John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miednica zrobiła show! Byleby Ukraina nie wygrała.
5
@Kgorecki2500 Natomiast Ukraina 11.07.1943 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@clyde Mógł też wziąć miednicę na występ.
0
@Rust_Cohle Ja kawy nie słodzę, ale niech mi w kawiarni nie dadzą saszetki cukru!
2
Nawet M. Sierocki nie krył zaskoczenia głosowaniem Ukrainy, a to przecież TVP.
1
@Kurkmen 3 mln i już są u siebie Paniska. :P
0
Puste będą te kosze na zbiórki żywności dla Ukraińców?
1
Grecja od Polski 10 za serial "Dzikie pszczoły". ;)
0
@Kgorecki2500 Ściągnij ten avatar!
7
Ukraina Polsce 0, Polska Ukrainie 12...
3
Tyle mld poszło na tych Ukraińców i 12 podczas Eurowizji Polakowi nie dali... xD
0
Mówiłem! Hiszpania cztery 12.
0
Rodrygo w końcówce i będzie dogrywka w Eurowizji. Bez LM Real będzie miał tryplet w tym sezonie.
2
#MimoWszystkoBrzozowski
2
Wszyscy myślą że Ukraina wygra, a tu pyk, Australia wygra, jak przystało na europejski kraj.
Mnie się podobał nawet występ Norwegów, tych w maskach szakali, ale prawicowo niech wygra Polska, a co mi tam!
1
@barcelonaLM Factos!
1
Głosujcie na Serbię! Dziołcha ma durś czorne ręce od roboty. Nawet podczas "śpiewu" musi je myć. O ile można to nazwać śpiewem...
0
@SuperPatsonFCB Dobrze się stało dla Barcy, że wpuścili na boisko 24.10.2004 piłkarza z potencjałem, a nie takiego na już.
0
@Momals11 Here we go again...
1
@MesQueUnClub96 Ze wzoru Hajty wyszło mi, że 8-12 lat.
0
@tristan87 Siepomaga?
1
Mimo sentymentu do R. Lewandowskiego, któremu należała się ZP 2021 jak temu psu buda, to lepszą imo opcją byłby Darwin Núñez.
*wyższa suma odstępnego za Urugwajczyka, ale klub zaoszczędziłby na pensji. Nie oszukujmy się! Lewandowskiemu trzeba będzie płacić za przysłowiowe nazwisko.
*D. Núñez ma 22 lata, a Lewandowski już 33. Co najmniej dekada grania w przypadku Urugwajczyka. Wy chcecie robić z FC Barcelony "przechowalnie dla martwych cza*****ów"?
*D. Núñez nie potrzebuje aklimatyzacji. Zna Hiszpanię. Był tylko sezon w Almerii, a i tak został królem strzelców ligi.
*język hiszpański jest językiem ojczystym D. Núñez'a.
* teoretycznie 22-letni D. Núñez będzie się piłkarsko jeszcze rozwijał. Tzw. najlepsze lata jeszcze przed nim. U Lewandowskiego coraz bardziej to będzie równia pochyła.
* D. Núñez to typowa 9, a jest lepszy w rozegraniu od LR. Nie sprawia mu problemu gra w roli lewoskrzydłowego.
* bramki Lewandowskiego nie są żadnym miernikiem, przecież dla LaRamblowców Bundesliga to liga ogórkowa, a sam Lewy to taki trochę lepszy dobijak. Pozdrawiam!
2
Piękne te "licka" ma reprezentantka Hiszpanii!
2
Ta EUROWIZJA miałaby sens jakby każdy uczestnik miał OBOWIĄZEK śpiewać w swoim ojczystym języku. Polska (E. Górniak) była najbliższa wygranej, gdy piosenka była po polsku. Człowiek mógłby się też POŚMIAĆ, a tak Czeszka śpiewa tak JAK RESZTA po angielsku...
0
Zaczęło się to euro wycie, je je je o o ooO
1
@Faun Tak.
Ogólnie w dokumencie była taka puenta, że człowiek żeby się dostosować zmienia środowisko, a zwierzęta dostosowują się do zmieniającego środowiska.
2
"Nieoczekiwani zwierzęcy goście"
Ciekawy dokument jak zwierzęta potrafią się adaptować do zmieniającego się, przez działalność człowieka, środowiska.
We Włoszech kozice alpejskie wchodzą na krawędź tamy, zbudowanej pod niemal katem 90°, żeby ją lizać i uzupełnić sól. Jakoś nie słuchają tych ekspertów żywieniowych z TV, a niby sól taka szkodliwa na serce. Podnosi przecież ciśnienie. Zwierzęta wiedzą/czują, że sól jest im niezbędna żeby mięśnie mogły normalnie pracować. Pal licho tam te szopy pracze, rozprzestrzeniające się po Florydzie pytony, azjatyckie osy z Chin we Francji czy kojotowilki, co innego zabawne. MANATY "RATUJĄ" od likwidacji ELEKTROWNIĘ WĘGLOWĄ. Zagrożone wyginięciem manaty mają jelita pełne gazów, nazwijmy po imieniu, pierdów i wydłużone płuca, dzięki czemu mogą regulować swoją wyporność. Są wyjątkowo wybredne jeśli chodzi o środowisko, w którym żyją. Jeśli temperatura wody spadnie poniżej 17°C, to mogą umrzeć na hipotermię. Ludzie budują się na Florydzie zaraz przy rzekach, stawach niszcząc ich naturalne żerowiska. Zatem 80% populacji manatów na Florydzie zdecydowało się na "przeprowadzkę". Za sąsiada mają budynki elektrowni węglowej... xD. Woda w zalewie przy elektrowni ma przynajmniej 22°C. Jakoś manatom nie przeszkadza emisja CO2. Gdy jakiś manat jest słaby, w ciężkim stanie- coś pięknego -ekolodzy odławiają go, transportują i wypuszczają do wód przy elektrowni. Manaty ratuje od wyginięcia emitująca CO2 elektrownia, emitującą CO2 elektrownię ratują od likwidacji manaty! Jak będą chcieli zamykać elektrownię to ekolodzy nie pozwolą, będą się przywiązywać... :)
0
@sonek W tym doppel też chyba jest ze 14%.
3
@sonek Kup lepiej jagermaistera. Niech dziadek ma coś z życia.
0
@PawkoFCB Bo wiesz prime Suareza