John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hipotetycznie. NATO nie zamierza interweniować zbrojnie, ale polskie państwo wysyła swoich żołnierzy żeby wesprzeć Ukraińców. Wasze zdanie?
0
@Amigo_Blanco Sprzedano stacje benzynowe węgierskiej spółce, bo taki był wymógł KE przy przejęciu przez Orlen Lotosu. Żeby nie było monopolu...
0
@Gosciuu ✓Zostałbym w kraju, ale starał się przeżyć (nie walczył, ew. w ostateczności)
0
@BrzydkiAS Nie doceniasz chyba Andrzeja... :P
0
@Mns21 Łotwa, Estonia
1
@AllBundy i spirytus do dezynfekcji... ;)
3
Cała nadzieja w TSUE...
0
@MESSIah16 Piłsudski ułaskawił mordercę polskiego ministra, przywódcy OUN-u z którego utworzono UPA. Mit marszałka jest chwiejny.
1
@barcelonaLM Fakt. Zawsze gdy w białym domu jest demokrata, to Putin rozrabia w Europie.
0
@LyFT Wątpię. Dzień zwycięstwa to najważniejsze święto w Rosji. 80% opinii publicznej jest dumna ze zwycięstwa nad faszyzmem podczas WWII. Tam jest kult wojny.
1
@lukaszbarca15 "Ratują mniejszość rosyjską przed ukraińskimi faszystami"... xD
0
@macio_944 Będą więc wyjazd All inclusive.
1
Był w tv ostatnio dokument Barbary Włodarczyk. Tam rozmówka z mieszkającym na Ukrainie Rosjaninem, weteranem wojny w Afganistanie. Gdy lecieli do Afganistanu to myśleli, że będą- tu cytat -"wypełniać internacjonalny dług OBRONY cywilnej". xD Dla Was to co się obecnie dzieje to wojna, a dla rosyjskich żołnierzy, tamtejszej opinii publicznej być może to misja pokojowa...
0
C. Gmyz przypomniał, względem sankcji i tego, że nadal przeróżne technologie są sprzedawane do Rosji, ciekawy cytat z Lenina: "Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy"
0
Podobno mężczyźni kupują duży samochód żeby zrekompensować sobie pewne braki. Co dolega Władimirowi? ;)
9
@Bobo25 Przecież Gazprom jest obrońcą romantycznego futbolu... ;)
3
Wśród ukraińskich uchodźców mogą ukrywać się rosyjscy agenci. Ciekawe czy będzie w mediach temat weryfikacji tych ludzi?
0
@busquets5 Poprzedni taki rząd w polskiej historii jedyną znaczącą rzecz jaką zrobi to wywiezienie polskiego złota do UK... ;) No i oddał później insygnia władzy II RP Lechowi Wałęsie.
1
@MichalZZZ Z tym "Obyśmy (...)" zgadzam się w 100%.
1
@MichalZZZ Serio?! Myślisz, że byłoby inaczej... Pierwsi tylko do orderów.
0
@Barcanajlepszyteam Co ewidentnie widać na zdjęciu
6
Gdyby takie sceny działyby się w Polsce, kto by nie rządził, już byśmy mieli rząd na uchodźstwie...
0
@mokrychlopiec Ten świat zawsze był i będzie taki. Do teraz przez ostatnie lata trochę dalej on nas.
0
@Arnold1234 Faule, a i za ten tępy uśmieszek też.
0
Marcos Lorente dostał chociaż żółtą? Powinien wcześniej zostać wysłany do szatni.
0
@Sulimo Takie słowa w stosunku do naszych partnerów z UE? Bądź bardziej tolerancyjny. "Für Deutschland"!
0
@Kgorecki2500 "Po co nam lotnisko, kiedy będzie nowe w Berlinie" :)
1
"(...) łatwy w hodowli dla Merkel" xD Piękna laurka dla Herr Tuska
0
@Borneo Bardzo możliwe.
0
@Barcanajlepszyteam Jeśli ma być koniecznie kobieta i nie biała, to wg mnie najlepsza byłaby Michelle Obama, a mężczyzna Pete Buttigieg. Burmistrz Pete głosy LGBTQ+ miałby w kieszeni, a jako weteran wojenny wyłapałby dużo centrystów.