0

@RoberDzik Dobrze, że CR7 nie ma EGO porównywalnego z luką VATowską za PO. Wtedy naprawdę byłby problem! :)

3

@Adran360 Zidane jednak wiedział kiedy zejść ze sceny. Materazziemu przywalił aż miło.

0

@Transu96 Ikonowicz to Ty?

0

@cris2706 Hiszpanii nie mieli szans przejść, Portugalii też. Spokojnie. Piękno futbolu.

0

@A4ron Bo nam nie wychodzi.

0

"Gokart" strzela bramę na wejście do 1/2, a "Formuła 1" siedzi w domu.

0

@gumaz Prezesi klubów nie grajo

2

@JohnnyBarca Anglia była mistrzem świata, a my nie... ;(

3

Reakcja Mbappe na niestrzelonego przez H. Kanea karnego.
https://zapodaj.net/1cb8368053282.jpg.html
xD

7

It’s not coming home!

0

@damian.09 Euro czy Ligi narodów nie zdobędzie nigdy :P

0

@arasz1819 Zatem fanboi Messiego Laskowski również powinien dostać zwolnienie.

0

@mekston Ciężko to widzę, żeby buk dogonił... ;)

0

Mam nadzieję, że któryś z Francuzów zrobi na H. Kane "stołeczek". Tak jak on sam nieraz w PL.
https://zapodaj.net/9adfb6be3a139.jpg.html

Przeciwnik wyskakuje do głowy, a Kane podchodzi pod niego, by ten stracił równowagę. W PL gwizdali faul na Kane XD, a to przeciwnik spada z dużej wysokości i zwija się z bólu...

0

@clyde Biedny Grealish ;)

0

@FcPortoFan1999 Nie nabijali posiadania bezsensownymi podaniami. Cała drużyna broni, dobre stałe fragmenty i szybkie kontry. Definicja "antyfutbolu" dla wielu.

Widać, że tam każdy chciał grać z każdym. Drużyna nie grała pod jednego zawodnika, bo tylko on gole zdobywać musi/może.

0

@MESSIah16 Ksiądz dobrze mówi. Karne mu wyszły.

0

@Aragorn33 Jeden z nich, ojciec Libijczyk, matka Marokanka, on urodzony i wychowany w Holandii. Kim on się ma teraz czuć... ;)

0

Najlepsi bramkarze turnieju? Livaković, Bono i ?. Szczęsny mimo wszystko odpadł za wcześnie.

0

@MAGNETO On jest beneficjentem tego, że ma tylu fanów. Problemem nie są sajkofani, tylko Ci którzy mu tego zawiszczą.

0

Oby M. BOREK po meczu: "it's not coming home".
*
Mbappé na króla strzelców i gracza turnieju.

1

@Murazor Wyeliminowali, bo gdy trzeba było bronić bronili w 11, a nie w 10. Lewandowski tylko biegał od obrońcy do obrońcy. Z Francją po wejściu Bielika, to nawet w 9.

0

@Mroziu +1 Wywalić na zbity pysk Regraguiego za ten "archaiczny" futbol xD

2

Jak się teraz musi czuć Francuz z samochodem pod blokiem... ;p

2

"Dośrodkowanie! Pepe obok! Marokańczyk całuje Pepe w ten łysy łeb. xD

2

Lionel MESSI zakończy karierę, jako najlepszy bądź jeden z najlepszych w historii. FAKT! Nie ma dyskusji. To nie znaczy, że Leo jest „wyjęty spod prawa”. Zawodnik umyślnie dotyka piłkę ręką i osiąga dzięki temu korzyść. Niebo jest niebieskie, trawa jest zielona, a to jest zagranie na żółtą kartkę. CHYBA, ŻE jesteś Leo Messim…


https://zapodaj.net/6e2bea3ecc0f6.jpg.html
Jaki bóg taka ręka... ;)

Życzę miłego popołudnia. Kciuki za awans Maroko do półfinału!

0

@Adran360 Chorwaci sobie nie pograją. Argentyńczycy mają przyzwolenie na robienie fauli. Paredes i De Paul to tacy typowi południowoamerykańscy "rzeźnicy". Aż mi się się przypomniał Gary Medel.

0

@michal26 Kylian Mbappé: Je ne suis pas d'accord

0

Ciekawe jak po dogrywce Argentyna będzie wyglądać w 1/2. Dla Chorwatów to chleb powszedni. Dobry mecz się szykuje!

0

@cold_play Dobry, bo skuteczny. Leo nie potrafi przyjąć do wiadomości, że są inne sposoby na strzelenie goli niż "jego gra".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?