John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najpierw Australia, w 1/4 Holandia, w 1/2 Brazylia. Finał z żabojadami.
1
Lewandowski dla TVP Sport: "(...) Jak przeanalizujemy naszą grę z piłką przy nodze, to zagramy lepsze spotkanie (z Francją)." XD
1
@Barca1992 2. Glik, 3. Bereszyński.
Lewandowski, pardon, bramka i asysta z Arabią Saudyjską to za mało. Od takie piłkarza należy wymagać więcej.
7
Gdyby Orlen i D. Obajtek nie sprzedał tych rafinerii Saudi Aramco Meksyk wygrałby z arabusami dużo wyżej!
Może jednak powinniśmy wrócić do tej transakcji z karakalami?
1
@Emhyr Kibicowanie reprezentacji Polski to masochizm
0
@Ying Środek tarczy, 10, w punkt! Dziękuję. Jeden, który oglądał mecz.
Btw. Awansowaliśmy tylko dlatego, że Arabia S. i Meksyk były w tej grupie jeszcze bardziej pier**łowate od nas.
0
@Deviler Tu nie chodzi nawet o brak bramki czy asysty w meczu, tylko o brak zaangażowania. Jak nie dostawał piłki od partnerów, co jest nie prawdą, to czemu nie wrócił po nią do obrony, bronić jak Świderski, czy Milik w meczu ze Saudami.
0
@El Plutoninho Każdy ma prawo do subiektywnej opinii, ale bądźmy obiektywni! Potrafił Lewandowski zastawić się z piłką i poczekać na partnerów? Nie. Wybita przez Szczęsnego ball. Potrafił Lewandowski wygrać o nią głowę? Nie. Nic, czego można by oczekiwać od tzw. typowej 9.
0
@tobiasson92 Taka właśnie różnica. Messi przyjmie piłkę, pociągnie do przodu, może nawet minie jednego, dwóch i poda prostopadle, dośrodkuje na drugie skrzydło, albo odda strzał. Natomiast Lewem muszą podać przed linię bramkową...
1
Lewandowski, z całym SZACUNKIEM dla jego osoby i dokonań, w tym meczu przefatalny. ZERO zagrożenia z jego strony na bramkę Argentyńczyków. Nawet Glik był bliżej zdobycia bramki, pardon, Pan Prof. Glik. ZERO, kompletnie nic nie wynikało z pressingu Lewandowskiego. ZERO powrotów by pomagać w obronie. Tylko sobie chodził od argentyńskiego obrońcy do obrońcy. Jak Kamiński pobiegł z piłką i mu podał, to przyjąć nawet nie potrafił. ZERO BEZWZGLĘDNE, nie o skalę kalwina tutaj chodzi, na murawie. Najlepszy napastnik świata! Ponoć jeden z najlepszych piłkarzy świata. Kandydat co roku do ZP. Sezon z turniejem reprezentacyjnym. Najważniejszy mecz polskiej piłki od lat, a ten sobie drepta. Są tu krytycy Messiego, że nieraz nie jest zaangażowany jak na kapitana przystało, że jak zespołowi nie idzie, to i jemu nie idzie. Chodzi sobie, drepta, ale jak dostanie piłkę to umi tak nacisnąć, że odmieni mecz, a Lewandowski... DŹWIĘK ŚWIERSZCZA.
Z drugiej strony, jak kamera pod koniec meczu pokazała Milika, to normalnie szkoda mi się chłopa zrobiło. Co śmiechy, chichy z jego celności, to nasze, ale ze Saudami zagrał dobrze. W obronie i ataku. Był blisko strzelenia bramki. Zrobił poprzeczkę. Gdyby nie ta bramka Lewego, to nawet lepiej się zaprezentował niż nasz "kapitan". I co z tego? W nagrodę nie podniósł się z ławki.
4
To się nazywa "mięć więcej szczęścia niż rozumu". ;)
0
Lahoz jak to on, pozwalał na troszkę więcej. Szkoda tylko, że gwizdał na ogół w jedną stronę...
1
@maroon Dla mnie karny był w pierwszej połowie. Irańczyk (11) chciał dobiec do piłki, a Amerykanin (20) biegnący obok wpakował w niego. Widać, że był kompletnie niezainteresowany piłką.
1
@MesQueUnClub96 Przyznajesz się do winy?
0
"Staje ON przed szansą" xD
0
@maroon Najwyraźniej niewielkie, bo trzeba te zagrożenie przybliżyć i budować u siebie... ;)
0
Rodzinka "Atomickich" w spotach reklamowych MŚiK wspomni o tym, że elektrownie JĄDROWE w przypadku WOJNY mogą stanowić źródło dodatkowego ZAGROŻENIA, m.in. promieniowanie radioaktywne. Kwestię elektrowni jądrowych jako ewentualnego celu wojskowego reguluje Konwencja Genewska z 1949 roku, a bywa z tym różnie...
PROPAGANDA (nie)przekupnych „zielonych”. Elektrownie węglowe najbezpieczniejszym i najstabilniejszym źródłem energii!
1
@Kgorecki2500 Nieznacznie Portugalia... Strzela ulubiony Portugol i cała LR szaleje!
1
Jacek Zieliński: "Liczę na błysk Cristiano Ronaldo."
1
@Ojciec5tkidzieci Łotwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@betonito Szwajcaria! ;)
1
@Mixtape + Rafał "po co budować w Polsce, skoro jest w Niemczech" Trzaskowski
5
"Po co nam awans, skoro w Niemczech jest reprezentacja"
0
@VegetaPolska Dla mnie najbardziej irytujący jednak jest Gikiewicz.
0
A mogło być tak pięknie! ;(
0
C. Ronaldo pewnie szczęśliwy, że rozwiązał kontrakt. Oni już nawet z Marokiem nie potrafią wygrać!
2
Everyone's opinion matters
https://zapodaj.net/b31c36752e73a.bmp.html
6
Kurtua nawet lepiej teraz drybluje niż Hazard.
2
11 lat temu minęło od śmierci Garego Speeda. 27 listopada 2011 znaleziono jego ciało w przydomowym garażu. 42-letni selekcjoner Walii, były piłkarz m.in Leeds, Evertonu i Newcastle, powiesił się.