John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dv7wisnia DoppelHerz, fitolizynę? xD
1
@Comentateiro Ależ masz wenę na bait. ;)
0
@clyde Nie zmienia w kwestii gwałtu i zabójstwa, oczywiście. Zmienia w kwestii tych spekulacji, że doszło do porwania. Od początku była bezmyślna.
1
@BorzyKrzys Muszę Ci zepsuć teorię z trójkątem. Katowice, centrum, trzeba byłoby dopisać. Wieczorem ma się wrażenie, że Polacy stanowią mniejszość.
0
@ranger3120 W TV pokazali. Zaskoczyło mnie to fest. Podejrzany o zabójstwo, a nie zniekształcili jego twarzy.
1
@TheNekro94 Widziano jak bez przymusu wchodzi na motocykl g**ja.
0
Pokazali jak prowadzą zakutego tego 32-letniego Pakistańczyka, który zamordował POLKĘ na greckiej wyspie Kos. Przystojniaczek. Nie wierzę w żadne porwanie. Wpierw poszła dobrowolnie. Nieoficjalne, w gwałcie i zabójstwie mogło brać nawet 5- 6 osób. Także robili se kolejkę…, a jak już dogorywał to JĄ któryś wykończył...
Rodzina zamordowanej odmawia jakiegokolwiek komentarza. Gdybym był na ich miejscu- BOŻE BROŃ-, tym bardziej chciałbym wystąpić w polskiej i zagranicznej telewizji. Rozumiem, że cierpią, ale zgwałcili i zabili moje dziecko. Chciałbym wzbudzić dodatkowe współczucie, żeby sprawcy dostali wyższą karę. Niemniej, jakakolwiek kara by nie była nic im nie zadośćuczyni.
0
@HighestInTheRoom Jeśli o PKRD piszesz "pisowski spend", to nie możesz być dalej od prawdy. Nie było tam nic politycznego.
2
@HighestInTheRoom Zabrałbyś małe dziecko na manifestację, jej idea nie istotna, na której padają wulgaryzmy i sformułowania, które można podciągnąć pod groźby karalne?
0
@Przemek2323 Wnioskuję, że w Warszawie 4 czerwca Cię nie było, to dobrze!
0
@dariooo Piszę co widziałem!
3
Na TRWAM była transmisja z Pielgrzymki PKRD na Jasną Górę. Dobrze się to oglądało. Ładny koncert i msza św.
Zgoła inaczej to wyglądało niż ten marsz 4 czerwca. Kontrast był ogromny. Na Jasnej Górze rodzice z dziećmi tańczyli i śpiewali piosenki religijne i patriotyczne. Prośba o pokój na Ukrainie i świecie. Natomiast we Warszawie rodzice z dziećmi, gdzie na ustach i transparentach obrzydliwe hasła, a główny mówca potrafi tylko "pluć żółcią". MOPSy powinni zakładać "niebieską kartę" takim rodzinom.
0
@kuz Tak widzę! ;)
2
Dopiero, co mówił o nim, że ma- tu cytat -"PEŁNE GACIE", a teraz:
Przekonanie graniczące z pewnością, że mało szczere...
0
@Deviler Nie. Wysokiemu można przynajmniej powiedzieć za Pawlakiem "Wielki do nieba, głupi jak trzeba."
9
Wynycjusz został tym, wysokim komisarzem ds. rasizmu we FIFA i jego współpracownikowi grożono bananem... Uklęknijmy w geście solidarności! #BlackLivesMatter
4
@don'T.R.I.P.e Macron musiał widzieć, bo był niżej. Uchwycony na nagraniu moment kiedy już dwóch kolesi podniosło i przesuwało strażnika. Trzeci nawet zasłonił żeby nie zepsuł zdjęcia.
12
Koleś zasłabł, a Macron ma wyj**ne. Skup się! Najważniejsze jest pozowanie do zdjęć... "LIDER"
0
@VegetaPolska A nie jest tak, że reklamy wykorzystują dane z twojej przeglądarki?
1
"To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny.
Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny. " NT; I Kor, 18, 8-9
https://www.tiktok.com/@strawberrycreampie0/video/7231296543066737962
0
@goldenboy oszą
0
@MesQueUnClub_87 Brazylia?
1
@DaPidejpi "Kawałek języka za przewodnika". Tylko pytam.
4
@Bykunn I odwrotnie. Randomowy obcokrajowiec, zdaniem lewicy, wyjeżdża ze swojego kraju, bo jest prześladowany. Ma zawsze wyłącznie dobre intencje. W jednym się zgadzamy, mnie też nie uśmiecha się kłócić.
0
Zidane po zdobyciu LM. Spalletti po mistrzostwie kraju. Guardiola ma odejść po potrójnej koronie. Ci trenerzy boją się sezonu po sukcesie czy jak?
3
@Deviler Panie, następnym razem KEFIR!
3
@Bykunn Skąd Ty to wiesz, że ma w p****ie?
No tak, on wg Ciebie nie wie o czym mówi albo celowo kłamie, ważne, że Ty wiesz, że to są ludzie prześladowani... ;) Można wiedzieć skąd Ty to wiesz?
8
@Bykunn Pie******iem jest pisanie, że osoba stamtąd, uczony wie mniej o tubylcach niż Polak w Polsce.
Pełna zgoda, że on ma na pierwszym miejscu swój interes. On najchętniej widziałby tych ludzi odizolowanych od społeczeństwa, w kryminale.
14
@HighestInTheRoom Ej tam, to są kobiety z dziećmi w większości przecież... xD
1
@Borneo Ten nożownik z Francji, uchodźca z Syrii był chrześcijaninem. Religia nie ma tu nic do rzeczy. Ludzie stamtąd mają inną kulturę bycia, inne zachowania jak Europejczycy.
Oczywiście, że PiS jest tematem z zainteresowany dlatego, że może zyskać kilka punktów w urnach. Tak samo PO. Tylko w przeciwną stronę. Politycy PO chodzą na te tęczowe parady, bo są im bliskie ideowo? xD Grupa wyborcza i tyle. Dzięki tym 5% mogą wygrać wybory.