John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LjakRoberciik Dragon Ball (oryginał, Z, GT).
6
LOKATORKA (2021). Dawno RÓWNIE DOBREGO polskiego FILMU nie oglądałem. Gangsterka. Polityka. Interesy i przepychanki elit. Zbrodnia. Życiowy PROBLEM zwykłych LUDZI. Wszyscy o wszystkim wiedzieli, a i tak z różnych względów nie reagowali. [Cytat z filmu: ”Tu przeciwnie niż na poczcie. Pierwsze idą grube koperty.”]
Tomasz SAPRYK, aktor.- Wróć! -PAN AKTOR. Genialny w roli „czyściciela” kamienic. [SPOILER] W filmie ostatnie słowo należy do niego. Zupełnie inna rodzina. Pukają do drzwi. Starsi państwo otwierają. Grany przez Sapryka Rakowicz: „Dzień dobry. Chciałem zapytać czy dobrze Wam się U MNIE MIESZKA.” Koniec filmu.
Wszedłem sobie zobaczyć, jaką ocenę ma film na filmwebie... 5,8 XD Wiem, że mój odbiór filmu może być zupełnie inny niż kogoś innego. Dla mnie? Spokojnie 7, 5 powinno być, może 8. Według mnie film świetnie zrealizowany pod każdym względem. Można górnolotnie powiedzieć, że to WAŻNY FILM. Niewiele polskich film zrobiło na mnie podobne wrażenie po pierwszym seansie: Że życie ma sens, PSY, Symetria, Wołyń, Dom zły, Człowiek na torze. Gorąco POLECAM!
0
W oryginale „zagubieni chłopcy” to chłopcy, którzy wypadli z wózka, kiedy opiekunka patrzyła w przeciwną stronę. Nikt po 7 dniach po nich się nie zgłosił, to trafiali do Nibylandii. Wyłącznie chłopcy! Dziewczynki SĄ ZBYT BYSTRE, żeby wypaść z wózka.
2023: Piotruś Pan i Wendy:
Wniosek? Dziewczyny są równie tępe, co chłopcy... Ja wspieram równouprawnienie! Przecież dziewczyny mogą, są w stanie i powinny robić to samo, co chłopcy. :)
0
@Gogonatra Ciekawy materiał. Aczkolwiek, jak świnia niebo, że tzw. rozwinięta państwa będą rozwijały nieemisyjne rozwiązania, bo ciąży na nich odpowiedzialność za dekady rozwoju okupionego emisją zanieczyszczeń. Już to widzę jak (USA, UK i Niemcy) porzucają chęć zysku i z uwagi na środowisko rozpowszechniają zielone technologie po kosztach... XD
Materiał nie był o tym, ale nasuwają się kolejne pytania. Czy te mało emisyjne, nieemisyjne technologie faktycznie nie szkodzą środowisku czy jednak też? Poza tym są z goła droższe niż te demonizowane. Co odczują w rachunkach przede wszystkim "szarzy" obywatele.
2
@NeKenI Wychodzi na to, że generalnie Azjaci mają w "D" środowisko.
Podobnie z C02. Ile emitują Chiny i Indie, a ile Europa, Polska. Tam budują nowe kopalnie i elektrownie węglowe, a tu wygaszają. xD
0
@NeKenI A tam pewnie zwykła sieja...
0
@PatrykBarca 20% orginal, a warianty fresh i aromatyzowane miały bodaj 16%. ;)
0
Eric Cantona nie zgadza się z tą opinią.
1
Kupiłem JINRO. Z lodówki, słabo smakuje. Jakby wódka rozcieńczona wodą... Niezmrożona całkiem nieźle. Jakby słodzona słabiutka wódka. Generalnie nie warto. Butelka 350 ml, 20,1% alko, wersja orginal 24 zł w Auchan.
Co ciekawe Jinro to alkohol, który ma najwyższą sprzedaż na świecie. Nie powinno dziwić skoro popularny w Korei i Chinach.
0
@FCB_dimiC W TV wypowiadali się, że to również domena wieku. W podobnej sytuacji tam, gdzie dorosły powie dość, osiągnąłem swój "cel", małolat będzie dalej kopał...
2
@Spider_64 Dokładnie. Wyrok jak dla dorosłego. Ewentualnie jakby jaki, dajmy na to, 14-latek zabił kogoś, to najpierw wyrok odsiadywać w jakieś zamkniętej placówce dla młodocianych. Tam mógł mieć możliwość edukacji, żeby zrobić zawodowe. Z ukończeniem 18 przeprowadzka na resztę wyroku z dorosłymi.
8
@Jakchcesz Ministrant?
0
@Kgorecki2500 Przynajmniej cokolwiek...
0
@tadzik447 P. Najsztub: "Sąd, kiedy rozstrzygał tę sprawę, nie ustalił ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy." XD
5
„Skazany został Jerzy S. Ojciec Macieja Stuhra.”
Nie, no nie wiem, o kogo chodzi… xD
Btw. 12 tys. zł zł grzywny i 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
1
@Comentateiro Pewnie, że TAK.
Świetna sprawa, gdy trenerem pierwszej drużyny jest jej wychowanek, ale muszą być realizowane cele sportowe.
Klopp, nawet gdyby nie załapał się do czołowej czwórki, to i tak utrzyma posadę. Raz, za to co osiągał z klubem. Dwa, gdyby w LFC pojawił się nowy właściciel, widzą ile dało zwolnienie Tuchela w Chelsea. No chyba, że Klopp sam powie pas.
2
"BĘDZIE LEPIEJ". Dawno się tak nie uśmiałem na polskiej komedii.
[SPOILER] Dwaj główni bohaterowie filmu Tońko i Szczepko znajdują porzucone w parku niemowlę. Co tu zrobić z dzieckiem? Postanawiają, więc je zanieść na policję. Dochodzą z dzieckiem do posterunku. I jedne do drugiego mówi:
"Co on [dziecko] takiego zrobił żeby go na policję już pakować?!" XD
Rozmawiają między sobą o dziecku:
Szczepko: "Ja będę matką."
Tońko: "Ja też!"
S: "DWIE MATKI? Toż to nie możliwe!"
T: "To ja będę ojciec."
S: "Ty, jak on będzie się nazywał?"
T: "Niech się nazywa po ojcu, Antoni!"
S: "Antoni? NIECH SIĘ NAZYWA PO MATCE, SZCZEPAN!" XD
Polska 1936 i jakie aktualne dialogi...
Tońko i Szczepko spotykają byłego pracodawcę, u którego pracowali w fabryce zabawek przy taśmie produkcyjnej. Ten zaskoczony, że teraz są dyrektorami...
Szczepko mu odpowiada:
"MY SZUKALI ROBOTY! NIE BYŁO. MY MUSIELI ZOSTAĆ DYREKTORAMI." XD
Komedia nader aktualna. Część akcji filmu dzieje się we Lwowie. Po za tym, Tońko i Szczepko, mówią w tamtejszej gwarze.
1
@Michael24
Nadejdzie wiosna i lepsze czasy
powróci Ruch Chorzów w szeregi Ekstraklasy!
2
@daniel32778 Mężczyźni grają do 3 wygranych setów. Większy wysiłek, to i większa pensja imo się należy.
1
Nadal lubimy czy przestajemy?!
https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,163229,29490872,iga-swiatek-zaapelowala-o-wyrownanie-zarobkow-kobiet-i-mezczyzn.html?disableRedirects=true
0
@A4ron ;) Czego nie rozumiesz?
2
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
Zaginął Robert Lewandowski. Lat 34. Ponad 1,8 m wzrostu. Brunet, krótko obstrzyżony. Ostatni raz widziany w Manchesterze. O jakiekolwiek informacje proszą zaniepokojeni kibice FC Barcelona.
0
Teraz Lewandowski niech se strzeli kwadrylion goli kadyksom i innym majorkom.
1
Cymbał uderzył piłkę w upadającego. Trybuny skandują: Bruno, Bruno...
0
Brzydko! Chamskie zachowanie Fernandesa.
0
Liga hiszpańska znów weryfikowana. Przyszły mistrz ligi z pełnymi portkami przed trzecią drużyną PL.
1
@LambiPL Dlatego też napisałem wyżej, że dla mnie "(...) to skur******two". Ja bym tak nie zrobił, ale ludzie są różne...
4
Na teren cmentarza wchodzi koleś z wilczurem. Pies spuszczony, swobodnie sobie po grobach hasa. Zero reakcji właściciela czworonoga. Ja przy swoim grobie. Po chwili słyszę trzask tłuczonego szkła… Do cmentarza są trzy wejścia i przy każdym wywieszka „zakaz wprowadzania psów”. Jeszcze można by przełknąć, gdyby pies był prowadzony blisko na smyczy ścieżką, ale co to, to nie. Totalnie wyj***ne! Idiota nawet nie przyszedł na cmentarz odwiedzić grób, tylko sobie skracał drogę idąc przez cmentarz…
Takiemu lepiej nie zwracać uwagi: „Panie tam jest zakaz. Z psem się nie wchodzi na cmentarz”. Napiszcie, że jestem przewrażliwiony, że zakładam po ludziach najgorsze, ale wiesz jaki to jest człowiek? Przeprosi, może coś odpysknie i pójdzie w c**j albo się Ciebie dobrze zapamięta, a właściwie twój grób i jak przyjdziesz za jakiś czas na cmentarz, to się dowiesz. Widziałem już na cmentarzu kompletnie rozbity pomnik.
Właścicielu psa proszę NIE CZYTAJ DALEJ! Dlatego się nie dziwię. Nie dziwię się, że gdzieś porozrzucano haczyki z kiełbasą. Żeby nie było, tak czy siak, to skur******two. Nie pochwalam, wręcz przeciwnie, ale… Może ktoś też widział podobną sytuację na cmentarzu, a potem za jakiś czas poszedł odwiedzić grób i zastał potrzaskane znicze. Później „połączył kropki”. Na trawniku, pod blokiem właściciela psa jest znak „zakaz wyprowadzania psów”, więc idzie z pieskiem pod czyjeś okna. O tych „minach” na chodnikach, nie wspomnę. Wieś gmina niesie, że za nie sprzątanie po swoim psie przysługuje mandat. Według mnie to miejska legenda jak ze schodzeniem z roweru przed pasami. Ktoś miał już po prostu serdecznie dość. Pomyślał sobie, wy mi robicie na złość, to teraz ja wam…
100%. Gdyby wszyscy właściciele psów po prostu szanowali tych, którzy psa nie mają, to na pewno znikłyby haczyki z kiełbasą, nie używano by tylu fajerwerków. Z byciem właścicielem psa powinno być jak z paleniem na przystanku, powinno „wyjść się za wiatę”. Ja nie chcę być biernym właścicielem psa.
Pozdrawiam
0
@barcelonaLM Odpowiedź druga na pewno.
3
@626 Za pchnięcie na Nunezie