John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom A czy ja Alvesa skazałem? Chociaż widzę, że wielu już uniewinnia...
0
@daniel32778 Ja też go nie oskarżam. Przeszkadza tylko z góry uznawanie za niewinnego, bo najpierw chciała...
0
@kynio302 Całkiem możliwe. Pytanie czy prostytutce nie może się coś nie spodobać w trakcie i powiedzieć, że już nie chce?
1
Kobieta idzie do ubikacji z mężczyzną, celem współżycia. On chce i ona chce. Są w kabinie. Zaczyna się... Ale kobiecie coś się nie spodobało, nie istotne co, już nie chce i daje mężczyźnie o tym do zrozumienia. Mężczyzna to ignoruje i kontynuuje. Obmacywanie wbrew jej woli. Napaść seksualna! Doszło do penetracji. Gwałt! Szarpnął, uderzył. Dopisać do pakietu przemoc. Co to jest za okoliczność łagodząca, że SAMA CHCIAŁA... Mogła chcieć najpierw. Chciała to zrobić ze znanym. Chciała, bo liczyła, że później dostanie prezenciki. Chciała i w pewnym momencie powiedziała NIE! To się liczy. Kolejny Robinho... Koniec.
1
@marcin62 Piszę to 22 stycznia. Osoba urodzona 23 stycznia 2005 nie jest dzisiaj, 22 stycznia, uprawniona do legalnego zakupu alkoholu, papierosów, a więc też do ich użytkowania. Jutro 23 stycznia ta osoba będzie. Dojrzałość emocjonalna nie ma tu nic do rzeczy. Gdyby od dojrzałości uzależnić prawo palenia papierosów, to palić mógłby pewnie nie jeden 14-latek, a co poniektórzy 30, 40-latkowie nie.
0
"Nie wyobrażam sobie (...)", a teraz "Jak uważacie? Czy związek (...)"
Z deszczu pod rynnę. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Mudryk pozdrawia! ;)
https://zapodaj.net/0001681be3bfe.png.html
0
@marcin62 17, 11 bez różnicy. Nie ma 18, więc za smarkaty na papieroski.
Zielone za "(...) słabe zachowanie policjanta, paragraf powinien znać jednak"
1
@DonCarletto Format rozgrywek? Dla mnie liga najsprawiedliwsza. ;)
1
@Pawel13sz Xavi out!
1
@sendesara LaRamblowy Hendrix!?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Deviler Przeca Selekcjoner Probierz musi mieć kilku asystentów. Niech się chłopaki uczą zawodu trenera.
0
Quique Setién i Vinicius od kiedy takie amigosy?
1
@Barca1992 Rymanowski już na początku chciał go wytrącić z równowagi. Zwrócił się do Mentzena panie pośle, a potem się poprawił prezesie "Pan posłem jeszcze nie jest"... XD Później pytanie o możliwą koalicję z Solidarną Polską i tradycyjnie o Brauna. Ze wszystkie Mentzen wybrnął.
20
Sławomir MENTZEN w programie Gość wydarzeń.
B. Rymanowski: Czy zasiłek dla uchodźców z Ukrainy przez rok, to nie za mało?
S. Mentzen: Rok to wystarczający okres czasu żeby znaleźć sobie pracę.
B. Rymanowski: To są często samotne, młode matki z małymi dziećmi.
S. Mentzen: Panie redaktorze w Polsce są przedszkola, żłobki. Młode Polki też mają dzieci, a jednak pracują. Nie widzę powodu żeby Ukrainki traktować lepiej od Polek!
Rymanowski spuszcza głowę i zmienia temat. ;)
0
@Rewolucja123 Wszyscy (38 mln.). Znalezienie 11stu piłkarzy na odpowiednim poziomie... No z tym może być problem.
0
@gumaz Eutanazja? Legalna w III Rzeszy...
1
Javier Zanetti. Ten człowiek się nie starzeje.
0
@fotohobby Śląsk w granicach Polski. Historia sukcesu! xD
"masz małą lukę w wiedzy nt jak wyglądał Plebiscyt" Która ze stron uzyskała większość? Nie obrażaj się, to tylko gdybanie, ale ciekawe czy Twoi (i innych) Ślązaków pradziadkowie postąpiliby tak samo widząc, co zrobiono z przemysłem górniczym i hutniczym na GOP.
"Trzeba było wtedy inaczej granice proponować." Pod tym podpisuję się w 100%.
0
@fortunate_son Odnosiłem się tylko do terenów wschodniej Ukrainy zamieszkanych w zdecydowanej większości przez ludność pochodzenia rosyjskiego.
Gruzja! Dobry dowód na to, że Twoja teoria jest mylna. Rosja w 2008 kawałek Gruzji, tj. Osetię Południową, sobie "zabrała", a właściwie podporządkowała. CZEMU SIĘ ZATRZYMAŁA? Świat wojnę w Gruzji generalnie miał w "D".
0
@osa91 W 1939 pewne państwo domagało się od Polski korytarza przez nasz kraj. Polska odpowiedź? Nie. Reszta to już historia, ale głupoty. KAWALERIĄ NA TANKI!
Sam sobie zaprzeczasz! Najpierw "(...) Ukraina nie jest państwem będącym mieszanką narodowości." A zaraz potem "Mają mniejszości jak każdy kraj. Niestety największa jaką mają to rosyjska." Zdecyduj się.
Sztuczne państwo, bo w ich granicach znalazły się tereny rosyjskie, zamieszkałe głównie przez ludzi czujących więź z Rosją, a nie z Ukrainą. Ponadto państwo Ukraińskie, a w społeczeństwie dominuje j. rosyjski. ;)
"Wielonarodowe społeczeństwo nie oznacza sztuczności państwa." Tak i nie. Skrajnie różne przykłady. Szwajcaria a Jugosławia. To może albo nie musi się udać. Zależy od ludzi. Różnice, narodowość zwłaszcza, mogą być źródłem konfliktów.
0
@against_modern_football Z demokracją tak jak z wyrokami sądowymi. Zawsze znajdzie się niezadowolona strona, która będzie kwestionować rezultat. Pozdrawiam.
0
@tko "(...) ZSRR w 1917 r. to tworzyły go 4 republiki tj. UKRAIŃSKA Republika, Białoruska Republika, Zakaukaska Republika i oczywiście ROSYJSKA Republika." Dziękuję!. A po rozpadzie ZSRR tereny, które powinny włączone do Rosji znalazły się w granicach Ukrainy. To o UE kompletnie nie ma sensu. Pozdrawiam.
0
@prison118 Jesteś świadom wydarzenia jakim był plebiscyt na Górnym Śląsku w 1921, prawda?
Następnym razem odpowiadając mi odnoś się konkretnie do tego co napisałem. Chyba, że nie jesteś w stanie. Pewnie stąd te wyolbrzymianie z twojej strony Hiszpanią, Niemcami, Chorwacją...
Ponad 4600 dni w serwisie, a tylko 73 komentarze. Które to już multikonto? ;) Celowo się przelogowałeś żeby mnie obrazić? @wpwelement 9.3.2
1
@VbamboeB Kawa + papieros. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia!
0
@michal26 5%. Już to widzę, że elektorat wiejski, na ogół bardziej konserwatywny i wierzący, będzie głosował na PSL. Na PSL, w koalicji ze zwolennikami aborcji i tęczowych. Wiochy pójdą głosować na PiS i Konfederację.
0
@syngoku1 Ślązacy akurat w referendum swego czasu wypowiedzieli się, że chcą przyłączenia do Niemiec. Polacy jednak demokrację mieli w "D". Wiadomo dlaczego, na Śląsku był cały przemysł. Śląsk generalnie słabo wyszedł na pozostaniu w Polsce....
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Po rozpadzie ZSRR tereny zamieszkane w zdecydowanej większości przez Rosjan znalazły się w granicach Ukrainy. Rosjanie nie zasymilowali się z Ukraińcami. Najwyraźniej nie są jak Polacy, którzy po 6 miesiącach w UK aaa ann zapominają język. Rosjanie wiedzą skąd się wywodzą, są świadomi swojej tożsamości. Trafiła się okazja wrócić do "domu", to chcieli skorzystać.
Nie zastanowiłeś może czy jakaś część winy może nie leżeć po stronie Ukraińców. Zwłaszcza Polacy powinni o tym dobrze wiedzieć. Stosunki POLSKO-UKRAIŃSKIE przecież zawsze był TAKIE WSPANIAŁE. 11/7/1943!
0
@tomek8756 To samo można powiedzieć o ćwierkaczu, fejsie, którymkolwiek forum, portalu społecznościowym.