John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co będzie z tym Greenwood'em. Dobry grajek, obunożny. W Anglii odlecieli na punkcie MeToo, więc w United już pewnie nie zagra. Tani by był. Tylko jakby zareagowali sponsorzy klubu, takie Nike przestało go sponsorować.
0
@Gaucho gol z P$G
4
@bartas97 22.11 przegrana, 26.11 wygrana, 30.11 żenująca porażka.
1. Argentyna 9 pkt.
2. Meksyk 6 pkt.
3. Polska 3 pkt.
4. Arabia Saudyjska 0 pkt.
2
@MesQueUnClub96 Wiadomość dla mojego oficera prowadzącego.
1
@Kgorecki2500 Mecz miał być w Moskwie... 50/50
4
Zaryzykuję tezę, że gdyby nie inwazja Rosjan na Ukrainę, Polska nie awansowałaby na mistrzostwa świata w Katarze.
Благодарность Президенту Российской Федерации Владимиру Владимировичу Путину.
8
Top Gun: Maverick może zostać wycofany z kin przez prawa autorskie. Top Gun, oryginał z 1986 roku oparto na artykule w California magazine z 1983. Twórcy "jedynki" oczywiście zakupili prawa do historii od autora artykułu, ale rodzina autora twierdzi, że licencja wygasła po 35 latach w 2018 roku. Wytwórnia Paramount twierdzi, że prace nad filmem zaczęły już w 2018 roku. Jednak zdaniem powodów miało to miejsce w 2019.
1
@dawidor9 dąb Chrobry...
1
@koksik2700 Dobrze, że we Włoszech a nie w Polsce. U nas na 100% znalazłby się jakiś idiota, który by je podpalił.
2
@ranger3120 74 chyba
1
Gdyby w tenisie był Szkot grający w kilcie, też byłoby tyle zbliżeń i slow motion?
1
Derek Chauvin w spódnicy. I to z Polski. Jak mi wstyd jest teraz... ;(
1
@Ironman Byle nie Magdalena Środa.
14
Ale wylało szambo białej supremacji. Ja w Ciebie Coco wierzę. Tobie się to zwycięstwo należy w ramach reparacji. Za niewolnictwo! Za siedzenie z tyłu autobusu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@hayek Zapachniało Korwinem ;)
1
Pique niewinny! Ona winna. Ona...
1
@KrychaFCB Jasne, bo młoda. Shakira to już starsza pani.
0
@SamuraJack Do albumu, który miał na okładce polską mapę ;)
0
@maroon U nas było jedne przy liceum
3
Za szczyla szliśmy pokopać bal na tartanie przy liceum. Wówczas poblisku w okolicy były wyłącznie betonowe boiska. Nie było JAK TERAZ! Przy każdej szkole, na każdym osiedlu boisko tartanowe. Kawałek drogi trza było iść. Czasami ktoś jechał sobie na rowerku i potem tam na miejscu rowerem jeździł po tym tartanowym boisku. Kilka minut i było słychać: „nie jeździć rowerem”, „rower z boiska”. Dzień dzisiejszy. Idę sobie chodnikiem, a z boku wydzielona ścieżka rowerowa. Z CZEGO? No z tartanu kurła. Oczywiście! Teraz to już się nie niszczy… To chyba jest tak jak z tym kiedyś: „nie siedź za blisko telewizora, bo wzrok sobie zniszczysz”. Dzisiaj natomiast te, niemal przyklejone do oczu, okulary VR są całkowicie bezpieczne… Oczywiście! Czemu ten post ma służyć? Po prostu wk*****ją mnie te ch**e na rowerach. Nie dość, że za****li mi pół chodnika, to ja muszę chodzić po twardej kostce, a oni po miękkim jadą.
2
@kuz Więc Messi jest wychowankiem Newell's Old Boys, a Iniesta Albacete...
1
Widząc, że negocjacje ws. przedłużenia umowy Gavi'ego nie przynoszą skutku, Pique rozpoczął bezpośrednie "rozmowy" z jego rodziną, a konkretniej z mamą zawodnika. ;)
https://thesportsgrail.com/gerard-pique-said-to-be-cheating-on-shakira-with-the-mother-of-pablo-gavi-as-both-are-headed-for-a-split/
0
Nie oglądałem meczu. Znam wynik. Warto obejrzeć mecz dla samej gry? Czy tradycyjna laga na Lewandowskiego...?
2
@nwchades Względem tych darmowych przejazdów. Gdy się okazało, że korzystają z nich Ukraińcy, którzy już od lat mieszkają w Polsce xD, szybko się zreflektowano i teraz Ukraińcy muszą udowodnić, że przekraczali granicę po wybuchu wojny. Mała rzecz, ale jakoś nie byli w porządku żeby płacić za zwykły bilet...
Osobiście bym się zamienił! W Polsce Ukrainiec ma się lepiej teraz niż Polak.
0
@endriuuu2 Imo PO czy Konfa by to lepiej rozegrały. Z zupełnie innych powodów. Na pewno nie machałyby tak szabelką jak PiS.
0
@thorin Bez porozumienia z USA Polska już oferowała, że odstąpi Ukrainie migi. Nie doceniasz naszych.
4
Było? Biden nie zgadza się na wysłanie rakiet dalekiego zasięgu na Ukrainę, mimo żebrów Zelensky'ego.
https://nypost.com/2022/05/30/biden-rejects-ukraine-long-range-rocket-request/
Nie zdziwiłbym się gdyby nasi "umiłowani" rządzący wysłali na Ukrainę wyrzutnie polskiej armii. Wcześniej zakupione po zawyżonej cenie od naszych amerykańskich najprawdziwszych przyjaciół. Jeśli kiedykolwiek dojdzie do konfliktu zbrojnego między Polską a Ukrainą przynajmniej będą JołkiPołki wiedzieć z czego do nich strzelają. Rekompensata od Ukrainy? Całe 0 zł! W hrywnach rzecz jasna.
0
Zdaniem Rio Ferdinanda gol na konto van Dijka. Mógł i powinien szybciej dojść do F. Valverde.
1
@Puskas1 Chapeau bas!
1
Gratulacje dla Realu Madryt.