John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może wróci wolność słowa na ćwierkacz.
https://www.reuters.com/technology/elon-musk-offers-buy-twitter-5420-per-share-2022-04-14/
4
@Don-Corleone Dzięki wielkie! Teraz już wiem, że wyłącznie politycy PiS-u byli komunistami. Kwaśniewski nie był ministrem w PRL-u. L. Miller nie był przedstawicielem rządu PZPR przy obradach okrągłego stołu. Syn oficera Armii Czerwonej W. Cimoszewicz nie był w PZPR. Józef Oleksy vel "Olin" nie był agentem współpracującym z KGB. M. Boni nie był agentem SB i nie donosił na kolegów. Znaczy Korwin-Mikke sprzedał mu plaskacza za nic. Wzór dobrego wychowania S. Niesiołowski nie donosił na swoją ówczesną partnerkę. Udział w pochodach pierwszomajowych nie był obowiązkowy, a maszerowali wyłącznie ludzie związani później z PC czy PiS-em... ;)
0
Carvajal na ŚO. xD Żal, że nie ma Lukaku,
0
@Sulimo Fateful findings (2013)
Próbka aktorstwa...:
5
@Bykunn Celowo napisałem o 500+ dla uchodźców z Ukrainy, bo i na tej stronie, dziwnym trafem pochowali się wszyscy krytycy tego programu. Odsuwam na bok cel programu i jego finansowy wpływ na budżet państwa. Kolejny dowód, że Polak Polakowi jest nieżyczliwy. Gdy Polacy mają dostać 500+ to wielu Polakom to przeszkadza, ale gdy uchodźcy z Ukrainy, to już nie jest rozrzutność. Jak dla mnie też hipokryzja.
2
@barcelonaLM Znaczy rezygnujemy z 500+ dla dzieci uchodźców z Ukrainy?
0
@ddanioofcb Rocznice np. 2.04, święta 24.12; 25.12. Wysp w internecie ludzi, którzy obrali sobie za cel- ponure musi być ich życie -zohydzanie tych dni...
PS Tak. Wiem, że 24.12 właściwie nie jest świętem.
1
Zima znowu zaskoczyła kierowców!?
2
@kewin Lewandowski nie grymasił!? xD Przez niego Bonio wywalił Brzęczka przed turniejem. Gra czwórką obrońców mało nowoczesna, a Sousa obcokrajowiec dla wielu z automatu fajny (= lepszy bo nie Polak).
Jak dla mnie przez dziennikarza przemawia tłumiona zawiść. Myli "wielkie ego" z domaganiem się szacunku na jaki sobie Żyła, Kubacki i przede wszystkim Stoch zasłużyli. Tak nie może być! Do mnie (Jabłońskiego) jacyś tam skoczkowie powinni chodzić jak petenci z opuszczoną głową przecież... Mega głąb.
Małysz "(...) w gronie tych sportowców, którym "należało się z urzędu", ale zabrakło szczęścia". Z urzędu mu się nic nie należało i nie należy. Jeden z najlepszych skoczków w historii, ale olimpijskiego złota nie wygrał, więc mu się nie należy. Tak, swoimi sukcesami rozkręcił skoki w Polsce na dobre, kiedy ten sport jeszcze nie był odpowiednio dofinansowany (poniekąd socjalizm). Gdybam, bez niego możliwe, że nie byłoby sukcesów Stocha. Brawo Panie Małysz!
0
Komentarz usunięty
1
@Ojciec5tkidzieci Możliwie, że choroba spowodował taki zjazd. Zagrać jak najwięcej ról, nieistotne w jakim dziadostwie, byleby jak najszybciej zainkasować gażę.
0
Magia stadionu śląskiego. Przesąd czy fakt?
1
Michniewicz. Dwie wygrane i remis, w ciągu 180 minut!
0
Są tu jacyś alergicy? Co stosujecie? Ja Zyrtec i Sudafed 60mg.
1
@eckov Znaczy lubisz szynkę!? ;)
1
@Kgorecki2500 Szałot
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 spoŻywcza
0
"Niemcy i Francja nie godzą się na pełną rezygnację z rosyjskich surowców, bo to wywołałoby w tych krajach recesję. Jednocześnie nie przeszkadza im to wymagać od Polski rezygnacji z polskiego węgla, co będzie miało również taki sam efekt." W. Waszczykowski dla TVP Info
0
@PodkarpackiKibic Za dużo tlenu się nałykałeś po tych 2 latach maseczek.
Z brakiem GK pełna zgoda!
0
Nowe porozumienie nuklearne z Iranem. Część irańskiego uranu zostanie przekazana- uwaga -Rosji. ;) Kto by się tego spodziewał, skoro w imieniu USA nowe porozumienie z Iranem negocjuje... rosyjski dyplomata. XD [via Special report]
1
@Comentateiro Pomoc Opatrzności na pewno się przyda, a na Śląskim Szwedzi będą się czuli jak u siebie.
1
Freitag 1:1
2
Przy Michniewiczu Koeman jest mega chudziutki
0
@Uukasz_93 Lewandowski chce grać trójką, bo tak nowocześnie przecież...
0
Dobra akcja i od razu gol w drugą stronę...
0
W Polsce takiego Gilmour'a by odesłali do domu, że za niski na nożną. Messi'ego zresztą też.
1
@ElTomas Skecz tego kolesia, jeden z wielu
1
"Proszę Was o zapisanie się dla tego mężczyzny, tego tutaj! On by to zrobił dla Was."
xD
0
@osa91 "(...) considered to be pro-Russian" to żaden dowód.