0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@michal26 Osz**om. Określić ją trafniej, przy zachowaniu taktu, nie można. Zawsze można powiedzieć, że są gorsi/gorsze. Sławomir NITRAS, to dopiero kawał *****!

1

@RonnieVEB Przynajmniej nie w meczu rewanżowym.

0

@Bartula Koleś rzuca się o to, że nie dostał dodatkowego hajsu za udział w reklamie P$G, od którego to dostaje rocznie 70 mln €. Jak to się ma do robotnika, któremu pracodawca nie płaci od kilku miesięcy? "Nie mieszaj systemów walutowych".
@bartas97 Otóż to.

0

@tristan87 Piłkarz świetny, ale powiedzieć pazerny na pieniądze, to niedomówienie. Ciągle mało.

0

@Kamiloza91 Nie zapominaj o Pucharze Gampera... ;)

0

@Borneo Małże jadłem. Średnio to smakuje. Krewetek nie. Ślimaka nigdy bym do ust nie włożył.

0

@Zoker Kiedy Polska stanie się płatnikiem netto do UE, to w składkach oddamy te dotacje z nawiązką. Z czego? Prywaciok będzie się czuł, sam z siebie, w obowiązku dołożyć, bo kiedyś dostał z UE dotacje do inwestycji w swojej firmie? xD Rolnik, którego nie wykończyli przepisami, dołoży się, sam z siebie, bo dostaje dopłaty? xD Dopłaty dla rolników, to nie ich kolejny zysk, a rekompensata żeby nie upadli. Z wejściem Polski do UE zagraniczny kapitał zyskał dostęp do polskiego rynku i tu inwestował, przy jednoczesnym upadku polskiego. Niemiecka firma się dołoży do składki członkowskiej? xD Na rozwoju Polski dzięki pieniądzom z Unii na ogół bogaciły się zachodnie firmy, a nie polskie. Deptak, odnowione fasady budynków, sala komputerowa w szkole czy nowe autobusy nie dołożą się do budżetu. Państwowych firm, które mogłyby wspomóc budżet, już niemal nie ma. Możliwe, że dlatego ORLEN jest taką "solą w oku" dla liberałów. Państwo będzie podnosiło podatki i nakładało kolejne. A z wejściem Ukrainy do UE, to będzie dopiero katastrofa. Wszystkie zagraniczne firmy, które mają tu swoje zakłady, bo nie muszą szaremu pracownikowi płacić ile by musiały u siebie, natychmiast się przelokują. Dopiero się pootwierają oczka.

1

Kwestia czasu, kiedy zakażą w UE spożywania mięsa. Co rusz ludzi przekonuje się do alternatyw. We Włoszech oferowane są już takie pizze.
"Pizzę! Hawajską? Nie, tą z mrówkami!"
Protel należy do hienowatych. W przeciwieństwie do swoich bardziej znanych kuzynów żywi się termitami. Protel z panią protelową potrafi spółkować bez przerwy nawet do 6h! Także jedzenie ROBACTWA wcale nie musi być takie głupie. Dokument „Domownicy sawanny”.

Xavi OUT!

5

@kynio302 Odpowiedź brzmi: Sleepy Joe Biden! ;)
Krym Rosjanie zajęli, gdy w białym domu też był demokrata. Najlepiej byłoby zapytać, czym Obama i Biden zachęcili W. Putina do aneksji Krymu i wojny na Ukrainie?

0

@kynio302 Kto był prezydentem w białym domu, gdy żołnierze Federacji Rosyjskiej wkroczyli na Ukrainę? :)

2

@macio_944 XD Podobno wykonał przelewy, których nie ujął w wydatkach kampanii wyborczych, dzięki którym ukrył przed wyborcami kompromitujące informacje, czym wpłynął na wynik wyborów i zatuszował poważniejsze przestępstwo. POTĘŻNE zarzuty.

Tak na marginesie. Prokurator, który przedstawił zarzuty, nie potrafił określić jakie to faktycznie jest to poważniejsze przestępstwo.

"Polowanie na czarownice"

2

D. J. TRUMP: "Rosja i Chiny się dogadały. Uwierzycie! Iran dogadał się z Arabią Saudyjską. Rosja wkroczyła na Ukrainę. Tysiące martwych. Zniszczone domy. Nic z tego nie wydarzyłoby się gdybym był prezydentem"

0

@ObiwanKenobi Pozory demokracji...

1

Donald J. TRUMP: "Nie wierzyłem, że to może się wydarzyć w Ameryce. Jedyne przestępstwo jakiego się dopuściłem, to nieustraszona obrona naszego narodu przed tymi, którzy chcą go zniszczyć"

0

@DonMatteo901 Raul będzie po Ancelottim.

0

@MesQueUnClub96


Piłkarze też.

1

@Kondziubarca Czas wrócić do Religia.tv

0

Elektoraty się nie dodają. Skąd teza, że PO, dajmy na to mające przykładowo 30% poparcia, Lewica 10%, 2050 10%, PSL 10% idąc wspólnie w koalicji będą mieli zsumowane poparcie? Elektorat wiejski PSL-u, który nie uciekł do PIS, aż rwie się żeby głosować na koalicję w której są zwolennicy aborcji. Wyborcy Lewicy przełkną koalicję z PO, gdzie są jeszcze centryści i uciekinierzy z PIS? Głównym atutem Polska 2050 było to, że nie są PO..., a teraz mają być wchłonieni jak partia Petru. Nie po to Mucha się ewakuowała. Co by nie mówić o Hołowni, to beksa dobrze to zdiagnozował. Na koalicji więcej stracą niż zyskają.

4

Oskarżaliście SASINA! Chcieliście go zobaczyć za kratami. Teraz PRZEPROŚCIE! Pakiety za 70 mln do głosowania we wyborach kopertowych zostały zmielone. Poszły na makulaturę. Możliwe, że zrobią z nich papier toaletowy. Zatem Minister aktywów państwowych Jacek SASIN MIAŁ RACJĘ. Pakiety wyborcze trafią do wyborców, tak czy siak

1

Ależ Stanowski ocenił Kiwiora i Bednarka w porównaniu do Glika. Miękkie pały vs. charakterny piłkarz.

25

Dziennikarz do Bednarka "Niczego takiego nie przeżyłeś (...)" xD

Akurat on był zaangażowany w jedne z najwyższych porażek w historii PL.

1

Meczycho! Nigdy tego nie zapomnę...

0

@MesQueUnClub96 Właśnie Lewus po porażkach szuka winnych, byleby nie siebie.

1

0

@mate92 teraz jest 1,5.

4

Ahoj!

1

Zaryzykuję tezę, że z Michniewiczem na ławce wynik byłby lepszy.

3

@barcanawieki Dla mnie mężczyzna, który się pakuje w taki związek to definicja frajera. Kobiety kiedyś na takich mówiły jelenie, a teraz chyba łosie. ;)

0

22 reprezentacja w rankingu FIFA gra z 38. Zgadnij która? Odpowiedź może Was zaskoczyć!

[LINK]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?