie Kazimierz Deyna. Lewandowski z reprezentacją nic nie osiągnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?