0

Komentarz usunięty

3

@Bobo25 Kup smycz dla psa i powiedz, że teraz muszą codziennie rano i wieczorem z nią wychodzić. Jak im się nie znudzi po miesiącu, to jesteś w czarnej... Nie masz wyboru.

1

@Kgorecki2500 sugar daddy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kaamil1910 Poniekąd dobra wiadomość. Może City odpuści wikinga.

1



Dziennikarz zadaje pytanie Prezydentowi J. Bidenowi: "Odpowiesz na pytanie dotyczące inflacji? Czy uważasz, że inflacja jest politycznym obciążeniem po wyborach w środku kadencji?
Biden: "Nie, jest wspaniałym zasobem. WIĘCEJ INFLACJI. Co za GŁUPI SUKIN**N."
*
Po odejściu D. Trumpa, do białego domu wróciły wysokie standardy! :)

2

@MesQueUnClub96 Bezdomny jesteś?

0

@Kluivert_P Ronaldo trzykrotny finalista MŚ i dwukrotny zwycięzca. Klose dwukrotny finalista MŚ, raz wygrał.

Klose < Ronaldo

4

@tomek8756 Centrystę nienawidzą ci z lewej i ci z prawej. Centrysta to dla nich leniuch, tchórz... xD

1

@Nano22 Podzielmy się na małe państewka. Potem będziemy się jednoczyć. I tak w koło.

0

@Rewolucja123 Literówka się wkradła! * «

3

@The Game 10 *władz. Skoro w SN na stanowiskach siedzą sędziowie skazujący opozycjonistów w PRL-u.

Sędzia NSA, Irena Kamińska: "Uważam, że to jest zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi (...)"

2

@deyna2018 Moje Szczere kondolencje dla każdego w takim położeniu.

1

@Barca1992 ;) Nie oszukujmy się obcokrajowiec w Polsce będzie się miał lepiej w Polsce niż Polak. Lepiej nie wiedzieć na co ci "uchodźcy" mogą liczyć w naszym nieszczęśliwym kraju.

0

@sokot Oglądałem kawałek obrad komisji sejmowej o wizycie delegacji NIK-u na Białorusi. Było tam, że wyniku, ponoć sfałszowanych, wyborów do Polski przyjechało 230 tyś. Białorusinów jako uchodźcy. Nie zdziwiłbym się, że jakby doszło do faktycznej wojny na Ukrainie, większość kraju ewakuowałaby się do Polski...

0

@Damian11 Putin jak Palpatine równoważy moc

1

@tomek8756 Jestem sceptycznie nastawiony do wiarygodności wojennych wspomnień Andy'ego.

W Bożonarodzeniowym odcinku było jeszcze, że kiedy Andy był dzieckiem "nie dawali sobie prezentów, tylko ból głowy"...

2

@macio_944
1. Anthony Hopkins "Ojciec". Udzielił mi się te film. Normalnie się wkurw**em jak ten zięć zaczął starego zaczepiać.
2. Daniel Day Lewis. Gość jest zajebisty. W każdym filmie metamorfoza.
3. Humphrey Bogart "Skarb Sierra Madre"
4. Marlon Brando "Ojciec chrzestny".
5. Mark Hamill za głos Jokera.

0

@LeoMesjasz Ronaldo, T. Henry, Lewandowski, Suarez, Zlatan

1

@LeoMesjasz Zależy od urody ankieterki.

0

@Pawel13sz Jeśli transfer Moraty dla klubu jest "operacją trudną", to transfer Haaland do Barcelony zobaczycie jak świnia niebo.

5

Suchar. Jak się nazywa trzecie piwo?
*
Odp. Dawka przypominająca.

0

@koksik2700 Może dlatego ludzie mają tyle kotów i psów... Kiedyś gadali, że smalec ze psa dobry jest na gruźlicę. ;)

0

@Przemek2323 Jak się głosuje na partie lewicowe światopoglądowo i udających ich oportunistów (PO, Nowoczesna), to się ma...

1

@busquets5 Odpowiedź. Wolny dzień dla pracowników sklepów.

Czemu większość aptek nie jest otwarta w niedzielę? Wyłącznie ta, która ma aktualnie dyżur. Na ogół apteki otwarte są w tygodniu do 19, a mogłyby być otwarte, jak taki Auchan, do 22.

Czemu większość placówek pocztowych nie jest otwarta w niedzielę? Podobnie jak w przypadku aptek, na określony obszar, jest jedna, która ma aktualnie dyżur. W dniach roboczych do określonej godziny wieczornej (u mnie do 19) są wszystkie usługi, a później tylko odbiór litów, paczek z awizo. W sklepie można kupić, co się chce do godziny zamknięcia.

W niedzielę nie jest otwarty (przynajmniej u mnie) urząd miejski. O godzinach przyjmowania dla petentów nie wspomnę. Szybko się tam męczą bidulki... Przy tej całej koronce to całkiem jest cyrk. Trzymali cię przed głównym wejściem i trzeba było rozmawiać przez domofon albo umawiać się telefonicznie.

Argument o dorabianiu studentów mnie nie przekonuje. W aptece, urzędach czy na poczcie nie pracują studenci, stażyści? Tam nie wolno im sobie dorobić, co ważniejsze, zdobyć doświadczenie? Niedziela byłaby dodatkowym dniem na praktykę. Wiadomo, że kasjer z tych grup zawodowych zarabia najmniej. No i słusznie. Nie musi mieć takich kwalifikacji, jak chociażby aptekarz. Czy musi być jednak piętnowany tym, że kiedy inni nie pracują, to on musi. Tak, jestem świadom, że są takie zawody, które muszą być "na posterunku"/do dyspozycji 24/7. Policjant, strażak, lekarz, stróż, pracownik techniczny, itp. Ci sobie nie mogą wybierać. Taka praca. Malkontent pewnie odpowie: "A kasjerzy sobie wybrali taką pracę i basta!". Z tego bierze się kolejny argument. Sklep musi być otwarty w niedzielę, bo ktoś sobie nie potrafi zrobić zakupów w tygodniu, a też chodzi do pracy.... Sklepy są otwarte od 6, 7 do 21, 22, 23. Jak ktoś potrzebuje zrobić zakupy, to znajdzie na nie czas, JEŚLI oczywiście CHCE! Z ludzi wychodzi wyrachowanie/chamstwo. Kasjerzy mają pracować w dzień kiedy inni mają wolne, bo "Panisko" może chcieć zrobić zakupy. Wiadomo, tylu w Polsce wynalazców i naukowców, że czasu na przyziemne kwestie nie mają... xD

0

@dniel Polska przyjęła te 3 mln, to jeden więcej nie robi różnicy.

2

@domin682 Ale tylko zaszczepieni mają wielkie serca.

0

Nie zna życia bezrobotny. Nie rozumie prawdziwego znaczenia słowa urlop.

1

Będzie jeszcze coś z Fatiego? Będzie jak Casillasem? Barcelona musiała mieć swojego. Teraz musiała mieć swojego Jese...

0

@Borneo Niech zrobią będzie o czym pisać. Możliwe też, że nie ma tak obszernego materiału...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?