John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale gest Martineza... Ordynarne chamstwo!
0
Kylian Mbappé Lottin. Najlepszy strzelec turnieju (8). Dla mnie najlepszy zawodnik finału. 3 bramki. 125 minuta meczu, a on w polu karnym przeciwnika mija trzech rywali. Rzuty karne i jak przystało na najlepszego zawodnika pierwszy podchodzi. "Utrzymywał przy życiu" w finale tą słabą Francję. PAN PIŁKARZ!
ale nie zawodnik turnieju...
3
Cudo. Hitchcock tego by nie wyreżyserował. Najlepszy finał jaki w życiu oglądałem i pewnie długo takiego już nie zobaczę. Brawo Messi! Brawo Argentyna!
0
@TheNekro94 https://www.rmf24.pl/polityka/news-wybuch-w-komendzie-glownej-policji-media-to-komendant-przypa,nId,6474799#crp_state=1
1
W Komendzie Głównej Policji eksplodowała paczka, która była prezentem od jednego z szefów ukraińskich służb. Prokuratura bada sprawę.
Wyciekło już nagranie z otwarcia "prezentu" z UKRAINY:
https://thumbs.gfycat.com/ElectricOptimalChrysomelid.webp
2
@ZwyklyKibicBarcy04 No właśnie jest zawsze w kadrze Francji na mecz. Zaznaczony jak piłkarz pauzujący/kontuzjowany.
0
@Encore TAK. A Meksykański głąb daje żółtą Marokańczykowi... Jedyną kartkę w meczu! ;)
0
@Katalonbar Został wytypowany jako największe zagrożenie w finale. Tymczasem Giroud...
0
@Jackazz Tak jak każdy polityk, chce się ogrzać w blasku sportowców.
0
@PatrykBarca II RP chciała kupić Madagaskar... Nic z tego nie wyszło. Piłkarzy stamtąd dobrych zero.
0
Szkoda, że Maroko bez awansu do finału. Aczkolwiek sędzia nieźle ich oszczędzał. Ileż razy ten Hernandez był faulowany. W meczu tylko 1 żółta kartka i to w sytuacji, gdzie można było spokojnie gwizdać w przeciwną stronę, karny dla Maroko.
0
Przed każdym meczem Francji w kadrze zespołu podawane jest nazwisko BENZEMY. Zaznaczony jest jak zawodnik, który pauzuje. Dostanie medal?
1
@Deviler Aspirin Complex!
0
@Explode Gdyby po meczu zwycięski Messi, jak w tenisie, podszedł pierwszy z uśmiechem na twarzy i wyciągniętą dłonią pokazałby im, że nie będzie się do nich równał i jest ponad ich zaczepki. Imo, tym samym po elegancku by ich też upokorzył. Na to trzeba jednak mieć "klasę" i mózg.
0
@lucca87 To z bramkami Weghorsta, tak prześmiewczo. Patrz: "(...) xD"
Boisko boiskiem. Każdy chce wygrać za wszelką cenę. Po meczu powinien z rywalem sobie uścisnąć dłoń, a tak wyszedł na skończonego chama.
0
@4drian0 "Uderz w stół, a nożyce się odezwą" Co racja, to racja! Zlot sikofanów. ;)
0
@MESSIah16 Weghorst zachował się wybitnie chamsko. Miał czelność strzelić Argentynie dwie bramki! xD Przeczytaj komentarz @Doren01. Głos rozsądku na który Ciebie nie stać. Musisz dorosnąć!
0
@Explode Oceniamy zachowania wszystkich jednakowo sprawiedliwie czy jednak niektórym wolno więcej?
0
@Comfortable_ Tak. Przyśpiewka po meczu z Chorwacją
0
@macio_944 Ale nie hipokryta. :)
0
Japończycy po meczu sprzątają szatnię, składają ŁABĘDZIE z papieru. Rezultat właściwej edukacji. Pochwały zewsząd. Modrić po meczu pociesza zawodników przeciwnej drużyny i nie tylko tych, z którymi gra w klubie. „Powinni uczyć takiego zachowania w każdej szkółce piłkarskiej”, słyszę w TV. ARGEŃTYŃCZYCY po meczu… PIER***ENI śpiewają o rywalach [1]. Czego zasługą jest takie zachowanie? Sam również nie przepadam za Anglikami, ale są jakieś granice. Osoby publiczne, a piłkarze takimi są, powinni reprezentować sobą jakiś poziom, ewentualnie pozory. Najlepszy zawodnik Albicelestes po meczu do rywala: „Na co się gapisz, gł**ku, idź dalej” [2]. No cóż, „KLASY” nie można kupić… Zawodnik Holandii po meczu chciał mu uścisnąć dłoń.
[1]
[2]
0
@Encore Kibic Arsenalu. Nie można oczekiwać zbyt wiele...
6
Pełna dominacja Argentyny. Mecz bez historii. Chorwaci nie podjęli rękawicy... Dwie dogrywki najwyraźniej dały o sobie znać. MESSI? Chapeau bas!
1
@Arkadio90 Myślozbrodnia
0
@Matheu12 W normalnym kraju tj. w takim dla którego odpadnięcie ćwierćfinale to powód do wstydu, a nie w takim, który co 36 lat wychodzi z grupy...
3
Z dystansem! Komentarz z meczyków:
"Messi, pryszczaty licealista, chciał wejść do klubu, ale Davids, ochroniarz klubu, go nie wpuścił, bo nie wpuszczają w obuwiu sportowym i Messi zaczął się pruć do właściciela dyskoteki (Van Gaala)" xD
0
@SelloutCrowd Dzięki! Ładnie to uprościłeś. Pracownicy budżetówki to lepszy gatunek człowieka od kasjera... xD
0
@LS Szał krwi (1987). Jest też moment, że się pośmiejesz.
1
@Rastafarnianin URZĘDY miejskie (a w dni powszednie dłużej niż do 14), wszystkie POCZTY (nie tylko ta jedna na drugim końcu miasta i dłużej niż do 20), wszystkie APTEKI (nie tylko ta jedna, która ma aktualnie dyżur) TEŻ?
Czemu nie można iść do tych (i pewnie wielu innych) placówek bezproblemowo w niedzielę. Tak muszę sobie zaplanować czas w dniach roboczych, kurka wodna. ;(
Aptekarze, listonosze, urzędasy znaczy lepszy gatunek człowieka od kasjera w biedrze?! xD
0
Yeah, Sanahy i inne Maty nie potrafio.