John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Dobrze, że CR7 nie ma EGO porównywalnego z luką VATowską za PO. Wtedy naprawdę byłby problem! :)
3
@Adran360 Zidane jednak wiedział kiedy zejść ze sceny. Materazziemu przywalił aż miło.
0
@Transu96 Ikonowicz to Ty?
0
@cris2706 Hiszpanii nie mieli szans przejść, Portugalii też. Spokojnie. Piękno futbolu.
0
@A4ron Bo nam nie wychodzi.
0
"Gokart" strzela bramę na wejście do 1/2, a "Formuła 1" siedzi w domu.
0
@gumaz Prezesi klubów nie grajo
2
@JohnnyBarca Anglia była mistrzem świata, a my nie... ;(
3
Reakcja Mbappe na niestrzelonego przez H. Kanea karnego.
https://zapodaj.net/1cb8368053282.jpg.html
xD
7
It’s not coming home!
0
@damian.09 Euro czy Ligi narodów nie zdobędzie nigdy :P
0
@arasz1819 Zatem fanboi Messiego Laskowski również powinien dostać zwolnienie.
0
@mekston Ciężko to widzę, żeby buk dogonił... ;)
0
Mam nadzieję, że któryś z Francuzów zrobi na H. Kane "stołeczek". Tak jak on sam nieraz w PL.
https://zapodaj.net/9adfb6be3a139.jpg.html
Przeciwnik wyskakuje do głowy, a Kane podchodzi pod niego, by ten stracił równowagę. W PL gwizdali faul na Kane XD, a to przeciwnik spada z dużej wysokości i zwija się z bólu...
0
@clyde Biedny Grealish ;)
0
@FcPortoFan1999 Nie nabijali posiadania bezsensownymi podaniami. Cała drużyna broni, dobre stałe fragmenty i szybkie kontry. Definicja "antyfutbolu" dla wielu.
Widać, że tam każdy chciał grać z każdym. Drużyna nie grała pod jednego zawodnika, bo tylko on gole zdobywać musi/może.
0
@MESSIah16 Ksiądz dobrze mówi. Karne mu wyszły.
0
@Aragorn33 Jeden z nich, ojciec Libijczyk, matka Marokanka, on urodzony i wychowany w Holandii. Kim on się ma teraz czuć... ;)
0
Najlepsi bramkarze turnieju? Livaković, Bono i ?. Szczęsny mimo wszystko odpadł za wcześnie.
0
@MAGNETO On jest beneficjentem tego, że ma tylu fanów. Problemem nie są sajkofani, tylko Ci którzy mu tego zawiszczą.
0
Oby M. BOREK po meczu: "it's not coming home".
*
Mbappé na króla strzelców i gracza turnieju.
1
@Murazor Wyeliminowali, bo gdy trzeba było bronić bronili w 11, a nie w 10. Lewandowski tylko biegał od obrońcy do obrońcy. Z Francją po wejściu Bielika, to nawet w 9.
0
@Mroziu +1 Wywalić na zbity pysk Regraguiego za ten "archaiczny" futbol xD
2
Jak się teraz musi czuć Francuz z samochodem pod blokiem... ;p
2
"Dośrodkowanie! Pepe obok! Marokańczyk całuje Pepe w ten łysy łeb. xD
2
Lionel MESSI zakończy karierę, jako najlepszy bądź jeden z najlepszych w historii. FAKT! Nie ma dyskusji. To nie znaczy, że Leo jest „wyjęty spod prawa”. Zawodnik umyślnie dotyka piłkę ręką i osiąga dzięki temu korzyść. Niebo jest niebieskie, trawa jest zielona, a to jest zagranie na żółtą kartkę. CHYBA, ŻE jesteś Leo Messim…
https://zapodaj.net/6e2bea3ecc0f6.jpg.html
Jaki bóg taka ręka... ;)
Życzę miłego popołudnia. Kciuki za awans Maroko do półfinału!
0
@Adran360 Chorwaci sobie nie pograją. Argentyńczycy mają przyzwolenie na robienie fauli. Paredes i De Paul to tacy typowi południowoamerykańscy "rzeźnicy". Aż mi się się przypomniał Gary Medel.
0
@michal26 Kylian Mbappé: Je ne suis pas d'accord
0
Ciekawe jak po dogrywce Argentyna będzie wyglądać w 1/2. Dla Chorwatów to chleb powszedni. Dobry mecz się szykuje!
0
@cold_play Dobry, bo skuteczny. Leo nie potrafi przyjąć do wiadomości, że są inne sposoby na strzelenie goli niż "jego gra".