John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphinha. Nowy sezon serialu Lost.
1
GAVI. Nikt w FC Barcelona w tym stuleciu, będąc tak młodym, nie rozegrał 50 meczów w lidze. W całej La lidze szybciej to udało się tylko Ikerowi Munianinowi.
0
@Gappeq Nie i mam nadzieje, że tak pozostanie. ;)
0
@Emhyr I potem w Ekstraklasie często nie podają sobie nawet ręki przy okazji następnego meczu, a Zieliński i Zalewski mają potem w repce razem grać... ;)
0
@Recha_0684 Czemu "Co innego jest palić zioło,a co innego dawać w żyłę Krak"? Jeśli alkohol jest legalny, marihuana Twoim zdaniem powinna być, to czemu nie mogą być i heroina, opium, amfetamina legalne? Bo są ludzie, którzy będą je nadużywać?! Ano na pewno będą. Jak marihuana będzie legalna, to będą tacy którzy będą ją nadużywać. Napisałeś, że nadmiar wody może zabić, to pewnie i nadmiar thc może zabić albo, nie wiem czy nie gorsze, upośledzić mózg.
Dziękuję za troskę, u mnie g=9,81m/s2
3
@HighestInTheRoom Jesteś jak ten zegarek, który liczy kroki. ;)
1
@FeriFcb W pierwszym poście generalnie chodziło mi o to, że uzasadnia się legalizację marihuany troską o chorych. Podobnie jest przy temacie adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Piszą, że dzieci zostaną w domu dziecka, bo ich nie adoptują. Tam i tu gra na empatii. Więc odbiłem piłeczkę, czemu nie stosować heroiny w medycynie. Jeśli ma zastosowanie.
Oczywiście, że każdy decyduje o swoich wyborach. Tyle, że wraz legalizacją pojawią się związki plantatorów, grupy interesu, które będą się domagać dofinansowań, dopłat, odszkodowań z budżetu państwa. Znaczy z podatków. Czyich? M.in. i moich. Ja nie chcę pośrednio brać udziału w narkobiznesie.
0
@AbelKabel Byle nie audi, nie? ;)
0
@MikeBajson Okej.
Ja również pozdrawiam.
0
@Recha_0684 Wg mnie nie powinna być zalegalizowana.
Wpływy do budżetu państwa z tytułu podatków od sprzedaży marihuany, to byłyby pieniądze z odurzania społeczeństwa. Niech będzie jasność te z alkoholu też są.
Królestwo Niderlandów to narkopaństwo i mam ich w "poważaniu". Zgniły naród.
Widzisz Ty "(...) może dwa razy zapaliłeś" i wystarczy. Znasz umiar, a są tacy którzy "nie mają wszystkich w doma".
1
@macio_944 Przeklęty RedBull...
3
@Janiama Z filmu Vabank, z głównych ról, to jeszcze została tylko Pani Ewa Szykulska.
0
@speed1 ;) [15 znaków]
0
@Gappeq Mam to samo, co miałbym gdyby ktoś był za legalizacją heroiny czy innego narkotyku. A to, że używa się w tym celu przedmiotowo chorych na raka, to już szczyt.
0
@speed1 Więcej dystansu!
0
@kryhaa Sadzić Palić Aresztować Osądzić!
0
@kalabanga Gdzie napisałem, że amfetamina i heroina występują naturalnie? O zastosowanie mi chodzi. Marihuana ma być legalna, bo ma jakieś zastosowania, więc i Ja piszę heroina, opium też mają.
Pieniądze z tych podatków, to też byłyby "owoce zatrutego drzewa"
0
@Danger204 A wątroba cierpi! No way!
0
@cracker Wg mnie też. Narkotyk to pojęcie abstrakcyjne. Może nim być wszystko, co nie jest niezbędne do życia, a nie możemy się bez niego obejść. Oczywiście, że trzeba mieć umiar. Problem w tym, że wielu ludzi nie zna umiaru, stąd m.in. zakazy i obostrzenia.
0
Komentarz usunięty
0
@Johnson Heroina idealna na kaszel palacza! ;)
0
@FanBarcYxD O zastosowaniu mowa, nie o pochodzeniu.
1
@adi7adi8 Bo ja wiem, na dworze 2°C
4
Legalna marihuana? Bo marihuana ma zastosowanie w onkologii. Mam propozycję zalegalizujmy/depenalizujmy też heroinę! Dlaczego nie? Skuteczna w leczeniu kaszlu, ponoć... Amfetamina? Wybudujmy muzeum ku chwale. Gdyby "białego" nie zażywali piloci bombowców, kto wie jak potoczyłaby się WWII... ;) Dwulicowe argumenty. Pewnie wielu z buisnessplanami czeka i zaciera ręce, wszystko rzecz jasna w trosce o zdrowie pacjentów. XD Bogacić się na odurzaniu społeczeństwa?! Htfu tfu I spit on these people!
0
@MesQueUnClub_87 Eugenika.
0
@Nazio87 I tak dobrze! U mnie duży krojony 9,1...
2
@RoberDzik A gdzie napisał nieprawdę?
0
@Kgorecki2500 Płaca minimalna się kłania...
0
@Kinginiesta Jak się jest z najbliżej rodziny to nie płaci się podatku od spadku.
5
W wieku 86 lat zmarł aktor Leonard Pietraszak (1936-2023). Ja kojarzę z ról w Vabankach, Czterdziestolatku, Kingsajzie i serialu Czarne chmury, którego w sumie nie lubiłem.