0

Ale gest Martineza... Ordynarne chamstwo!

0

Kylian Mbappé Lottin. Najlepszy strzelec turnieju (8). Dla mnie najlepszy zawodnik finału. 3 bramki. 125 minuta meczu, a on w polu karnym przeciwnika mija trzech rywali. Rzuty karne i jak przystało na najlepszego zawodnika pierwszy podchodzi. "Utrzymywał przy życiu" w finale tą słabą Francję. PAN PIŁKARZ!

ale nie zawodnik turnieju...

3

Cudo. Hitchcock tego by nie wyreżyserował. Najlepszy finał jaki w życiu oglądałem i pewnie długo takiego już nie zobaczę. Brawo Messi! Brawo Argentyna!

1

W Komendzie Głównej Policji eksplodowała paczka, która była prezentem od jednego z szefów ukraińskich służb. Prokuratura bada sprawę.

Wyciekło już nagranie z otwarcia "prezentu" z UKRAINY:
https://thumbs.gfycat.com/ElectricOptimalChrysomelid.webp

2

@ZwyklyKibicBarcy04 No właśnie jest zawsze w kadrze Francji na mecz. Zaznaczony jak piłkarz pauzujący/kontuzjowany.

0

@Encore TAK. A Meksykański głąb daje żółtą Marokańczykowi... Jedyną kartkę w meczu! ;)

0

@Katalonbar Został wytypowany jako największe zagrożenie w finale. Tymczasem Giroud...

0

@Jackazz Tak jak każdy polityk, chce się ogrzać w blasku sportowców.

0

@PatrykBarca II RP chciała kupić Madagaskar... Nic z tego nie wyszło. Piłkarzy stamtąd dobrych zero.

0

Szkoda, że Maroko bez awansu do finału. Aczkolwiek sędzia nieźle ich oszczędzał. Ileż razy ten Hernandez był faulowany. W meczu tylko 1 żółta kartka i to w sytuacji, gdzie można było spokojnie gwizdać w przeciwną stronę, karny dla Maroko.

0

Przed każdym meczem Francji w kadrze zespołu podawane jest nazwisko BENZEMY. Zaznaczony jest jak zawodnik, który pauzuje. Dostanie medal?

1

@Deviler Aspirin Complex!

0

@Explode Gdyby po meczu zwycięski Messi, jak w tenisie, podszedł pierwszy z uśmiechem na twarzy i wyciągniętą dłonią pokazałby im, że nie będzie się do nich równał i jest ponad ich zaczepki. Imo, tym samym po elegancku by ich też upokorzył. Na to trzeba jednak mieć "klasę" i mózg.

0

@lucca87 To z bramkami Weghorsta, tak prześmiewczo. Patrz: "(...) xD"

Boisko boiskiem. Każdy chce wygrać za wszelką cenę. Po meczu powinien z rywalem sobie uścisnąć dłoń, a tak wyszedł na skończonego chama.

0

@4drian0 "Uderz w stół, a nożyce się odezwą" Co racja, to racja! Zlot sikofanów. ;)

0

@MESSIah16 Weghorst zachował się wybitnie chamsko. Miał czelność strzelić Argentynie dwie bramki! xD Przeczytaj komentarz @Doren01. Głos rozsądku na który Ciebie nie stać. Musisz dorosnąć!

0

@Explode Oceniamy zachowania wszystkich jednakowo sprawiedliwie czy jednak niektórym wolno więcej?

0

@Comfortable_ Tak. Przyśpiewka po meczu z Chorwacją

0

@macio_944 Ale nie hipokryta. :)

0

Japończycy po meczu sprzątają szatnię, składają ŁABĘDZIE z papieru. Rezultat właściwej edukacji. Pochwały zewsząd. Modrić po meczu pociesza zawodników przeciwnej drużyny i nie tylko tych, z którymi gra w klubie. „Powinni uczyć takiego zachowania w każdej szkółce piłkarskiej”, słyszę w TV. ARGEŃTYŃCZYCY po meczu… PIER***ENI śpiewają o rywalach [1]. Czego zasługą jest takie zachowanie? Sam również nie przepadam za Anglikami, ale są jakieś granice. Osoby publiczne, a piłkarze takimi są, powinni reprezentować sobą jakiś poziom, ewentualnie pozory. Najlepszy zawodnik Albicelestes po meczu do rywala: „Na co się gapisz, gł**ku, idź dalej” [2]. No cóż, „KLASY” nie można kupić… Zawodnik Holandii po meczu chciał mu uścisnąć dłoń.

[1]


[2]

0

@Encore Kibic Arsenalu. Nie można oczekiwać zbyt wiele...

6

Pełna dominacja Argentyny. Mecz bez historii. Chorwaci nie podjęli rękawicy... Dwie dogrywki najwyraźniej dały o sobie znać. MESSI? Chapeau bas!

1

@Arkadio90 Myślozbrodnia

0

@Matheu12 W normalnym kraju tj. w takim dla którego odpadnięcie ćwierćfinale to powód do wstydu, a nie w takim, który co 36 lat wychodzi z grupy...

3


Z dystansem! Komentarz z meczyków:
"Messi, pryszczaty licealista, chciał wejść do klubu, ale Davids, ochroniarz klubu, go nie wpuścił, bo nie wpuszczają w obuwiu sportowym i Messi zaczął się pruć do właściciela dyskoteki (Van Gaala)" xD

0

@SelloutCrowd Dzięki! Ładnie to uprościłeś. Pracownicy budżetówki to lepszy gatunek człowieka od kasjera... xD

0

@LS Szał krwi (1987). Jest też moment, że się pośmiejesz.

1

@Rastafarnianin URZĘDY miejskie (a w dni powszednie dłużej niż do 14), wszystkie POCZTY (nie tylko ta jedna na drugim końcu miasta i dłużej niż do 20), wszystkie APTEKI (nie tylko ta jedna, która ma aktualnie dyżur) TEŻ?

Czemu nie można iść do tych (i pewnie wielu innych) placówek bezproblemowo w niedzielę. Tak muszę sobie zaplanować czas w dniach roboczych, kurka wodna. ;(
Aptekarze, listonosze, urzędasy znaczy lepszy gatunek człowieka od kasjera w biedrze?! xD

0

Yeah, Sanahy i inne Maty nie potrafio.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?