0

Myślą, że Polska ma już pierwsze grupie... ;) Dwa słowa. Patrik Schick. Gość na euro wyglądał lepiej od Roberdziga. Lewego w meczach, reprezentacji i klubu, z "dużymi chłopcami", a i czasem średnimi (jak Czechy), po prostu nie ma.

3

@Ascend Przede wszystkim powinno się odejść od nazywania Tuska liberałem, a i całego PO jako partią liberalaną. To jest stricte partia lewicowa. Gdyby nie poszli ostro w lewo nadal by rządzili, ale zachciało się Tuskowi europejskich synekur...

0

Jadłem dzisiaj wędzoną makrelę. Wypiłem 0,2 eksportowego produktu, obok Nokii, pewnego kraju. Teraz cały czas mnie się odbija. Nikt nie pytał. Pardon

2

@Kgorecki2500 Życzę tylko dobrze Ronaldo

0

@FcPortoFan1999 Brakuje Hansa Flicka, a nie Roberciga

0

Kler (2018) na kanale TVN Fabuła.

2

@Rl9k1nG Demokraci dbają po prostu o swój elektorat.
Z naszego podwórka, 82,7% głosujących więźniów oddało głos na Komorowskiego. Natomiast na Dudę tylko 14,8%...

0

@sokot Co by nie powiedzieć o Putinie, to trzyma za mordę radykalniejszych od siebie. W Rosji jest 14 mln muzułman i największy arsenał broni nuklearnej. Kiepskie połączenie. Obalenie Husseina czy Kaddafiego wszystkim wyszło na dobre... xD Czy może radykalniejsi dostali się do władzy.
Imo NATO nie powinno kiwnąć palcem.

1

@ElTomas Będzie mistrzostwo LaLiga i może puchar króla.

1

@maroon Jesteś przeciw!? Znaczy, że jesteś częścią wojny dezinformacyjnej Putina! ;)

0

Ukraina oficjalnie wespół z Hiszpanią i Portugalią kandydatem do organizacji mundialu w 2030... ;)

Wygrana kandydatury zaklepana. Trzeba przecież pomagać napadniętym przez zbrodniarzy Putina.

0

W ustawie budżetowej na 2023 rok inflacja została zapisana na poziomie poniżej 10%.

Tak się rozwiązuje problem z inflacją! xD Rozsądna polika monetarna? Atfuuu tfuu I spit on you! :)

0

Piękny jest Haaland

2

Dobrze, że Sikorski to wyjaśnił. Inaczej wykorzystałaby to amerykańska propaganda.
https://zapodaj.net/56f155a61ea47.jpg.html

1

@Toretto Drugi wariant. Drożej za nadwyżkę.

1

@Przemek2323 Nie graj u buków, bo stracisz kasę.

Napisałem, że "nie wszystko było złe", czyli złe kwestie też były. Ani demokracja nie jest taka wspaniała, ani komunizm taki zły. Tyle. Pozdrawiam

1

@Colon "Bonifacy zawsze był lepszym kotem i ty Filemon dobrze o tym wiesz"

0

@Przemek2323 Znowu straszenie PRL-em... xD Nie wszystko było złe. Który ustrój rozwijał przemysł? Komuna czy IIRP wyeliminowała analfabetyzm? Spółdzielczość! Gdyby za komuny nie powstało tyle osiedli mieszkalibyście nadal ze swoimi rodzicami u dziadków na starym mieszkaniu w kamienicy u prywacioka. 1000 zł czynszu teraz. Brak windy. Wspólna ubikacja na piętrze albo... na placu. Ubaw w tej demokracji w IIRP ludzie po prostu mieli...

0

@barcelonaLM TVP atakuje TVN, że wpływa na wybory. A i TVN atakuje TVP, że wpływa na wybory. I tak w przyrodzie zachowana jest równowaga. :)

2

@xVENUMx Polopiryna i do łóżeczka wypocić

4

@HighestInTheRoom I utknął za głęboko żeby dało się go wyciągnąć.

1

@marcin62 Przedtem byli niewolnikami szacha, który sprzedał kraj zachodowi, a konkretniej Brytolom. Ludzie cierpieli nędze, ale jego baba kąpała się w mleku...

[edit] Po wybuchu rewolucji uciekł z kraju. Dokąd? Do USA. Najwyraźniej są dyktatorzy, których rządy zachód wspiera i tacy, których chce obalić. "Regime change!" Ale zawsze pozostaje regime!

4

Wciąż przeżywacie tą reprezentację... A ja sobie oglądałem wczoraj na Kulturce "Dziewczynę z walizką". Młoda Claudia Cardinale uwodziła 16-latka. Tylko jak dobijało do 2h to przełączyłem żeby zobaczyć jaki wynik. Ile to nerwów zaoszczędzonych!

0

@Compadre Nawet jeśli protest jest w słusznej sprawie, to nie powinno być przyzwolenia na wandalizm. Hołota się podczepiła i robi rozróbę.

3

@Kidd Ten w czerwonej czapeczce przyszedł coś zarwać. Gdzieś ma globalne ocieplenie.

2

@betonito Papszun. Może w końcu stawiałby na Polaków.

3

@Kessie Dokładnie! ;) Słoneczne LA

17

500+ vs. World

W Denver (USA) zatwierdzono program socjalny dla osób bezdomnych mający na celu wyciągnąć ich z bezdomności. Bezdomny będzie otrzymywał wsparcie w wysokości 1,000 $ miesięcznie. xD

Polska jest w programie bezwizowym ze Stanami Zjednoczonymi. Szukacie już swojego namiotu, który rozłożycie wygodnie na chodniku? Zaczęliście się już pakować? Lepiej się wstrzymajcie! Aby się zakwalifikować do programu trzeba być osobą trans-płciową, osobą niebinarną, osobą niezgodną płciowo bądź… kobietą. Heteroseksualni cispłciowi mężczyźni są najbardziej dyskryminowaną grupą społeczną. Wiem, że na LaRamblii były/są osoby, które identyfikują się jako helikopter szturmowy. Może się trafi jakiś Napoleon. Naprawdę nie oceniam! To jednak są wyjątki potwierdzające regułę. Większość z Nas musi obejść się smakiem.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11223033/Denver-set-provide-140-homeless-people-12-000-cash-no-strings-attached.html

Po raz kolejny te nasze 500+ wygląda po prostu śmiesznie w porównaniu. Krytyka tego programu też. Tu dają 100 $ miesięcznie za każde dziecko w rodzinie, a na zachodzie 1000 $ za bycie życiowym nieudacznikiem. W Polsce dają żeby rodziny częściej decydowały na posiadanie kolejnego dziecka. Fatalnie to wychodzi, ale to inny temat. Poniekąd też żeby TVP mogło przypomnieć na kogo trzeba głosować, bo inni zabiorą. Natomiast w USA płacą żeby bezdomny z łaski swojej nie załatwiał się na chodniku.

„Ale co mnie to obchodzi! Tu jest Polska, a nie USA!”- powie malkontent. No tak. Nie mieliśmy aby patrzeć na zachód z zazdrością? Co jest tam jest przecież zawsze lepsze od tego co jest tu w Polsce! ;) Tam nowoczesność, tu ciemnogród, zaścianek. Tam demokracja, tu postkomuna. Tam zachód, tu wschód. Jedno jest pewne. Czego byśmy od nich nie zmałpowali, dla zachodu będziemy zawsze „wschodem”, a… przykładowo dla Rosji „zachodem”.

0

@Emhyr + M. Overmars, R. Quaresma; - Ibrahimović

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?