3

Nieuzasadniona ta krytyka Tebasa. La liga przecież też się wzmacnia! Matt Doherty w Atlético. ;)

0

@gumaz 0,5l Rockstar, koniecznie ten bez cukru, raz na dwa dni. Wszystko ok. Natomiast po klasycznym Redbullu z cukrem (0,25l) miałem uczucie, że pulsuje mi skroń. Nigdy więcej!

1

@Rastafarnianin Tam jedna skrajność, a w krajach rozwiniętych przeciwna.

0

@Kondziubarca Zajmie swoją ulubioną pozycję, horyzontalną.

0

@PatrykBarca Dziwne to. Im większe ubóstwo, tym ludzie mają więcej dzieci, bardziej trzymają się razem, jest większa wspólnota. Im większy dobrobyt, tym większy indywidualizm, myślenie tylko o sobie i mniejsza dzietność, jak wśród rodowitych Szwedów.

1

Na Pulsie leci POZA ZASIĘGIEM (2004). W rolach głównych m.in. Ida Nowakowska. No i jeszcze ten Seagal Steven.

5

Kolejny Araujo. Wszędzie, kurła, ten nepotyzm...

2

Była dzisiaj relacja z papieskiej pielgrzymki do Demokratycznej Republiki Konga. Co kawałek do przejścia, to wieźli Franciszka na wózku. Przed pałacem prezydenckim podczas odegrania hymnu stał obok Prezydenta kraju. Widać, że sprawiało mu to trudność, w końcu 86 lat daje o sobie znać. Kiwał się w przód i w tył, aż nie wytrzymał i wspomógł się laską. Jak podstawili mu krzesło i usiadł, widać było ulgę na twarzy. Oj, powoli kończy się nam Papież Franciszek.

Btw ciekawe rzeczy mówili o DRK, w Polsce dzietność wynosi 1,3 a tam ponad 3. Na każde 8 zgonów przypada 41 narodzin. Przez to DRK są narodem młodych ludzi. Tylko 4% społeczeństwa ma dostęp do internetu.

1

@tbas Bambry na eksporcie więcej zarobią niż na sprzedaży w kraju. W Polsce popyt ten sam a podaż mniejsza, to ceny, tego co zostanie, nie pójdą przecież w dół...

2

Oglądałem polsatowskie Wydarzenia. Ulga. Człowiek czegoś się dowie. Natomiast w innych programach informacyjnych... "Zdrajca polski", "zła opozycja" i Ukraina albo "dyktator", "zła partia rządząca" i Ukraina. Co się w Polsce dzieje, to ich nie interesuje.

1

@jeyx77x Zdróweczka życzę.

8

Teraz już nie będzie tak wesoło na wulkanizacji @Luciano99 ...
https://www.prawodrogowe.pl/informacje/news-tygodnia/prezydent-podpisal-pracodawca-sprawdzi-trzezwosc-pracownikow
Tylko kto sprawdzi szefa?

0

@Pedri16Future Długo? Ciekawe kiedy będzie premiera Batgirl... ;)

0

@karci0 Jeszcze ten GK od skorpiona w meczu z Anglią.

0

Dobranoc !


0

@adi7adi8 Napisałeś "Ameryka decyduje gdzie oni będą mogli latać jak wlecą w rosyjską strefe to nie dostaną więcej amunicji (...)" Odpisałem, że "Wątpię", bo nawet gdyby Ukraińcy przeszarżowali, to i tak USA będą ich dalej dozbrajać. USA chciałby upadku Rosji, i pewnie wielu innych państw.

0

@Tasde Przykładowo Izrael ma swoją "żelazną kopułę", a jednak jakieś mało zaawansowane rakietki hamasu docierają do celu. Nie przeceniaj ani jednych ani drugich.

0

@adi7adi8 Wątpię. Dla Ameryki to okazja zniszczenia kolejnego państwa, które się nie słucha. Tym razem rękoma Ukraińców, ale Ruscy sami się prosili.

0

@Aragorn33 Oświeć mnie, gdzie tu była "ruska propaganda"? Zniszczenie mostu krymskiego jest tutaj najlepszym przykładem.

0

@Tasde "Tam gdzie się ma kontrolę nad niebem." Ciekawe jak się to ma w praktyce...

4

@adi7adi8 Zgodzę się z tym. W teorii, tak. Szkoda, że u nas są to zawsze działania doraźne. Musi się coś wydarzyć (w tym przypadku wojna na Ukrainie) żeby coś zacząć robić. W czasach PO zlikwidowano 629 jednostek wojskowych, zlikwidowano pobór, a teraz się to odwraca.

0

@Aragorn33 Spójrz na mapę gdzie leży Polska, a gdzie leży Holandia. Gdy się zdarzy ZNOWU niekompetencja Ukraińców, jak myślisz, gdzie bardziej prawdopodobne, że spadnie rakieta Ukraińska, czy nawet Rosyjska? Na wschód Polski czy wschód Ukrainy.
Chciałbym wierzyć, że Ukraińcy posiadając F-16 ograniczą się tylko do używania ich na swoim terytorium, naprawdę chciałbym, ale tak nie będzie...

0

@Aragorn33 Jeśli faktycznie nie byłoby jakiegokolwiek zagrożenia, to zwijaliby wojsko, a nie wywalali na nie kolejne mld. zł. Wydawać kasę na coś co jest nie potrzebne, faktycznie aż kipi od logiki.

0

@Aragorn33 Służby państwowe, media się czymś interesują to znaczy, że to nie jest "(...) idiotyczna propaganda strachu", tylko dmuchanie na zimne.

Szkoda, że w Polsce robi się wszystko po fakcie. Przed wojną na Ukrainie schrony WSZYSCY mieli w D. Przykład. Zawaliła się pod śniegiem ta hala w Katowicach. Co się działo później? Wszyscy nagle się obudzili, że trzeba odśnieżać dachy. Przez kilka następnych zim mocno tego pilnowali...

0

@Aragorn33 Skąd więc to dozbrajanie się i powiększanie liczebności wojska skoro nic nam nie zagraża? 0 logiki

0

@Aragorn33 Ciekawe czemu więc TVNowskie Fakty nie tak dawno temu robiły materiał o liczbie i stanie schronów w Polsce?

Oby personel od F-16 był bardziej kompetentny od tego od obrony przeciwrakietowej, vide Przewodów.

To co spadło na nasze terytorium, to 1. niekompetencja Ukraińców albo, w co nie chcę wierzyć 2. celowe zagranie Ukraińców, żeby bardziej zaangażować Nato do działania.

XD Już to widzę, że Ukraina dostaje F-16 i nie używa ich na terenie Rosji.

Ja również mam nadzieję, że już wszystko jest jasne. :)

0

Decyzja o przekazaniu F-16 Ukrainie w lutym. Od razu nasuwa się. Na co, posiadając taki sprzęt, pozwolą sobie Ukraińcy?! Jaka będzie odpowiedź Rosji?! Przekazanie samolotów to niepotrzebna eskalacja konfliktu ze strony państw Nato. DOLEWANIE OLIWY DO OGNIA. Faktycznie trzeba będzie się zainteresować, gdzie znajduje się najbliższy schron.

O tym, żeby Ukraińcy ogarnęli obsługę tych samolotów i znowu nie ostrzelali nam woj. lubelskiego, nie wspomnę...

0

@Bartula Przykro mi. Laicyzacja społeczeństwa.

0

@kryhaa Zawodowstwo a durne ganianie na placu. Polscy piłkarze za granicą są przecież nasz wizytówką, ale jednak wiocha też.

0

@Kondziubarca Hiszpanie odgrywający role żeby się przypodobać kibicom swoich klubów, tu natomiast Po**czki. Zupełnie inny wymiar. Gdzie im do nas...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?