John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Nie ta strona...
0
Tego, że Iniesta pójdzie w Emiraty się nie spodziewałem.
0
@Essos Koleś na zgrupowaniu kadry się mast***ował. Pasuje do P$G.
1
@aleksandrowielki Ależ ten czas szybko leci... Jakby to było wczoraj.
1
DZIENNIK TVP, zakończenie materiału o tarciach dyplomatycznych między Polską a Ukrainą ws. zakazu importu zboża z Ukrainy, który Polska, mimo UE, chce utrzymać po 15.09:
"Pomoc Ukrainie w konflikcie z Rosją jest w Naszym interesie. Warto żeby Ukraińcy pamiętali, że nasza pomoc nie jest bezwarunkowa."
Powoli opadają klapki z oczu. Dociera jacy są Ukraińcy. Pan Grzegorz Braun, WIESZCZ, mówił o tym ponad rok temu. Nazywali "trollem", "ruską onucą". Banowali na stronach. Dobrze mieć rację. :)
0
@DDM Co tam robi Rafael?
1
@esem91 +1 Wystarczyłoby kilka osób gdzieś w lesie. A tu pełen stadion...
3
Mało! Rozszerzyć program NAWA. Niech więcej przyjmują tych ludzi do Polski. Więcej!
0
Vinicjusz potknął się w polu karnym. Czemu nie ma karnego? Sędzia nie zna przepisów?
2
Gundogan stylem gry i nawet posturą przypomina Xavi'ego. Podoba mnie się to.
0
Ha ha ha Brawo Vinicjusz!
0
@Deviler Gin, tylko w weekendy i nigdy na umór. Piwa nie piłem już może ze dwa lata.
1
@Joe_Pesci xD
https://zapodaj.net/plik-DcyYkNGd9A
0
@PIWOSZ89 W 90' Legia goliła takich frajerów. Teraz role się odwróciły... :(
0
@Dari0G Można się czegoś więcej spodziewać po sprzedawcy butów?
1
AB: "Powiem coś zanim będziesz mógł nazwać się mężczyzną. Zemsta jest... wspaniała! Fenomenalna! Dlatego jestem z twoją matką. To [tj. zemsta] odróżnia nas od zwierząt. Możesz mieć wiele kobiet w życiu. Ale ta na której się zemścisz jest najsłodsza."
[@AllBundy i Bud się przytulają]
BB: "Dzięki tato!"
Prawdziwa ojcowska rada.
0
@bartas97 Literówka! WyeliminowaŁ jest poprawnie. "Przez" do kosza.
7
Jeszcze Madryt zaprezentuje bordową wyjazdówkę i wróci równowaga we wszechświecie.
8
@michal26 Oglądałem kiedyś dokument "Szwedzka teoria miłości". Wniosek był właśnie taki jak ten paradoks, o którym piszesz. Im społeczeństwo zamożniejsze, lepiej wykształcone, tym większy indywidualizm (czyt. samolubstwo). Większy odpływ ludzi od religii i tradycyjnych wartości. Ludzie bardziej zorientowani na siebie, ja, kariera. Dzieci im do szczęścia nie są potrzebne. Dlatego w Szwecji wielu rodowitych Szwedów umiera w samotności. Natomiast w krajach, gdzie panuje ubóstwo ludzie bardziej trzymają się w kupie. Wiara odgrywa większą rolę w życiu. Jest przyrost naturalny.
0
@DaPidejpi +1. Przyjaźń? Były na stronie komentarze jakie to Ukrainki są super, a Polki to "wielkie panie", niewdzięczne sz.... :P
Napiszesz/powiesz trochę prowdy i ci przyklejają etykietkę żeś ruska onuca albo uległeś rosyjskiej propagandzie... xD
2
@TheNekro94 Istnieje zbiór zasad starszy niż jakakolwiek "mafia kościelna". Praktykujący katolik z mózgiem czy bez powinien przestrzegać piątego przykazania: NIE ZABIJAJ. Niewierzący stosując się do dekalogu nie zrobiliby źle. Chociaż pierwsze trzy możecie sobie odpuścić.
4
@tomek8756 Taki rewanżyzm. ON ją ZGWAŁCIŁ, więc ONA teraz ZABIJE jego DZIECKO... Tylko, że to jest, chcąc nie chcąc, TEŻ JEJ dziecko. Tak jak może po zabiegu aborcji poczuć satysfakcję, że zemściła się na gwałcicielu, tak równie dobrze świadomość, że zabiła WŁASNE dziecko może odbić się na jej zdrowiu psychicznym. Stanie się poniekąd, przede wszystkim we własnych oczach, matkobójczynią. O innych możliwych konsekwencjach aborcji nie wspomnę. Każdy inwazyjny zabieg jest obarczony ryzykiem.
Gdy związek się rozpada na ogół z dziećmi zostają matki. Teraz każda z nich, jak ta Medea, musiałaby się mścić na dziecku byłego męża, chłopaka. Przecież JEGO.
Nie trzeba być osobą wierzącą żeby być przeciwnym aborcji dzieci z gwałtu. Nie katolik też ma chyba wrażliwość na ludzką krzywdę? Zgwałcona jest ofiarą, ale dziecko też. Dla sprawców najgorszych przestępstw nie ma kary śmierci, a dla dzieci już tak, bo ojciec. Nie rozumiem czemu takie matki wolą zabić dziecko, a nie urodzić i oddać je do okna życia. Co za różnica?
1
@mientusek1407 39 x 300 tyś. = 11,7 mln. Trochę mało na mapeta. Chyba jednak we wszystkich sekcjach musieliby się "zrzucić". ;)
4
JE A. Łukaszenka: „Wagnerowcy chcą jechać na wycieczkę do Warszawy i Rzeszowa. Ja nie chcę ich zatrzymywać, bo mają potem zepsute samopoczucie.” xD
3
Wybory w Hiszpanii, Polka tam mieszkająca wypowiada się JAK LEWICA ZMIENIŁA KRAJ NA (…). „Wyjeżdżasz na wakacje. Ktoś ci się włamuje do mieszkania i tam mieszka. Wracasz. Wzywasz policję i nie mogą nic z tym zrobić…” xD W Polsce ludzie wynajmują mieszkania i gdy najemca nie płaci, to trzeba decyzji sądu do eksmisji. Co też trwa miesiącami, a płacenia czynszu za te mieszkanie właścicielowi nikt nie podaruje. Ale żeby włamywacza nie można byłoby wyrzucić z własnego mieszkania. Wyższy poziom ABSURDU. Zachód faktycznie nam odjechał… :)
0
P. Zieliński w Al-Ahli?
2
@panczo +1 Twój wniosek. Tylko wyrażam zaniepokojenie wtrącaniem się Min. S w sądownictwo... ;) Jedni idą siedzieć za wyrwanie torby, a inni nie idą za potrącenie staruszki na pasach (Najsztub).
2
@Emhyr Van Dijk flopem? Do kontuzji czyścił wszystko. Mówiło się nawet o ZP. Tylko ten ebany Pickford się przydarzył.
0
@MESSIah16 Za rozbój w biały dzień! Tj. za próbę wyrwania torby za 15 zł.
3
ZIOBRO po raz kolejny niszczy polski wymiar sprawiedliwości . Minister Sprawiedliwości i Prokurator generalny w jednej osobie zawiesił wykonywanie kary skazanej. O co chodzi? W 2020 roku podczas parady „równości” 18-letnia wówczas Marika dopuściła się rozboju. Mianowicie, usiłowała wyszarpać kobiecie torbę zdobioną flagą LGBT. Za co sąd w Poznaniu skazał ją na 3 lata bezwzględnego więzienia. W ostatnich czasach często mówi się o LEWICOwych bojówkach zw. antifą. Warto tu zauważyć, że Marika również należała do zbrojnej organizacji. Organizacji o charakterze PRAWICOwym. Była harcerką. Nasuwa się pytanie. Czy demokratyczna opozycja i jej lider Donald TUSK oraz Unia Europejska zajmą w tej sprawie stanowisko. To jawna INGERENCJA we władzę sądowniczą. WSTYD, WSTYD Panie Zbigniewie Ziobro. Dzisiaj, 21-letnia już Marika po odsiedzeniu roku ma wyjść na wolność. Tym razem ręka sprawiedliwości jej nie dosięgła. Życzmy jej oby zeszła z drogi zbrodni, którą nie tak dawno temu sobie obrała…
https://zapodaj.net/plik-HPgc3HM8cs
@Przemek2323 @arasz1819 @Comentateiro @Don-Corleone