0

@osa91 "(...) considered to be pro-Russian" to żaden dowód.

1

@osa91 Wg Ciebie na Ukrainie opozycyjne TV = prorosyjskie TV? Co do Hitlera, to Mein Kampf znów zaczęli drukować tyle że z komentarzem. Wg mnie ludzie powinni mieć dostęp do wszystkich informacji i sami ocenić czy coś jest na rzeczy bądź nie.

0

@Persyfl Wszystkie, które pozostały... Te, które miały właściciela, który nie pasował już na początku lutego ban na 5 lat. :)

0

@osa91 Więc Zelensky najwyraźniej przewiduje, że stan zagrożenia BĘDZIE TRWAŁ 5 LAT...
https://www.dw.com/en/ukraine-zelenskiy-bans-three-opposition-tv-stations/a-56438505

Tłamszenie opozycyjnych mediów? Nie, walka ze słynną "dezinformacją"!

2

"Tu miał być Twój ulubiony program". Prezydent Zelensky podpisał dekret łączący wszystkie stacje telewizyjne w jedną. :)

https://www.reuters.com/world/europe/citing-martial-law-ukraine-president-signs-decree-combine-national-tv-channels-2022-03-20/
https://www.tvbeurope.com/business/ukraines-president-zelensky-combines-all-national-tv-channels

Wszystko rzecz jasna w trosce o "wolność słowa" i pluralizm mediów. xD

0

@Rust_Cohle Trochę jak z młodymi kierowcami, "z przodu liść, z tyłu liść, a w środku głąb"? xD

0

Suchar. Pierwszy transgenderowy piłkarz w historii Barcelony?
*
Odp. Kiko Femenia

8

@Kgorecki2500 Gdyby nie członkostwo w NATO to z tym rozprawieniem się z Polską wszystko się zgadza

1

@FafitFCB Nie pytam co nią robiłeś...

1

@Deviler Zlikwidować te wszystkie boiska, orliki. Parkingi się tam zbuduje! Dla chętnych do gry w reprezentacjach urządzi się castingi w ich krajach urodzenia i wręczy się polski paszport.

3

@Kurkmen ale ale sernik upiecze selekcjonerowi przecież

0

@messi30fcb Są, ale tylko dla uchodźców, żeby mogli odetchnąć na chwilę od wojny na Ukrainie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Pięknie Ponitka zezłomował Gortata.

"Rozegrałem w kadrze 126 meczów. Chciałem zapytać pana Gortata, gdzie był jego charakter, kiedy zakazał rozmów z dziennikarzami podczas Eurobasketu 2013? Gdzie był charakter pana Gortata podczas Eurobasketu 2011 roku, gdy ubezpieczenie jego kontraktu było ważniejsze od gry w reprezentacji? Nie widziałem też charakteru wsparcia i jedności na Eurobaskecie 2011, gdy pan Gortat w ogóle nie wierzył w nasz zespół. Albo charakter podczas Eurobasketu 2015, gdy pan Gortat narzekał na presję, na to że musi wygrywać mecze i nie mógł pogodzić się z krytyką"

1

the man, the myth, the legend MarianoOO

0

Jedna drużyna miała 6 dni odpoczynku od ostatniego meczu, a druga 3. Po wyniku do przerwy zgadnij która...

15

Zajrzałem na ćwierkacza pod #MissWorld2022... o Jezusie! Ile popękanych d*psk, bo Polka wygrała. Powtarzają się teksty typu: "wybór polityczny, bo Ukraina", "jury nie było wystarczająco zróżnicowane rasowo", "najbielsza z białych", "przywileje białych". XD

0

@ChampionLW Definicja "wroga"?... Polak Polakowi wrogiem.

2

@Majkel34 nie mogłoby być mi żal mniej

6

0

@Kgorecki2500 Na niektórych szkoda nawet sznurka. ;)

0

@patry295 ZA karą śmierci za najcięższe przestępstwa o ile wina udowodniona ponad wszelką wątpliwość.

Trynkiewiczowi groziła kara śmierci, tylko przy transformacji się sk**wielowi upiekło, a casus Komendy pokazał, że sądy są u nas jakie są.

12

W TV było o gościu, który regularnie jeździ w głąb Ukrainy żeby szybciej wywozić stamtąd cywili. Następnie przez kilka dni gości ich u siebie oraz pomaga załatwić papiery i mieszkanie. Tym razem pomógł parze. Są już u niego w domu. Środek nocy, budzi się, a tu jakieś światła i zakuwają go w kajdanki. Okazało, że jego "goście" ;) donieśli służbom, że ma nielegalną broń... On skuty i trzeba było kilku godzin żeby stwierdzić, że to najzwyklejsza wiatrówka. [via Alarm]

Pomaganie pomaganiem, ale jedno jest pewne: "ZA DOBRE PYSKIEM ODPOWIADAJĄ"!

0

@Dankhog Mea culpa, mea maxima culpa

1

@PatrychoO Masz recht

0

NIE!


0

@skakun95 Przecież pierwsza o gotowości do przekazania myśliwców mówiła polska strona, a amerykanie twierdzili, że nic o tym nie wiedzą. Myślisz, że kraj, który nic nie znaczy (jak Polska) powinien tak się wychylać...

1

@barcelonaLM Polska musi zawsze machać szabelką...

1

@Comentateiro raczej bark

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Padolino

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?