John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@michal26 Osz**om. Określić ją trafniej, przy zachowaniu taktu, nie można. Zawsze można powiedzieć, że są gorsi/gorsze. Sławomir NITRAS, to dopiero kawał *****!
1
@RonnieVEB Przynajmniej nie w meczu rewanżowym.
0
@Bartula Koleś rzuca się o to, że nie dostał dodatkowego hajsu za udział w reklamie P$G, od którego to dostaje rocznie 70 mln €. Jak to się ma do robotnika, któremu pracodawca nie płaci od kilku miesięcy? "Nie mieszaj systemów walutowych".
@bartas97 Otóż to.
0
@tristan87 Piłkarz świetny, ale powiedzieć pazerny na pieniądze, to niedomówienie. Ciągle mało.
0
@Kamiloza91 Nie zapominaj o Pucharze Gampera... ;)
0
@Borneo Małże jadłem. Średnio to smakuje. Krewetek nie. Ślimaka nigdy bym do ust nie włożył.
0
@Zoker Kiedy Polska stanie się płatnikiem netto do UE, to w składkach oddamy te dotacje z nawiązką. Z czego? Prywaciok będzie się czuł, sam z siebie, w obowiązku dołożyć, bo kiedyś dostał z UE dotacje do inwestycji w swojej firmie? xD Rolnik, którego nie wykończyli przepisami, dołoży się, sam z siebie, bo dostaje dopłaty? xD Dopłaty dla rolników, to nie ich kolejny zysk, a rekompensata żeby nie upadli. Z wejściem Polski do UE zagraniczny kapitał zyskał dostęp do polskiego rynku i tu inwestował, przy jednoczesnym upadku polskiego. Niemiecka firma się dołoży do składki członkowskiej? xD Na rozwoju Polski dzięki pieniądzom z Unii na ogół bogaciły się zachodnie firmy, a nie polskie. Deptak, odnowione fasady budynków, sala komputerowa w szkole czy nowe autobusy nie dołożą się do budżetu. Państwowych firm, które mogłyby wspomóc budżet, już niemal nie ma. Możliwe, że dlatego ORLEN jest taką "solą w oku" dla liberałów. Państwo będzie podnosiło podatki i nakładało kolejne. A z wejściem Ukrainy do UE, to będzie dopiero katastrofa. Wszystkie zagraniczne firmy, które mają tu swoje zakłady, bo nie muszą szaremu pracownikowi płacić ile by musiały u siebie, natychmiast się przelokują. Dopiero się pootwierają oczka.
1
Kwestia czasu, kiedy zakażą w UE spożywania mięsa. Co rusz ludzi przekonuje się do alternatyw. We Włoszech oferowane są już takie pizze.
"Pizzę! Hawajską? Nie, tą z mrówkami!"
Protel należy do hienowatych. W przeciwieństwie do swoich bardziej znanych kuzynów żywi się termitami. Protel z panią protelową potrafi spółkować bez przerwy nawet do 6h! Także jedzenie ROBACTWA wcale nie musi być takie głupie. Dokument „Domownicy sawanny”.
Xavi OUT!
5
@kynio302 Odpowiedź brzmi: Sleepy Joe Biden! ;)
Krym Rosjanie zajęli, gdy w białym domu też był demokrata. Najlepiej byłoby zapytać, czym Obama i Biden zachęcili W. Putina do aneksji Krymu i wojny na Ukrainie?
0
@kynio302 Kto był prezydentem w białym domu, gdy żołnierze Federacji Rosyjskiej wkroczyli na Ukrainę? :)
2
@macio_944 XD Podobno wykonał przelewy, których nie ujął w wydatkach kampanii wyborczych, dzięki którym ukrył przed wyborcami kompromitujące informacje, czym wpłynął na wynik wyborów i zatuszował poważniejsze przestępstwo. POTĘŻNE zarzuty.
Tak na marginesie. Prokurator, który przedstawił zarzuty, nie potrafił określić jakie to faktycznie jest to poważniejsze przestępstwo.
"Polowanie na czarownice"
2
D. J. TRUMP: "Rosja i Chiny się dogadały. Uwierzycie! Iran dogadał się z Arabią Saudyjską. Rosja wkroczyła na Ukrainę. Tysiące martwych. Zniszczone domy. Nic z tego nie wydarzyłoby się gdybym był prezydentem"
0
@ObiwanKenobi Pozory demokracji...
1
Donald J. TRUMP: "Nie wierzyłem, że to może się wydarzyć w Ameryce. Jedyne przestępstwo jakiego się dopuściłem, to nieustraszona obrona naszego narodu przed tymi, którzy chcą go zniszczyć"
0
@DonMatteo901 Raul będzie po Ancelottim.
0
@MesQueUnClub96
Piłkarze też.
1
@Kondziubarca Czas wrócić do Religia.tv
0
Elektoraty się nie dodają. Skąd teza, że PO, dajmy na to mające przykładowo 30% poparcia, Lewica 10%, 2050 10%, PSL 10% idąc wspólnie w koalicji będą mieli zsumowane poparcie? Elektorat wiejski PSL-u, który nie uciekł do PIS, aż rwie się żeby głosować na koalicję w której są zwolennicy aborcji. Wyborcy Lewicy przełkną koalicję z PO, gdzie są jeszcze centryści i uciekinierzy z PIS? Głównym atutem Polska 2050 było to, że nie są PO..., a teraz mają być wchłonieni jak partia Petru. Nie po to Mucha się ewakuowała. Co by nie mówić o Hołowni, to beksa dobrze to zdiagnozował. Na koalicji więcej stracą niż zyskają.
4
Oskarżaliście SASINA! Chcieliście go zobaczyć za kratami. Teraz PRZEPROŚCIE! Pakiety za 70 mln do głosowania we wyborach kopertowych zostały zmielone. Poszły na makulaturę. Możliwe, że zrobią z nich papier toaletowy. Zatem Minister aktywów państwowych Jacek SASIN MIAŁ RACJĘ. Pakiety wyborcze trafią do wyborców, tak czy siak
1
Ależ Stanowski ocenił Kiwiora i Bednarka w porównaniu do Glika. Miękkie pały vs. charakterny piłkarz.
25
Dziennikarz do Bednarka "Niczego takiego nie przeżyłeś (...)" xD
Akurat on był zaangażowany w jedne z najwyższych porażek w historii PL.
1
Meczycho! Nigdy tego nie zapomnę...
0
@MesQueUnClub96 Właśnie Lewus po porażkach szuka winnych, byleby nie siebie.
1
@Comfortable_ +1 ;)
0
@mate92 teraz jest 1,5.
4
Ahoj!
1
Zaryzykuję tezę, że z Michniewiczem na ławce wynik byłby lepszy.
3
@barcanawieki Dla mnie mężczyzna, który się pakuje w taki związek to definicja frajera. Kobiety kiedyś na takich mówiły jelenie, a teraz chyba łosie. ;)
0
22 reprezentacja w rankingu FIFA gra z 38. Zgadnij która? Odpowiedź może Was zaskoczyć!
[LINK]