John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pogba wspiera finansowo brata i przyjaciół z dzieciństwa. Wynajęty szaman zapewnia mu ochronę przed kontuzjami i rzuca urok na Ymbape.
*
Ymbape zostaje w P$G.
*
Uzbrojony brat i „przyjaciele” próbują wyłudzić od Pogby 13 mln euro. Ten zgłasza sprawę na policję. Ochrona czarownika przestaje działać.
*
Pogba odnosi kontuzję łąkotki i podobnie jak legenda Barcelony nie decyduje się na operację przed mundialem.
*
Loading...10 czerwca 2023 P$G zdobywcą LIGI MISTRZÓW.
1
Cisną na początku, później dostaną dwa
0
Kartkę na ławce Barcy dostał Óscar Hernández.
Tak na marginesie nepotyzm.
1
@Comfortable_ ...najlepszy polski polityk młodego pokolenia
0
@MatBac1991 XD, dobre, niebieskooki blondyn
4
Zachwycacie się Norwegiem, a przecież 10 goli jest dzisiaj mniej warte przez inflację.
0
Gospodarzem AC Milan, a Inter wygląda jakby grał u siebie. :)
1
3:2 Gonicie to!
0
@mateusz1989VeB W krótkim czasie, bo za wiele do nauki od Piątka nie było.
0
@SelloutCrowd Jeśli "pieprzony populista" to synonim dla pamiętliwy, sprawiedliwy to tak, jestem! :)
"(...) moge byc kim chcesz pisząc to" Oj nie obrażaj się. Napisałem przecież "Ktoś, NIE JA, (...)". Tak niestety jest obecnie. Kto ma inny pogląd niż Żydzi na jakąkolwiek kwestię, to przypinają mu łatkę antysemity... XD
Tu się zgadzam, że Polska jest "pyłkiem" w porównaniu do krajów, które wymieniłeś, ale to nie winna tych krajów, tylko nasza.
1
Leo, leo, leo, zawiesił się kurła komentator.
0
@ranger3120 1. MacGyver; 2. Nikita (1997);
3. Policjanci z Miami
0
@SelloutCrowd Czemu więc Niemcy spłacały Francję i W. Brytanię za I wojnę światową jeszcze w 2010? Czemu Żydzi domagają się odszkodowań za pozostawione w Polsce w czasie WWII mienie? Znaczy Twoim zdaniem to nie są zdrowi psychicznie ludzie. Żyją przecież przeszłością? Ktoś, nie ja, mógłby cię nazwać antysemitą... A może tym państwom po prostu wolno domagać się czego im się należy, a Polsce nie. Zgodnie z obraną przez Ciebie logiką tym państwom (Francji, W. Brytanii, Izraelowi) nie zależy na utrzymaniu dobrych stosunków z Niemcami.
W kwestii słynnych stosunków międzynarodowych. Według mnie bardziej się szanuje osoby, która broni własnego interesu niż takiej, która od razu ugina przed kimś kark.
3
@Wilczeq "Polsce się one po prostu należą jak psu buda"
Szkoda strzępić ryja. W Polsce jest zbyt wielu ludzi mających kompleks niższości wobec Niemców. "Europejczycy" znad Wisły prędzej wypłaciliby Niemcom odszkodowanie za powojenne wysiedlenia niż chcieliby odzyskać odszkodowanie za zrujnowanie Polski. Takiego D. Tuska można jeszcze zrozumieć. Wnuki często podają się na dziadków. Für Deutschland! Natomiast reszta nie mająca pochodzenia niemieckiego a z takim mindsetem? Powinnna już chyba wybrać się na kozetkę.
1
@regatta52 Ronaldo. Ten prawdziwy
[edit] https://www.planetfootball.com/quick-reads/ranking-every-player-to-play-for-both-real-madrid-and-barca-since-1990/
1
Arthur: "Liverpool ma wspaniałą historię. Grałem przeciwko temu klubowi (...)" [jako piłkarz Barcelony]
"Byłem wtedy ich przeciwnikiem, ale dzisiaj jestem PO DOBREJ STRONIE (...)"
Uszczypliwość? Tylko, żeby nie okazał się drugi Dejan Kulusevski.
0
@SkilledHydra16 Why don't we just wait here for little while, see what happens [muzyka Morricone]
6
@tobiasson92 Ciężko nazwać jakąkolwiek decyzję Polski ludowej za wiążącą. Pytanie, czy uchwała podjęta jednoosobowo (przez Bieruta) nie ma wad prawnych?! Ponadto Polska wówczas nie była państwem suwerennym, tylko niemal "16 republiką".
Osobiście bardzo mnie dziwi i smuci, że są w Polsce Polacy, którzy bagatelizują konieczność zadośćuczynienia przez kraj oprawców (NIEMCY) krajowi ofiar (POLSCE) za wymordowanie milionów jej obywateli, zrabowanie i zniszczenie kraju. Przykładowo, pewnie jesteś świadom jakie ceny osiągają dzieła sztuki, antyki na aukcjach, prawda? Jaki rachunek powinien być wystawiony za zniszczenie PRZEZ NIEMCÓW Zamku Królewskiego w Warszawie. Siedzibę polskich królów. Tego nie sposób oszacować.
Jakoś nic nie przeszkadzało Niemcom zapłacić w 2010 roku Francji i W. Brytanii ostatnią ratę odszkodowań za I WOJNĘ ŚWIATOWĄ prawie 100 lat po jej zakończeniu...
0
Sprzedać wszystkich! Kupić wszystkich!
10
@Emhyr Mocna kandydatura do nagrody Darwina!
4
Michaił Gorbaczow zmarł w wieku 91 lat. W uproszczeniu, ten z "Ameryką" na czole.
2
@supraomnes1Ucierpiałby jego PR, "marka". Taki piłkarz tylko w Lidze Europy... ;) Może to ego. Rekord bramek w LM, a Messi dość blisko.
Jak CR7 odejdzie z MU, to najbardziej będzie się cieszyć klubowa księgowa. Szatni pewnie też ciąży ta primadonna.
0
@qchulainn Dzięki! Jakie przestępstwo popełnić?
0
@MESSIah16 "America's got talent"? Myślałem, że Polska ma talent... Szybko można zmienić obywatelstwo w dzisiejszych czasach, a i pewnie niewiele znaczy. No chyba, że się jest przestępcą. Można uciec do ojczyzny II.
0
@Bobert_Kubicki Jeśli wolisz trenera, który przepis gry młodymi Polakami w Ekstraklasie nazywa, tu cytat, "osłabianiem drużyny", to proszę bardzo.
1
@KrychaFCB Śmiech to zdrowie!
0
Ani trochę mi nie żal, że Raków Częstochowa odpadł. Trener PAPSZUN, właściwie manager, bo taka jest jego rola. On chce wyłącznie gotowców. Nawet PROBIERZ miał/ma lepszy stosunek do stawiania na młodzieżowców, a i Polaków również niż "trener" Rakowa.
4
@Criss18Barca Pewnie ze 7, 8. Teraz piwo wywołuje u mnie wstręt. Lepsza czyściocha.
1
@hayek Z PiSu? Ponownie wystawiliby K. Płażyńskiego.
W punkt. Ładnie to nazwałeś. "Akt szacunku". Oto mi właśnie chodziło.
9
@macio_944 Lewicowi obrońcy PO zawsze na posterunku?! xD