0

@paweldunajecfcb Uświadomienie sobie ile to kosztowało...

1

@DLFCB Praktyczny... ;)

1

@barcelonaLM Oglądałeś dokument czy tylko dla zasady.

Fragment wywiadu z Adamowiczem w TVN-ie...
Dziennikarz: Ile ma pan mieszkań?
P. Adamowicz: Można sprawdzić na stronie internetowej. Dwa.
Dziennikarz: Tylko dwa! A nie 6?
Kiedy dziennikarz zasugerował, że pewnie przepisał na żonę itd.
P. Adamowicz: Jestem bardzo charytatywny. xD

Fajne było również zestawienie, co Politycy PO, mówili przed i w trakcie kampanii o prezydenturę w Gdańsku, a potem jaki obrót o 180° w narracji zrobili zaraz po śmierci Adamowicza...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca Tomasz Lis lubi to.

5

@DawidekFCB Tak zostanie wydymany, że dostanie bonus za podpis z wolnego transferu...

1

@Djzordon Prędzej jak po dwumeczu w LM nic nie ogłoszą, a najbardziej prawdopodobne, że po zakończeniu sezonu.

0

@Medium Kiedyś na takiego mówili "jeleń", dzisiaj chyba "łoś".

0

Ta okładka Mundo z Umtitim, który lada moment parsknie śmiechem... ;)

0

@SebeQ12 sprzed kontuzji

3

„Hitler i narkotyki”. Ciekawy dokument był dzisiaj na kanale WP. Osobisty lekarz podawał kanclerzowi codziennie, na energię, zastrzyk mieszankę glukozy, witamin i hormonów z… nasienia byka. Redbull? Przeciwbólowo Eukodal, a żeby zasnąć barbiturany. Pod koniec wojny Hitler miał być wręcz zachwycony kokainą. H. Goring był uzależniony od morfiny, a Mussolini od opium. Żołnierze niemieccy już podczas najazdu na Polskę dostawali Pervitin, tabletki na bazie metaamfetaminy. Niemieccy załoganci łodzi podwodnych dostawali gumę do żucia… z kokainą, oczywiście... Żołnierze amerykańscy dostawali tabletki z amfetaminą. Brytyjczycy, czołgiści armii Montgomery’ego dostawali stymulanty na pobudzenie. Wywalili armię gen. Rommela z Afryki, więc towar musiał być dobry. WWII wojna narkomanów.

Osobiście jestem przeciw legalizacji narkotyków.

2

Gdyby ktoś twierdził, że w wigilię nie zdażają się CUDA. xD
https://www.newsweek.com/president-biden-trolled-lets-go-brandon-santa-tracking-broadcast-1663074

0

Lewandowski z nagrodą- UWAGA -Tik toka. Są nagrody ważne i ważniejsze. Teraz Messi może sobie wsadzić tą ZP.

0

@KrychaFCB Może Marek Papszun?

2

W tym roku kolędowanie ze Lwowa. Natomiast w następnym, z Putinem wśród gości, z Kaliningradu.

0

@szkutnik91 Team makowiec

0

"Jakiś w Wigilię, takiś cały rok znaczenie." Zatem uważajcie co robicie i miarkujcie, co tam ohydnego macie w zwyczaju robić.

0

@barcelonaLM Pokojowo? Przecież J. Kaczyński mówił, że jeszcze "dorżniemy watahy". Natomiast Prezydent Duda, że "czasami trzeba walić dechą w łeb (...)". Nie! Coś mi się pomieszało. Chyba mi wyszedł dowcip o rozdawaniu mercedesów na Placu Czerwonym.

7

@KucykPony Może to zależy od ludzi, którzy się dzielą.

0

Zachęta czy groźba? Kosiniak-Kamysz (tygrysek; PSL):

"(...) każda osoba niezaszczepiona w Polsce dzisiaj dostała list do domu, maila czy sms-a, a najlepiej te trzy formy komunikacji z wyznaczoną datą i godziną szczepienia"

"Jeżeli ktoś nie chce, to niech napisze, że dziękuje, że nie chce przyjąć darmowej szczepionki, że się nie decyduje, ale musi na to odpowiedzieć"

https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8320221,osoby-niezaszczepione-psl-wladyslaw-kosiniak-kamysz-covid-19-pandemia.html

0

@william_wallace Śmierć Moskalom i innym wrogom ojczyzny! O ile nie postrzelę się przy czyszczeniu broni.

0

U mnie w wspólnocie płaci się czynsz od 20-25 dnia każdego miesiąca. W tym roku sobie uchwalili, że 24 zgodnie z art. 130 kodeksu pracy, bo wychodzi piątek, będą mieć wolne.

Szkoda, że kasjerki/kasjerzy w marketach nie mogą powiedzieć tego samego, bo przecież jakiś studencik, ho ho ekonomii, musi sobie dorobić...

2

@maroon Mamy rok 2021, a nie jakieś lata 50-te. Statystyka zdominowana przez mężczyzn. Pora żeby i tu kobiety były dostatecznie reprezentowane. :)

1

@Barca1992 Prezenty przyniesie tym razem dzieciątko.

1

Najpopularniejsze na polskim ćwierkaczu: #Sejm, #Żydów, #Pierogi i #Hitlera. Dzień jak co dzień...

0

@Colon Si, chyba nawet ulubiony reżyser...

0

Na Metro leci Mulholland drive. Ulubiony film Grzegorza Brauna! :)

0

R. Komean by to wygrał. Opinia, nie fakt.

47

@Djzordon No tak... Taki Vinicius czy Rodrigo już pewnie się nie rozwiną. Valverde gra już na swojego maxa. Camavinga jest przehypowany, że szok! Curtois najlepsze lata ma za sobą. Militao jest słaby jak barszcz, a o Alabie szkoda gadać. Mendy? Kto to w ogóle jest? Do kryminału z tym [domniemanym] gwałcicielem xD x ∞

0

@Barca445 Z Porto! 0:1 dla Atleti. Obie drużyny grają po 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?