0

Dyskusja o niestrzelonym przez Ramsey'a karnym. Prowadzący studio pyta Kenny Miller'a o zdanie, że Ramsey przyszedł do Rangersów żeby zrobić różnicę przecież... ;)

Poniekąd zrobił

10

Człowiek myśli, że ogarnia angielski. Potem do wywiadów podchodzą Szkoci...

0

150 pkt. dla Kamady

1

A gdyby tak karny bronił bramkarz drużyny strzelającego. Trudniej byłoby przecież strzelić. Z pożytkiem dla widowiska

0

@Transu96 kasztelanie :P

0

@Colon "Co wolno wojewodzie, to nie tobie (...)". Każdy się myli.
"Ciężki orzech do zgryzienia"

0

@Peszko07 Kiepska minister klimatu i środowiska.

1

@domin682 Bez nerwów. Uwierz mi, bywają tu gorsze, pozostawione bez reakcji...

0

@kkbarca Hazard, Kaka, Mariano, Woodgate

0

@domin682 Eee Powiedziałbym, że komentarz wagi piórkowej.

1

Laporta kalkuluje. Czy premia dla Dembele i jego agenta, to będzie mniej niż koszt transferu nowego zawodnika na miejsce Francuza + oczywiście premia za podpis dla tego zawodnika i prowizje dla pośredników. Sami sobie winni. Było przedłużać wcześniej umowę, a nie czekać do ostatniej chwili.

Trochę będzie wstyd, że zawodnik za ponad 100ml odchodzi na zasadzie wolnego transferu...

5

Potwierdzam, byłem tymi rękoma.

7

@Kgorecki2500 D. TUSK: "Nie ma żadnej ideologicznej przesłanki, by mówić kategorycznie "nie" inwestorom z jakiegokolwiek kraju, także z Rosji". Źródło chyba wiarygodne?! ;)
https://tvn24.pl/biznes/najnowsze/tusk-nie-ma-przeslanek-by-mowic-rosji-nie-ra165863-4395777

To, że ówczesny premier D. Tusk chciał sprzedać Lotos Rosjanom to niezaprzeczalny fakt. PiS sprzedał 400 stacji paliwowych Lotosu MOL'owi tylko dlatego, że taki był wymóg Komisji Europejskiej przy przejęciu Lotosu przez Orlen. Przepisy antymonopolowe UE... PiS wolał sprzedać Węgrom niż Niemcom czy Francuzom. Co jest zresztą teraz na rękę opozycji! "Ooo widzicie PiSowe sprzedali spółce rosyjskiej!" xD

0

@draxidox To będzie dla "nowych" klientów banku bądź na nowe środki. "Starego" klienta mają w "D".

0

@Emhyr Odznaczyłeś ukaranego banem użytkownika! USUŃ.

1

@YouTuber LFC

0

@John_Doe [edit] Powinno być: "Osobiście wg mnie trzeba pamiętać o ofiarach zbrodni wołyńskiej i domagać się przeprosin za nie." Ale katyńskiej też to dotyczy.

1

@Azacca Rozumiem wg Ciebie ofiary zbrodni wołyńskiej nic nie warte, do kosza, bo prawie 79 lat minęło. xD Za 80 lat od 2022 Rosjanie zostaną ułaskawieni od zbrodni na Ukraincach!

Ukraińcy stali się beneficjentami tego "wysiedlenia" Polaków w 1943. Przejęli chociażby ziemię. Potomkowie nazistowskich oficerów mają się dzisiaj bardzo dobrze w Niemczech. Może to zasługa kapitału uzyskanego przez ich dziadków, pradziadków na zrabowaniu Żydów, Polski, Europy.

1

@Azacca Sam piszesz "Jak ma taki problem, że "prezydent/premier" nie przeprosił za Wołyń to niech napisze do niego bezpośrednio (...)" Dlaczego więc pospolici Rosjanie mają odczuwać na skórze sankcje za politykę W. Putina? Dlaczego mają za cokolwiek, co zrobi Putin, przepraszać? Niech sankcje nałożą wyłącznie na W. Putina, a nie na cały kraj.

0

@Azacca Dlaczego więc wywiera się sankcjami, wycofywaniem się firm z Rosji, bojkotem rosyjskich produktów presję na rosyjskim społeczeństwie żeby tylko zbuntowali się przeciw polityce W. Putina? Przecież powinni się za pośrednictwem social mediów bezpośrednio zwrócić do W. Putina... ;) Ale nie, przecież każdy kto rozmawia (jak E. Macron) z Putinem, to niemal zdrajca. Taki V. Orban to już "kieszonkowy Putin".

0

7 pkt od Serbów, telewidzów dla Ukraińców, więc wcale nie takie onuce.

4

@baryn Napisał, że i Polacy są narcyzami też. Osobiście wg mnie trzeba pamiętać o ofiarach zbrodni katyńskiej i domagać się przeprosin za nie. To, że minęło prawie 79 lat nic nie zmienia. Prezydent Kwaśniewski jakoś przeprosił za Jedwabnem. Polscy Biskupi wybaczyli i prosili o wybaczenie swoich niemieckich odpowiedników. Ukraińcy nie mogą Polaków przeprosić... Może my ich jeszcze powinniśmy przepraszać? xD

1

@BART97 Na wszystko znajdziesz fetyszystę, więc ten twerk Rodowicz może się okazać w cale nie taki głupi.

0

@Criss18Barca ale to defensywny trener przecież X(

1

@pax Wolałbym żeby wybierali najbardziej utalentowanego artystę/kę. Nie możesz ich pokonać, przyłącz się do nich.

0

@barcelonaLM Uuuu Na grząskie tereny wchodzisz... Agent Władimira Putina za 1, 2, 3 ;)

0

@pax Eurowizji nie wygrywa się niestety najlepszą piosenką tylko polityką, kolesiostwem. Żenada, ale taki jest ten konkurs. Skoro Polska od początku inwazji najbardziej pomaga Ukrainie i przyjęła ponad 3 mln Ukraińców "pod swój dach", to można było oczekiwać z ich strony gestu, politycznego, ale jednak.

Uparcie twierdzę, że Polacy to jest t**y naród. Przed obcymi, dla obcych "postaw się a zastaw się", a swojemu, Polakowi jakby mogli to by w r*ja najchętniej dali. Obcy będą ich robić na szaro, a Polak na klęczkach będzie dziękował i prosił o więcej. Smutna rzeczywistość.

1

Grealish jest beznadziejny. Anglia nigdy nie będzie MŚ czy ME. Koniec

0

Imo nie doceniono odpowiednio wartości artystycznej występu Hiszpanii.

3

Jpd 439 Ukraina...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?