4

TAK! Prawda to,że PO i PiS różnią się diametralnie:
*
PO: Marka Rosiaka, polityka PiS, zabił 19.10.2010 członek Platformy Obywatelskiej Ryszard Cyba. Zaraz po zatrzymaniu ponoć twierdził: "Chciałem zabić Kaczyńskiego, tylko za małą broń miałem".
https://tvn24.pl/polska/chcialem-zabic-kaczynskiego-tylko-za-mala-bron-mialem-ra212595-3596831
PiS: nikt
*
PO: W tragicznych okolicznościach ginie Prezydent Lech Kaczyński. PO wystawia swojego kandydatach do przedterminowych wyborów prezydenckich.
PiS: Zamordowany zostaje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. PiS nie wystawia swojego kandydata do przedterminowych wyborów w Gdańsku uznając, że powinien piastować je współpracownik ŚP P. Adamowicza. Chociaż P. Adamowicz uzyskał reelekcję w 2018 w II turze wygrywając z kandydatem właśnie PiS, Kacprem Płażyńskim
https://wiadomosci.wp.pl/pis-nie-wystawi-wlasnego-kandydata-w-wyborach-uzupelniajacych-na-prezydenta-gdanska-informacje-wp-potwierdzil-kaczynski-6338919355516545a

0

@ef "Zwykły Kowalski jak weźmie ciągiem swoje wolne to też wyjdzie z półtora miesiąca wolnego (...)"
Dobry dowcip. Spytaj kasjera czy wydadzą mu tak wolne... ;)

"jest to tak naprawdę jeden z trudniejszych i ważnych zawodów"
Uczyło mnie sporo nauczycieli. Imo niewielu dobrych i wielu złych. Różni ludzie I różne powody mojej ich oceny. Jednak zawsze jedną cechę mieli wspólną, co widzę czytając twój komentarz nie zanikło wśród przedstawicieli tej grupy zawodowej, mianowicie przekonanie o swojej "wyższości".

5

Bałwanek tylko na trybunie i od razu ManU 3 pkt.

0

115 113 dla AJ 115 112 dla Usyka 116 112 dla Usyka

1

Niezła odpowiedź Usyka na dobrą rundę AJ

0

@Qlewer Wielka szkoda, mógł być mistrzem świata.

3

Lenox Lewis wytarłby Joshuą podłogę, a Usykiem wypolerował.

1

@MesQueUnClub96 Przypomina mi gościa z Questa, tylko ten Joshua do Van Damma nie podobny

0

@Medium Thank you, sir!

0

Ten Usyk wygląda jak jakiś mongoł

2

Let's get ready to rumble!

0

Jak niby on chciał strzelić ten karny? Niemal bez rozbiegu!

0

@kuz A nie Biały Rosjanin? Big Lebowski fajny film. ;)

1

40g czystej + 40g kahuli + 40g śmietanki

0

@yoodash Gorszy z piłką przy nodze od Iniesty, a od Xavi'ego gorszy w rozgrywaniu

0

"Starego misia na sztuczny miód się nie weźmie", a ludzie się śmieją ze Szpaka.

0

Rocznikowo 37 lat...

0

Niezła zmiana Panie Ancelotti!

0

Alaba. Pierwsze dotknięcie piłki i gol...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PolskiBarcelonista10 Więc po co ława, skoro i tak nie chcieli ryzykować...

0

Mecz z Salernitaną, a Nicola tylko ławka. Ze składu wygryzł go gościu, który cały poprzedni sezon przesiedział na L4. Zalewski kolejny wielki talent, zbawca polskiej piłki...
Sаlеrnіtаnа vs Rоma 0:1 po golu Cristante (33')

3

"Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę." Mateusz 6, 2

9

Wartościowe cytaty.
[toast] "Za alkohol! Przyczynę i rozwiązanie wszystkich życiowych problemów"
Homer Simpson

2

@Comentateiro Skład LFC w I połowie:
1. Alisson Becker, 80. Tyler Morton, 52. Isaac Mabaya, 19. Harvey Elliott, 28. Fabio Carvalho, 14. Jordan Henderson, 12. Joseph Gomez, 9. Roberto Firmino, 47. Nathaniel Phillips, 88. Luke Chambers, 23. Luis Diaz

Skład ManU w I połowie:
1. David De Gea, 20. Diogo Dalot, 8. Bruno Fernande, 9. Anthony Martial, 2. Victor Nilsson,39. Scott McTominay,19. Raphael Varane,10. Marcus Rashford, 23. Luke Shaw, 25. Jadon Sancho, 17. Fred ;)

6

Wchodzi Darwin Nunez. Pierwszy mecz w barwach LFC

1

@MesQueUnClub96 Całkowicie niepotrzebny trud! Jeden już jest "w domu", a imię jego Sergi.

0

@Jakchcesz Barcelona jest w ostatnim czasie jak "dom publiczny"? Nowe nie znałem.

5

@Eto'o9 R10 Rozumiem, że wg Ciebie my mamy się samobiczować za 400 osób, za Jedwabne. Natomiast wnuczków, prawnuczków, tych co wymordowali 60 tyś. Polaków, mamy po rączkach całować. Broń Boże nic nie mówić o jakimś Wołyniu. A niech żyją sobie na koszt polskiego podatnika!

4

79. rocznica RZEZI wołyńskiej, ale filmu "Wołyń" Smarzowskiego w państwowej puścić nie wolno...

Obraziliby się nowi goście/lokatorzy/gospodarze! [niepotrzebne skreślić]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?