- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
0
"Właśnie obejrzałem reklamę dotyczącą przedłużenia karnetów na sezon 2023/24. W żadnym momencie nie zostałem poinformowany o celu wywiadu, którego udzieliłem. Wyglądał na zwykłą rozmowę podczas klubowego dnia marketingowego. Nie zgadzam się z opublikowaniem tego materiału. Z tego powodu walczę o indywidualne prawa do wizerunku. PSG to wielki klub i rodzina, ale z pewnością nie jest to Kylian Saint-Germain"- napisał Mbappe.
Meczyki.pl
0
@tristan87 Szkoda, że nie jest taki krytyczny w temacie swojej gry. A kasa na konto leci ogromna.
0
@tristan87 Piłkarz świetny, ale powiedzieć pazerny na pieniądze, to niedomówienie. Ciągle mało.
0
@John_Doe Skoro Mbappe można oszukiwać, to rozumiem, że mniej majętnych też?
1
@tristan87
Czyżby szukał pretekstu do ucieczki z Paryża?
2
@bartas97 jeszcze tego brakowało żeby Aruajo musiał obskakiwac i Vinicusa i Mbappe
0
@Bartula Koleś rzuca się o to, że nie dostał dodatkowego hajsu za udział w reklamie P$G, od którego to dostaje rocznie 70 mln €. Jak to się ma do robotnika, któremu pracodawca nie płaci od kilku miesięcy? "Nie mieszaj systemów walutowych".
@bartas97 Otóż to.
0
@Kinginiesta
Nie wiadomo, czy jakby miał odejść - to do Realu. Pewnie teraz Premier League miałoby większe szanse. Real z tym paryskim tworem w negocjacje raczej nie wejdzie.
2
@bartas97 jeszcze rozważałbym w kontekście Mbappe jeden argument dlaczego przedłużył w Paryżu wówczas - przed MŚ nie chciał zmieniać klubu itp, ale wówczas mógł przedłużyć o rok. Poza tym nie kojarzę, żeby sam użył tego argumentu.
W tym wieku będać tak dobrym piłkarzem i nie granie w lepszej lidze to jego strata, bo jednak meczami w Ligue 1 dużo trudniej budować legendę tego największego szczebla.
Myślę, że jednak 2024 to już będzie moment odejścia u niego (teraz przy ważnym kontrakcie to ciężko będzie mu ucieć od szejków)
1
@bartas97 szczerze chciałabym go zobaczyć w Barcy na co nie ma najmniejszych szans więc chociaż niech przyjdzie do La ligi, to by dało tej lidze kopa, bo na razie Tebas ciągnie ją na dno