John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nudne te mecze dzisiaj... xD
1
Warto to jest strzelić bramkę jak cię potem zmienią za karę...
1
Gra ze złamanym nosem, a i tak bramę strzelił!
0
Cristiano RONALDO stał się pierwszym zawodnikiem, który strzelił przynajmniej jednego gola na pięciu różnych turniejach mistrzostw świata.
* Cristiano RONALDO (Portugalia) jak dotąd 8 goli, 18 meczów na pięciu turniejach, skuteczność 0,44
[2006 (6/1), 2010 (4/1), 2014 (3/1), 2018 (4/4), 2022 (1/1)] cdn.
MaSzYnAaaaa!
Zawodnicy z przynajmniej jedną bramką na czterech różnych turniejach mistrzostw świata:
* PELE (Brazylia) 12 goli, 14 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,86
[1958 (4/6), 1962 (2/1), 1966 (2/1), 1970 (6/4)]
* Uwe SELLER (Niemcy) 9 goli, 21 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,43
[1958 (5/2), 1962 (4/2), 1966 (6/2), 1970 (6/3)]
* Mirosław Józef KLOSE (Niemcy) 16 goli, 24 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,67
[2002 (7/5), 2006 (7/5), 2010 (5/4), 2014 (5/2)]
* Lionel MESSI (Argentyna) póki co 7 goli, 20 meczów na pięciu turniejach, skuteczność 0,35
[2006 (3/1), 2010 (5/0) 2014 (7/4), 2018 (4/1), 2022 (1/1)] cdn.
2
@BartqRKO Każda z bramek strzelonych przez Japończyków. :)
0
Laskowski: Czekamy na bramki! Czekamy na COKOLWIEK! ;)
My też...
4
Zgromadzenie Narodowe musiało się zebrać i głosować żeby Prezydent Portugalii uzyskał zgodę na wyjazd do Kataru... xD
3
@Davvd Węgiel jest drogi we wydobyciu przez kiepską kadrę kierowniczą polskich kopalń. Trafnie to kiedyś na taśmach ujęła Elżbieta Bieńkowska (PO): "BYŁY PIENIĄDZE, A ONI WIESZ PILI, LULKI PALILI, SWOICH LUDZI POOBSTAWIALI, SAM WIESZ ILE ZARABIALI I NAGLE PIERDYKNĘŁO". Definicja zarządzania majątkiem publicznym w Polsce. Państwowe, czyli niczyje... xD Dobre pensje, dodatki i przywileje górników też swoje zrobiły! Z drugiej strony, robić jak ten kret za takie pieniądze... Prawnicy, lekarze, pracownicy IT jakoś masowo nie rzucają roboty, bo na grubie mieliby się lepiej.
Polski węgiel "brudny" i "gorszy jakościowo"?! xD Może jeszcze mniej energetyczny. Dawno takiej BZDURY nie przeczytałem. Kwestionowano ostatnio jakość węgla, ale tego importowanego z zagranicy. To samo zresztą było z tym węglem importowanym z Rosji. Był po prostu tańszy od polskiego i blisko. Po za tym czy państwo polskie może zakazać prywatnej firmie sprowadzać węgiel z zagranicy czy też nakazać samorządom, spółkom publicznym kupowanie wyłącznie węgla z polskich kopalń? NIE kurła! Reguły konkurencji i przepisy antymonopolowe UE.
"Z Unii więcej kasy dostaliśmy niż my oddaliśmy." Wiesz, że to były takie pożyczki. Gdy Polska stanie się płatnikiem netto do UE, to zwrócimy te pieniądze z nawiązką! O tym jak wydawano te środki i tym czy partycypowały w tym wyłącznie polskie firmy, nie wspomnę. A może Unia dała Polsce hajs, a zagraniczne firmy sobie je "pobrały"? ;)
1
Niemcy vs. Japonia. Aż mi się przypomniał występ Marcina Dańca.
Niemcy przed meczem:
Niemcy po meczu:
0
@Colon Świąteczny, bo w ramach protestu chce skoczyć z dachu budynku w wigilię Bożego Narodzenia. ;)
0
@pax Ty to powiedziałeś, nie ja!
2
"Prawdziwe źródło niepokoju w Polsce to jest: czy to zrobili Rosjanie? To są te najgroźniejsze spekulacje" mówił dawniej Donald TUSK.
Ciekawe czy nadal tak uważa?
0
@jaras121 Na krótką chwilę odsuń na bok stosunek do Macierewicza, PiSu. Za wschodnią granicą od niemal 9 miesięcy toczy się wojna. Na prawdę, w świetle najnowszych wydarzeń, potrafisz ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że nie było żadnego udziału Rosjan w katastrofie/zamachu (niepotrzebne skreślić) smoleńskim?
0
Nie ma transmisji w TV, to Live tylko na LR!
0
@BulaKG Do Ukrainy w końcu wróci Przemyśl! ;)
2
@LeoKing10 TAK.
0
@mekston Z naszej perspektywy lepiej żeby nie wyszli. Gdybyśmy jakimś cudem zajęli drugie miejsce, to w 1/8 ze zwycięzcą grupy D.
2
@macio_944 Dołożyć do tego Angoli i wszyscy będą szczęśliwi.
0
2010: Włochy nie wychodzą z grupy.
2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy.
2018: Niemcy nie wychodzą z grupy.
2022: Loading…
Klątwa trwa? Nie powiem liczę na to. Mbipi jeszcze bardziej "urósłby w piórka".
0
@KlonaZepan Niestety "co wolno wojewodzie, to..."
0
@MrPGG Polska, a po fazie grupowej Argentynie.
0
@notte_amante "(...) ajatollahów" Ciekawe, że akurat takie skojarzenie miała, czemu wprost nie powiedziała księży/biskupów/kat**i. Możliwe, że jest jakimś islamofobem... ;) A taka tolerancyjna była!
1
@Ojciec5tkidzieci Gary Cooper 2022? Wątpię.
0
@arasz1819 Muszę Ci oddać rację teraz zobaczyłem fragment o Rooney'u i Solskjerze... xD
1
Nie powiem, że lepiej wyglądam niż @arasz1819. Co jest prawdą. ;)
0
@Doren01 Odnośnie treningów i nastawienia. Pewnie głównie chodzi ci o przedsezonowe przygotowania Man U i ich olewkę przez CRa. Mega tragiczna rzecz wydarzyła się w życiu Cristiano. Powinni się cieszyć, że chłop się nie załamał.
Ten Hag ma nową wizję i pomysł, w której CRa nie ma. Czemu więc nie pozwolili mu odejść w lecie. Ten Haga twierdził, że Cristiano jest ważny dla zespołu i młodych zawodników, a jednocześnie tego ważnego zawodnika trzymał na ławce. Sam sobie zaprzecza. Było rozwiązać z nim kontrakt i po krzyku.
1
@kulek22 Brak nowych pomysłów! Skąd niby biorą się te wszystkie remake, prequele i sequele. Format się sprzedał, to może dalej się będzie sprzedawał i znowu. Czasami, ale się udaje.
0
@Dembouz1899 Masz długi staż pracy w firmie, w zawodzie ogółem. Masz zasługi dla firmy. Przełożony daje do zrozumienia, że jesteś ważny w zespole. Początkujący pracownicy powinni jakby co u ciebie zasięgać rady. Natomiast później premię nie dostajesz Ty, tylko kandydat na, żółtodziób. Można by pomyśleć, że to co ci wcześniej mówiono było warte tyle co nic. Okłamano Cię.
0
@antymadridista100 Przeca tu jest forum dyskusyjne o CR7! A co nie jest? ;) Wal Gaal potwierdzi...
0
Srjeda, ma być opublikowany ten pełny wywiad czy już gdzieś jest?